نحوه یافتن موسیقی رایگان برای پخش در جریانها و ویدیوهای زنده در YouTube


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه پخش موسیقی در پخش زنده بدون ممنوعیت

یادگیری ماشین به حل بسیاری از بزرگترین مشکلات فناوری ما کمک کرده است و اکنون می تواند به شما در یافتن و ایجاد نسل خودکار کمک کند ، پخش موسیقی رایگان در ویدئوها و پخشهای جریانی شما به گونه ای که مورد نقض حق نسخه برداری قرار نگیرید.

موبرت یک سرویس پخش آنلاین موسیقی رایگان ، iOS و Android است که از جمع آوری اطلاعات و یادگیری ماشینی برای تولید خودکار “موسیقی متن بی پایان” استفاده می کند که می توانید از آن برای فیلم ها ، پادکست ها یا حتی به عنوان موسیقی پس زمینه استفاده کنید تا به تمرکز یا آرامش شما کمک کند. ممکن است موسیقی تولید شده به صورت خودکار در ابتدا ایده عجیبی به نظر برسد ، اما یک مزیت عمده وجود دارد: می تواند به شما در اجتناب از موارد فوق کمک کند. ادعای حق چاپ از شرکت های ضبط ، DCMA و سایر شرکت های بزرگ.

ادعاها و هشدارهای حق نسخه برداری نگرانی جدی برای سازندگان محتوا است. اگر آهنگی دارای حق نسخه برداری در پس زمینه یک ویدئو یا در جریان پخش زنده پخش شود و الگوریتم متوجه شود ، ممکن است محتوای کاربر به صورت دیستونتی درآید یا حذف شود و حساب های کاربر غیرفعال شود یا محتوای آنها غیرفعال شود. کانال های حذف شده لازم نیست فقط موسیقی پس زمینه باشد. موسیقی ، ویدئوها یا حتی ویدیوهای گیم پلی ممکن است توسط شرکت ها ادعا شود ، حتی اگر تولید کننده محتوا از محتوای متخلف به نحوی که تحت قوانین استفاده منصفانه قرار گرفته استفاده کند.

ادعاهای حق نسخه برداری در حال حاضر موجود است به خصوص در Twitch رایج است و یوتیوب ، کاربران را مجبور می کند موسیقی رایگان یا منبع باز برای پخش در پس زمینه ویدئوهای خود پیدا کنند. بسیاری از لیست های پخش “ایمن برای جریان” در برنامه هایی مانند Spotify و مکانهای زیادی برای یافتن موسیقی رایگان وجود دارد ، اما این آهنگها هنوز هم قابل ادعا هستند – متعلق به Twitch موسیقی متن فیلم Twitch این سرویس حتی مشکلات کپی رایت را نیز مشاهده کرده است.

با این حال ، موبرت از بسیاری از این نگرانی ها اجتناب می کند ، زیرا موسیقی و صداهای محیطی که تولید می کند متعلق به هیچکس نیست و از لحاظ نظری ترکیبات منحصر به فردی هستند. و موسیقی در واقع است خیلی هم خوب من اعتراف می کنم که در ابتدا به این ایده شک داشتم ، اما تأثیر “تولید خودکار” چندان محسوس نیست ، و نتایج هرگز صدا نمی کند هم ساختگی. البته ، این به اندازه ای که می تواند موسیقی عمداً آهنگسازی شده ایجاد کند ، شما را لمس نمی کنداما این در اصل برنامه کاربردی نیست.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه پخش موسیقی در پخش زنده بدون ممنوعیت

اسکرین شات: برندن هسن

Mubert خدمات رایگان و پولی را ارائه می دهد. موبرت برای پخش کننده ها یک صفحه رادیویی وب رایگان است که شامل مجموعه ای از ژانرها و حالات مختلف موسیقی است و همه موسیقی برای DMCA مناسب است. همه چیز از موسیقی هیپ هاپ lo-fi ، ضرب آهنگ ، تکنو و پیانو به صورت رایگان در دسترس است ، اگرچه می توانید با عضویت در 5 دلار در ماه ، مجموعه بیشتری را باز کنید. (ایستگاه های ممتاز شامل راک مستقل ، جاز ، الکترونیک و کلاسیک است.)

همچنین یک الف وجود دارد موبرت برای تجارت بسته ای که حتی بیشتر موسیقی و همچنین مناظر صوتی اطراف مانند جنگل ها ، امواج اقیانوس و موارد دیگر را شامل می شود. ایستگاه های تجاری رایگان Mubert محدود هستند ، اما می توانید خدمات کامل را با 10 دلار در ماه یا 100 دلار در سال باز کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه پخش موسیقی در پخش زنده بدون ممنوعیت

اسکرین شات: برندن هسن

پشتیبانی های دیگری نیز وجود دارد خدمات ، از جمله یک برنامه استودیویی که به شما امکان می دهد آهنگ های خود را ایجاد و بارگذاری کنید فقط از طریق انتخاب ژانر ، حالت و مدت زمان نیز کتابخانه ای از آهنگ های سفارشی. تو می توانی برنامه استودیو را امتحان کنید اینجااما این را در نظر داشته باشید آهنگهای رایگان هر چند ثانیه علامت “ساخته شده با موبرت” پخش می شود. برای حذف واترمارک ، می توانید برای هر ورودی که در محتوای بدون مارک استفاده می شود 10 دلار پرداخت کنید (بارگیری نامحدود با قیمت 35 دلار در ماه یا 350 دلار در سال در دسترس است). که باید برای اکثر تولیدکنندگان محتوا کار کند به کانال های شخصی YouTube یا رسانه های اجتماعی ارسال کنید ، اما uهزینه آنها برای محتوای مارک دار برای هر آهنگ تا 250 دلار هزینه دارد.

بدون شک ، خدمات درجه یک Mubert بسیار گران هستند، مخصوصاً وقتی وجود داشته باشد بسیاری از منابع دیگر برای موسیقی متن باز رایگان– مکاربردی کاملاً از نوازندگان حرفه ای انسان تشکیل شده است ، نه کمتر – اما این یک ایده جدید است و ارزش توجه دارد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes