نحوه گرم کردن سیب زمینی سرخ کرده روی اجاق گاز


تصویر مقاله با عنوان شما می توانید سیب زمینی غمگین و لنگ خود را روی اجاق گرم کنید

عکس: پی مکسول عکاسی (Shutterstock)

“بقیه سیب زمینی سرخ کرده” یک موضوع تقسیم کننده است. برخی از مردم ادعا می کنند که “هرگز در مورد آنها نشنیده اند” ، در حالی که برخی دیگر ، افراد واقع بین تر (با اکراه) آنها را به عنوان فرصتی برای صادرات می پذیرند و دوست دارند در مورد “بهترین” راه گرم نگه داشتن آنها بحث کنند.

بدون شک، سرخ کن عمیق من بهترین بخاری سرخ کن است ، اما همه جایی برای پیشخوان ندارند اجاق گاز کوچک و قوی همرفت. دیدار دیگر من استراتژی کاهش سرخ کردن شامل a وافل، اما یک راه فوق العاده ساده دیگر وجود دارد که به سیب زمینی ها کمک می کند تا کانال خود را بازیابند: کافی است آنها را خشک کنید ماهیتابه نچسب.

روشی که از آن ناشی می شود سرآشپز جان شهرت Food Wishes و در ویدئوی بالا دیده می شود کاملاً واضح است. سیب زمینی سرخ کرده را در یک تابه نچسب قرار دهید ، مطمئن شوید که هر کدام از آنها با سطح تابه تماس داشته باشدبه ماهی تابه را روی حرارت متوسط ​​گرم کنید و هر 30-45 ثانیه آن را بریزید و مطمئن شوید که سیب زمینی ها بعد از هر بار زدن دوباره با تابه تماس پیدا کنند.

من این کار را با تعدادی (13) سیب زمینی سرخ کرده ام که از جمعه شب در یک ظرف مخصوص خارج کردن در یخچال من نشسته بودند ، امتحان کردم. به خوبی کار میکند. سیب زمینی های سرخ کرده داغ می شوند و از بیرون ترد می شوند – نه ترد. آنها را در سس مایونز روسی فرو کردم. خوب بودند.

من هنوز روش سرخ کن را ترجیح می دهم – بسیار دورتر است و در از بین بردن این بوی “باقی مانده” کار بهتری انجام می دهد – اما این دومین ثانیه است. همانطور که وعده داده شده بود ، حرارت تابه رطوبت را خارج می کند و باعث حرکت کره و فرو رفتن آن در خارج از سیب زمینی می شود و ترد می شود.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که سرآشپز جان جدی می گوید وقتی می گوید از درجه حرارت متوسط ​​بالا استفاده کنید و آن سیب زمینی ها را در حرکت نگه دارید. آویختن طولانی مدت روی صورت منجر به سوختگی ، سرخ شدن سوخته می شود و این چیزی نیست که شما می خواهید. (سیب زمینی سوخته است هنوز بهتر از سیب زمینی سرخ کرده و مرطوب است ، اما به سختی ایده آل.)


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes