[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه کار بدون مشكل در دو شغل تمام وقت

عکس: سوراخ روباه (Shutterstock)

بر اساس گزارشات اخیر از فوربس،، از وال استریت ژورنال، و Business Insider، یک روند جدید در کار از راه دور وجود دارد: حفظ همزمان (مخفیانه) دو شغل تمام وقت-و از همه مزایایی که با دو حقوق به دست می آید ، استفاده کنید. اگر از خانه تا محل کار که به طور قابل توجهی کمتر از 40 ساعت کار واقعی در هفته نیاز دارد کار کنید ، ممکن است این سال برای شما پیش آید که آیا این کار حتی قانونی است و اگر چنین است ، چگونه این کار را انجام دهم؟

جای تعجب نیست ، این پیچیده است. از نظر فنیاز نظر تئوری ، حفظ دو شغل تمام وقت غیرقانونی نیست. اما در عمل این چیزی جز ساده نیست. در اینجا مواردی است که قبل از تلاش باید در نظر داشته باشید.

چگونه کار در دو شغل بر مالیات شما تأثیر می گذارد

بیایید با موضوع مورد علاقه همه شروع کنیم: tمحورها طبق قوانین ایالتی ، کارفرمایان از مالیات حقوق و دستمزد خودداری می کنند – و شما مالیات بر درآمد پرداخت می کنید. اگر رئیس جدید شما را با این فرض که ساکن کالیفرنیا هستید اما در واقع در نیوجرسی هستید استخدام کرد ، بخشهای درآمد یک یا هر دو ایالت س everyoneالاتی را برای همه افراد درگیر خواهند داشت.

همه گیری ویروس کرونا فقط همه چیز را پیچیده کرد. مطابق با یک پست وبلاگ مفصل در CPA Journal در مورد این موضوع، برخی ایالت ها تصمیم گرفته اند از افرادی که در شرکت های خارج از کشور کار می کنند به طور موقت مالیات نگیرند اگر فقط به دلیل همه گیری در خانه کار می کنند. دیگران نیستند. برخی از این استثنائات موقت در حال حاضر منقضی شده اند (یا به زودی خواهند بود) ، اما برخی نامحدود هستند. این یک آشفتگی کامل است.

بنابراین همه اینها برای شما چه معنایی دارد؟ شاید هیچ – اما شاید چیز بدی. در اینجا چگونه CPA Journal آن را بیان کرده است:

آیا ممکن است ایالت ها قوانین متناقضی داشته باشند که برای بسیاری از کارکنان وضعیت مالیات مضاعف ایجاد کند؟ (هشدار خرابکار: بله.)

این امر در مورد همه کارگران از راه دور صدق می کند ، اما اگر می خواهید دو شغل را بدون اطلاع از شغل دیگر انجام دهید ، بسیار مهم است که مطمئن شوید قوانین مالیاتی را سهوا نقض نمی کنید. اگر مطمئن نیستید ، با CPA یا وکیل مالیاتی که قوانین کشور شما (یا ایالت ها) را می شناسد مشورت کنید.

مراقب باشید از aبندهای nti-moonlighting و قوانین رفتار خارج از کار

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که آیا قراردادهای شغلی شما به طور واضح مهتاب را ممنوع نمی کند ، چرا که این کار را خواهید کرد. بندها و سیاست های پیشگیری از تابش ماه به طور خاص کارکنان شرکت را از برون سپاری محدود می کند. اگر قرارداد شما شما را از انجام شغل دیگری منع می کند و رئیس شما متوجه می شود که به هر حال این کار را انجام داده اید ، ممکن است به سادگی شما را اخراج نکنند – ممکن است از شما بخاطر نقض قرارداد شکایت کنند.

با این حال ، همانطور که انتظار دارید ، موارد استثنا وجود دارد. به عنوان وکیل و نویسنده کار لیزا گرین به Nolo.com توضیح می دهد، محتوا و محدوده سیاست های مهتاب به قوانین ایالت بستگی دارد. برخی از کشورها کارفرمایان را از اخراج کارگران به دلیل فعالیت های فوق برنامه (قانونی) منع می کنند ، برخی به هیچ وجه این کار را انجام نمی دهند و برخی دیگر فقط از برخی از انواع رفتارها محافظت می کنند. گرین می نویسد: “بسته به شرایط ، قانون رفتار فوق العاده ممکن است حق کارفرمای شما را برای اخراج شما به دلیل مهتاب محدود کند ، مگر اینکه با کار شما منافات داشته باشد یا بر کار شما تأثیر بگذارد.” اگر کمی با این قوانین در منطقه خود آشنا شوید ، ضرری ندارد.

نکته پایانی: همیشه قبل از امضا قرارداد ها را به طور کامل بخوانید. اگر برای آن خیلی دیر شده است ، دومین کنسرت تمام وقت را بدون بازنگری کامل قرارداد ضد ماهانه “شغل روزانه” خود انجام ندهید.

اگر بدانیم چه باید کرد شما یککارمند t-will

هنگام مطالعه قوانین کشور خود ، به خاطر داشته باشید که می توانید از قوانین پیروی کنید و به هر حال شما را اخراج می کند اشتغال اختیاری تقریباً در هر ایالت ایالات متحده قانون زمین است ، که معنای زیادی دارد کارفرمایان می توانند کارگران را به هر دلیلی که غیرقانونی یا تبعیض آمیز نیستند اخراج کنند. اگر اطلاع از شغل دوم شما باعث می شود که یکی از مدیران شما احساس فریب خورده ، خیانت کرده یا فقط عصبانی باشد ، می تواند شما را اخراج کند این – حتی اگر عملکرد شما مثال زدنی بود.

با این همه کلمه ، واقعاً نمی خواهید گرفتار شوید. اگر درگیر دو کار تمام وقت هستید ، این بدان معناست که نمی توانید با آنها تماس بگیرید. قراردادهای خود را بخوانید ، قانون را بشناسید و هر دو را به معنای واقعی کلمه دنبال کنید – سپس هر دو وظیفه خود را انجام دهید و آنها را انجام دهید خوببه اگر بار بسیار سنگین شود ، همیشه می توانید تسلیم شوید یا آن را رها کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir