[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان اتلاف این همه پول را متوقف کنید و اکنون یک فریزر مستقل تهیه کنید

عکس: تصاویر خلاقانه (شاتر استوک)

با توجه به اینکه قیمت مواد غذایی همچنان در حال افزایش است ،رشد 2.4٪ در سال گذشته– ممکن است از بودجه غذایی خود کم داشته باشید. یکی از راه های مقابله با این هزینه ها استفاده حداکثر از فریزر مستقل است. غذاهایی مانند گوشت یا نان به صورت عمده ارزان تر می شوند و می تواند ماه ها در فریزر دوام بیاورد و می تواند هر ماه فقط زیر 100 دلار در هزینه های مواد غذایی صرفه جویی کند.

چگونه فریزرهای مستقل می توانند در هزینه شما صرفه جویی کنند

از آنجا که غذا به صورت عمده ارزان می شود ، اگر بتوانید غذا را در یک فریزر بزرگ ذخیره کنید ، پس انداز بیشتری خواهید داشت. سایت مالی شخصی نیکل سخت تحلیلی انجام داد که یک خانواده چهار نفره را با خرید و بدون استفاده از فریزر مقایسه کرد و دریافت که این خانواده پس انداز می کند هر ساله 689 دلار در هزینه های غذا مطمئناً هرچه دهان بیشتری تغذیه کنید ، این پس انداز بیشتر خواهد شد.

عمده فروشانی مانند Costco و Sam’s Club بهترین معاملات را خواهند داشت ، زیرا آنها بخشهای کمیکی زیادی دارند که دلار شما را به دورترین حد می رسانند. در اینجا چند نمونه از چگونگی خرید غذاهای منجمد هنگام خرید عمده آنها ، صرفه جویی می شود:

  • گوشت را می توان در فریزر خود ذخیره کرد تا شش ماه، اگرچه گوشت چرخ کرده و سوسیس خام به چهار ماه نزدیک خواهد شد. با نگاهی به قیمت ها ، معمولاً یک کیلو سینه مرغ بدون استخوان ارزش آن را دارد 3.35 دلار در بیشتر شهرهااما وقتی در جعبه های 40 پوندی فروخته می شوید ، اغلب می توانید آنها را با قیمت زیر 1 دلار در هر پوند پیدا کنید.
  • نان می تواند تا شش ماه در فریزر دوام بیاورد. هنگام خرید عمده ، یک کلوچه در 60 آپارتمان با کلوچه های شکلاتی مضاعف 47 سنت برای شما هزینه در بر خواهد داشت در حالی که اگر مجبور باشید یک بسته چهار تایی را به صورت خرده فروشی خریداری کنید ، هر یک بیش از 1 دلار است. پیشنهادات مشابهی را می توانید برای کیک ها و سایر محصولات مرتبط با نان دریافت کنید. علاوه بر این ، داشتن فریزر باعث می شود که نان خودتان به راحتی پخته و ذخیره کنید. مطابق با صنوبر، قیمت خرید نان خانگی 1.58 دلار است در حالی که در فروشگاه 3 دلار خریداری می شود.
  • پنیر می تواند برای مدت زمان طولانی در فریزر شما ذخیره شود ، اگرچه بهتر است بچسبانید شش تا نه ماه ها. هزینه خرید Kaukauna Sharp Cheddar برای شما در هنگام خرید در یک جعبه 30 کیلوگرمی 4.46 دلار است اما برای یک ظرف کوچک با خرید از یک زنجیره محلی مواد غذایی ، هر کیلوگرم آن 9.82 دلار هزینه دارد. بسیاری از خانواده ها از پنیر خرد شده برای غذاهای پیتزا و ماکارونی نیز استفاده می کنند ، بنابراین خرد کردن پنیر و نگهداری آن در کیسه ها باعث می شود پس انداز کنید و آماده سازی غذا را کاهش دهید.

ذخیره سازی مواد غذایی برای خانوارهای بزرگ که از قبل فریزر دارند بهترین عملکرد را دارد

معامله با ذخیره مواد غذایی این است که اگر قبلاً فریزر ندارید ، باید در یک فریزر سرمایه گذاری کنید. یک فریزر مناسب متوسط ​​را می توان با قیمت حدود 400-600 دلار خریداری کرد و این مبلغ 30-50 دلار اضافی به صورتحساب برق سالانه شما اضافه می کند. در این حالت ، شما باید کمی کمتر از یک سال قبل از بازگشت سرمایه از فریزر خود استفاده کنید ، اما سپس راه اندازی خواهید شد (البته استفاده کامل از فریزر ، که قبلا، پیش از این خود یک گزینه حتی بهتر است).

استفاده از انبار غذا و خرید عمده برای خانواده های پرجمعیت با وعده های غذایی تکراری قابل پیش بینی بهترین راه حل است. شما باید سازمان یافته برای اینهم. شما باید بدانید که چه مدت می توانید اقلام را فریز کنید و مطمئن شوید که همه چیز با برچسب گذاری شده است تا هر مورد شامل آن شود تاریخ قرار دادن این مورد در فریزر. با این حال ، اگر با برنامه ریزی اضافی خوب باشید ، قطعاً انجماد غذا باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir