“نیروی انسانی” یک کلاهبرداری کامل است


تصویری برای مقاله ای با عنوان

مطابق با مقاله اخیر منتشر شده در واشنگتن پست، پدیده “محل کار” در حال افزایش است. این سفرهای تجاری ترکیبی نوید ترکیب بهترین بخش های یک روز کاری پربار با تعطیلات آرامش بخش را می دهد. نمایش “بهترین های هر دو جهان” همیشه وسوسه انگیز است – اما اگر یک دروغ کامل باشد چه؟

نحوه کار “محل کار” به شرح زیر است: شما در شهر جدیدی فروشگاه ایجاد کرده و در طول روز از راه دور کار می کنید و عصرها و آخر هفته ها را برای فعالیت در تعطیلات رایگان می گذارید. از لحاظ تئوری ، این امر انعطاف پذیری ارزشمندی را برای شما فراهم می کند ، که باعث می شود اقامت طولانی مدت آسان تر شود. اما اگر فرد معتاد به کار هستید (یا شرکت شما از شما انتظار دارد) ، احتمالاً به برنامه معمول خود پایبند خواهید بود – لعنت به تفاوت های زمانی – زمان کمتری را برای فعالیتهای اوقات فراغت از آنچه تصور می کنید ، می گذارید.

در این میان ، از محل کار ، احتمالاً کمتر از آنچه در خانه می توانید انجام دهید ، زیرا ، واقعیتش را بخواهید ، سرگرم شدن کنار استخر با کتاب بسیار سرگرم کننده تر از گرفتن سومین قرار ملاقات روزانه است. مانند این است که عمداً برای تعطیلات گرمسیری در فصل توفان برنامه ریزی کنید تا بتوانید در خانه بمانید و کار کنید در حالی که همراهان خسته کننده شما از دیوارها بالا می روند.

به همین دلیل است که دیدن “مشاغل” به خانواده های مسافر بسیار گیج کننده است. من والدین نیستم ، اما به نظر من این بدترین حالت ممکن است. البته ، اگر خانواده خود را به یک سفر کاری ببرید ، به این معنی است که آنها زمان کافی برای کشف محیط جدید خود – بدون شما – خواهند داشت. این امر نه تنها برای فرزندان و همسرتان که ممکن است بخواهند با شما ملاقات داشته باشند مضر است ، بلکه این امر نیز بدیهی تلقی می شود که همسرتان برای مشاجره های تمام وقت کودکان آماده است تا برنامه شما را تسهیل کند. کار تمام وقت در تعطیلات.

مشاغل به نفع کارفرمای شما است نه شما

اگر این حالت برعکس “بهترین هر دو جهان” به نظر می رسد ، به این دلیل است که درست است – اما فقط برای شما. کارفرمایان عشق این چیزهای احمقانه وقتی از وقت آزاد خود استفاده می کنید ، آنها باید هزینه PTO را بپردازند و نحوه پوشش مسئولیت های شما را بفهمند. وقتی به یک سفر کاری می روید ، آنها برگه را می گیرند (یا حداقل باید). گرفتن “کار” به راحتی آنها را از هر دو طرف آزاد می کند و به آنها مطالب PR می دهد: آنها می توانند سفر شما را به عنوان “پاداش” برای کارکنان آینده تبدیل کنند ، در حالی که مسافران فعلی را از استراحت ، به ویژه از کارکنان پایین تر ، منصرف می کنند. گزارشات زنده شما ممکن است شما را در Zoom ببینند و فکر کنند: “لعنت ، اگر مدیر من در تعطیلات است ، من هم باید این کار را بکنم” (این بد است.)

جای تعجب نیست که شرکتهایی مانند AirBnB ، Landing (که در اصل برای اجاره آپارتمان AirBnB است و مدیرعامل آنها در مقاله Post نقل قول شده است) و Blueground (همان ، بدون نقل قول) نیز این روند را دوست دارند. متقاعد کردن کارگران از راه دور برای از بین بردن زندگی خود برای ماه ها تقاضا برای اقامت در خارج از هتل ها را افزایش می دهد ، که رتبه آنها را افزایش می دهد و به آنها امکان می دهد حتی بیشتر از شرکت های خصوصی و / یا سرمایه گذاری خطرپذیر بودجه دریافت کنند – و این تمام. (درآمد Air BnB در سال گذشته 3.4 میلیارد دلار بوده است به هر حال در آوریل 2020 ، به معنای واقعی کلمه ، 1 میلیارد دلار حقوق خصوصی از Sixth Street Partners و Silver Lake Partners دریافت کرد.، آنقدر واضح است که استراتژی کار می کند.)

تقریباً بیش از حد در واشنگتن پست ، که متعلق به کسی است که می تواند به فضا ارسال نمی شود زیرا کارکنانش آنقدر از اخراج شدن می ترسند که آنها ادرار در بطری، بیهوش شد و حتی مردن در محل کاربه از بسیاری جهات ، این نقطه اوج یک جنگ صلیبی تقریباً یک قرن علیه مواردی مانند “تعمیر و نگهداری” و “گاهی اوقات کار نکردن” است.

قانون استانداردهای کار فدرال 1938 حداقل دستمزد 7.25 دلار را تعیین کنید و هفته کار استاندارد را به 40 ساعت محدود کنید. به طور طبیعی ، شرکت ها 80 سال گذشته را با موفقیت در تضعیف FLSA (و اتحادیه هایی که این کار را انجام داده اند) گذرانده اند تا سرانجام بتوانند شیفت های 18 ساعته را به نوجوانان 12 ساله بازگردانند. اگر بتوانید جان دی راکفلر یا بارون عسل طلاکاری شده مارکوس دالی را زنده کنید ، آنها وقتی کسی شغل را توضیح می دهد از خوشحالی می میرد از کارمندان خود انتظار داشته باشید که در تعطیلات بدون صراحت گفتن کار کنند –و به نوعی آنها را مجبور کنید از شما تشکر کنند! –فقط چنین نابغه ای قدردانی می کند

برخی از افراد نیز وجود دارند که “کار” برای آنها قابل قبول است حتی مطلوب – اما آنها او را “کوچ نشین دیجیتالی” می نامند، ”و این بیشتر یک انتخاب سبک زندگی عمدی و طولانی مدت است. اکثر کارگران نمی توانند از عهده آن برآیند ، و کارفرمایان آن را می دانند. اما ارائه مزایای تعطیلات بهتر گران است. شستن مفهوم کار 24 ساعته و 7 روزه در چیزی که جالب به نظر می رسد رایگان است. تسلیم آن نشوید شما فقط یک زندگی دریافت می کنید – آن را در تعطیلات خرج نکنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes