نحوه گرفتن اسکرین شات با تایمر در مک


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه تنظیم تایمر صفحه در Mac خود

عکس: کریسدا (Shutterstock)

شما همیشه نمی خواهید از مک خود اسکرین شات بگیرید به محض فشار دادن کلید ترکیبی ضبط صفحه – گاهی اوقات ممکن است بخواهید چند ثانیه به خود فرصت دهید تا همه چیز را تنظیم کنید دقیقا قبل از گرفتن اسکرین شات خود خوشبختانه Mac شما این امکان را به شما می دهد و ما نحوه انجام آن را به شما نشان می دهیم.

ابزار اسکرین شات داخلی تنها چیزی است که شما برای انجام کار نیاز دارید ، بنابراین ما روی آن تمرکز می کنیم. اولین مرحله شامل باز کردن گزینه های تصویر صفحه Mac است. برای انجام این کار ، از میانبر صفحه کلید استفاده کنید Command + Shift + 5به هنگامی که این ترکیب کلید را فشار می دهید ، یک منوی بازشو با گزینه های تصویر صفحه در Mac شما باز می شود.

در منوی تصویر ، یکی از سه نماد کنار دکمه بستن را انتخاب کنید – کل صفحه را ضبط کنید ، کل پنجره را ضبط کنید یا یک قسمت انتخاب شده را ضبط کنید. مهم نیست کدام را انتخاب می کنید ، به شرطی که روی یکی از این سه نماد کلیک کنید. وقتی این کار را انجام دهید ، خواهید دید تنظیمات در سمت راست منوی شناور روی صفحه کلیک کنید.

کلیک تنظیمات برای باز کردن منوی دیگری که در آن نگاه می کنیم تایمر بخش. در زیر تایمر ، سه گزینه وجود دارد: “خاموش” ، “5 ثانیه” و “10 ثانیه”. در صورت انتخاب “خاموش” ، اسکرین شات ها بلافاصله در Mac گرفته می شوند. برای تنظیم زمان سنج تصویر برای Mac خود ، را انتخاب کنید 5 ثانیه یا 10 ثانیهبه با این کار پنج یا 10 ثانیه تأخیر به هر اسکرین شاتی که می گیرید اضافه می شود و شمارش معکوس را در یک منوی کوچک شناور روی صفحه مشاهده می کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه تنظیم تایمر صفحه در Mac خود

اسکرین شات: پرانای پاراب

توجه داشته باشید که این تایمر تا زمانی که انتخاب نکنید آن را غیرفعال کنید ، سر جای خود باقی می ماند. اگر می خواهید یک تایمر فقط برای این زمان اضافه کنید ، می توانید آن را نیز انجام دهید. بازدید Command + Shift + 5 دوباره و انتخاب کنید تنظیماتبه حالا تیک آن را بردارید آخرین انتخاب را به خاطر بسپارید زیر تنظیماتبه این امر باعث می شود تا تایمرهای صفحه فقط برای عکس بعدی که گرفته اید اضافه شوند. سپس بلافاصله دوباره اسکرین شات ها گرفته می شوند.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه تنظیم تایمر صفحه در Mac خود

اسکرین شات: پرانای پاراب

با این حال، آخرین انتخاب را به خاطر بسپارید یک گزینه فوق العاده مفید است زیرا به Mac شما اجازه می دهد تنظیمات ترجیحی تصویر صفحه شما را به خاطر بسپارد. به همین دلیل ما اکیداً توصیه می کنیم که آن را فعال نگه دارید.

در حالی که روی گزینه های تصویر صفحه Mac خود کار می کنید ، ممکن است بخواهید چند تنظیم مفید دیگر را تغییر دهید مکان پیش فرض محل ذخیره تصاویر را تغییر دهید و با استفاده از یک ترفند نفیس به اشاره گر ماوس را به تصاویر صفحه خود اضافه کنیدبه


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes