[ad_1]

مک بوک ، برنامه مخلوط کردن صدا را نشان می دهد ، در میز کنار سایر تجهیزات صوتی در فضای کلوپ شبانه می نشیند

عکس: موجودی چاله ها (Shutterstock)

وقتی سعی می کنید به صدا گوش دهید با استفاده از مک بوک خود –این که آیا هنگام کار یا ویرایش یک پروژه ویدیویی Spotify را پخش می کنید –به احتمال زیاد شما نمی خواهید قطعی دائمی داشته باشید اعلان های قوی از طرف شما به گوش برسد برنامه های پیام رسانی متاسفانه ، شمامشابه ویندوز، macOS فاقد ابزار داخلی است که به شما امکان می دهد قدرت سیگنال را برای برنامه های فردی کنترل کنید.

اگر می خواهید میزان صدای Messages یا Slack را روی 20٪ و Music روی 60٪ تنظیم کنید ، برای انجام کار باید به برنامه های شخص ثالث تکیه کنید. ما دو مورد عالی پیدا کردیم.

BackgroundMusic: برنامه ای رایگان که به شما امکان تنظیم می دهد حجم برنامه به صورت جداگانه

BackgroundMusic یک برنامه macOS رایگان است که به شما امکان می دهد سطوح مختلف حجم را برای هر برنامه تنظیم کنید.

BackgroundMusic یک برنامه macOS رایگان است که به شما امکان می دهد سطوح مختلف حجم را برای هر برنامه تنظیم کنید.
اسکرین شات: پرانای پاراب

BackgroundMusic یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد سطوح مختلف حجم را برای هر برنامه ای که در macOS اجرا می شود تنظیم کنید. یک نماد در نوار منو قرار می دهد که وقتی روی آن کلیک می کنید نمایش می دهد میزان حجم برای برنامه های مختلف که به راحتی می تواند قابل تنظیم با لغزندهبه

اگرچه BackgroundMusic خوب کار می کند ، رابط کاربری آن بهترین نیست ، مخصوصا در صفحه های کوچکتر همه iMac 27 اینچی ندارند ، اما ما با 13 اینچی مک بوک ها آن را کمی باریک می بینند. یکی از مشکلات این است که برنامه بیش از حد لازم نشان می دهد –من می توانم 13 برنامه را در رایانه خود ببینم لیست ، از جمله برخی از برنامه های ویرایش و نوشتن تصویر که نفرست اعلان ها یا بازی سمعی. توانایی پین کردن برنامه های مورد علاقه خود در اینجا به شدت وجود ندارد ، و اگر روی گزینه More apps کلیک کنید ، در لیست فوق العاده طولانی پیمایش می کنید تا برنامه مورد نیاز خود را پیدا کنید.

با گفتن این ، BackgroundMusic است رایگان ، که کار را آسان تر می کند زندگی با این دلخوری های کوچکبه می توانید BackgroundMusic را در GitHub بارگیری کنید (نسخه سازگار با Big Sur و نسخه های قدیمی تر به صورت جداگانه ارائه می شود)

منبع صدا: بیک برنامه کاربردی است برای کنترل های صوتی پیشرفته در Mac

SoundSource به شما امکان می دهد سطوح مختلف حجم را برای هر برنامه Mac تنظیم کنید و به شما امکان می دهد صدا را به دستگاه های مختلف هدایت کنید.

SoundSource به شما امکان می دهد سطوح مختلف حجم را برای هر برنامه Mac تنظیم کنید و به شما امکان می دهد صدا را به دستگاه های مختلف هدایت کنید.
اسکرین شات: پرانای پاراب

Rogue Amoeba در زمینه ایجاد برنامه های کاربردی صوتی برای macOS از بهترین ها در این زمینه است و منبع صدا یکی از ویژگی های متمایز آن است برنامه های کاربردی. نه تنها به شما امکان می دهد سطح صدا را برای هر برنامه کنترل کنید ، بلکه به شما امکان می دهد صدا را از هر برنامه به دستگاه های مختلف هدایت کنید. می توانید از برنامه بخواهید در حین مسیریابی فقط موسیقی را از طریق هدست پخش کند یا Spotify را پخش کند بزرگنمایی صدا به طور پیش فرض به بلندگوهای داخلی مک شمابه می توانید این گزینه ها را برای رضایت خود تنظیم کنید ، و حتی پین اغلب استفاده می شود برنامه های کاربردی در بالای لیست

SoundSource دارای ویژگی های پیشرفته دیگری است ، از جمله قابلیت افزودن جلوه های صوتی یا اعمال تنظیمات اکولایزر به برنامه ای که در آن قرار دارداساس کاربرد نسخه رایگان به شما امکان می دهد همه چیز را امتحان کنید هر بار که SoundSource را راه اندازی می کنید ، به مدت 20 دقیقه کار می کند ، پس از آن کیفیت صدای حاصله “تنزل می یابد” (بنابراین توسعه دهنده برنامه می گوید)به اگر از کاری که انجام می دهید آنقدر خوشتان می آید که کمی پول بگیرید، می توانید برنامه کامل را خریداری کنید به قیمت 39 دلار

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir