[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: TbZP5-1 (Shutterstock)

به این نوزاد فوق العاده زیبا که به آنجا رسیدید تبریک می گویم! بسته کوچک شادی شما آنقدر ارزشمند است که محروم کردن دنبال کنندگان آنلاین از جریان مداوم عکس ها عملاً جنایتکارانه است. اما تا کنون ، احتمالاً متوجه شده اید که عکاسی از نوزاد سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد – مهم نیست که آنها در زندگی واقعی چقدر دوست داشتنی هستند. در اینجا نکاتی در مورد نحوه گرفتن بهترین عکس های ممکن از کوچولوی شما وجود دارد تا بتوانید از گفتن این جمله که “عکس ها واقعاً عادلانه بودن او را ثابت نمی کند” ، استفاده کنید.

درک کنید که نوزاد سکته می کند

حتی اگر فقط چند روز والدین بوده اید ، می دانید که کودک در حال حاضر نمایش را اجرا می کند. کودک تصمیم می گیرد که چه موقع بخوابید ، غذا بخورید ، حمام کنید و همه کارهای طبیعی دیگر را که انجام داده اید انجام دهید. بنابراین نباید برای آن کودک تکان دهنده باشد هم تصمیم می گیرد که چه زمانی شلیک شوند (اگر هنوز هم نتایج مطلوب می خواهید).

اگر کودک شما حوصله خندیدن یا پوشیدن این کت و شلوار تور خال دار توسط خاله دیان را ندارد ، این اتفاق نمی افتد. نوزادان به اینستاگرام علاقه ندارند. آنها از راحتی و غذا مراقبت می کنند. (همه ما می توانیم یک یا دو مورد از آنها را یاد بگیریم.)

آنتا دی آنجلو ، صاحب آن می گوید: “آنها می دانند که چه می خواهند و برنامه را اجرا می کنند.” عکاسی آب نبات چوبی زرد در نیوجرسی و یک دهه در آن بوده است. “برخی از نوزادان حالت های خاصی را دوست دارند. برخی از آنها متنفرند در مورد قنداق ، لوازم جانبی و غیره نیز همین امر صادق است.

حتی وقتی فردی کاملاً تازه کار است ، آن شخص ترجیحاتی دارد. از عکسبرداری آماتور خود برای اطلاع از نوزاد خود استفاده کنید – و به خواسته های او احترام بگذارید. اگر لباس ، روشنایی یا حالت بدن باعث ناراحتی می شود ، حرکت کنید. تلاش برای تحمیل وضعیت به هیچ کس کمک نمی کند.

ادامه دهید: روندها را دنبال کنید

عکاسی نوزادان ، مانند هر چیز دیگری در عصر دیجیتال ، گرایش ها و هوس های منحصر به فرد خود را دارد. آنها را در آغوش بگیرید ، زیرا آنها به شما کمک می کنند تا عکس های خود را به موقع یادآوری کنید که وقتی بچه شما کوچک بود ، چگونه بود ، تا روزی بتوانید به گذشته نگاه کنید و بگو ، “من نمی توانم من باور دارم ما این کار را کردیم – اما هر کس من کردم! این سبک بود ، اینطور نیست؟ “از نوزادان برهنه در سبدها ، تا برچسب های سن مردان ، تا آزمایش ماهانه که شاهد بزرگ شدن نوزاد-بزرگتر از تدی هستیم ، این تصاویر یک کپسول زمان است.

لیبی بریگریک عکاس تازه متولد شده در بروکلین به لایف هکر گفت که وقتی این تجارت را چهار سال پیش شروع کرد ، “پوشیدن لباس های بافتنی کوچک با کلاه مناسب ، مانند بازیکن بیس بال یا رقصنده باله یا حیوانات ناز ، محبوب بود. این روزها ، بیشتر یک سبک تمیز است که کودک را در یک پتو پیچیده یا در یک پتو پیچیده اند که یک خرس عروسکی کوچک در دست دارد و با آرامش می خوابد. “

امروز مجموعه ای به ظاهر بی پایان پیدا خواهید کرد پد عکس روی زمین که می توانید کودک خود را ماهانه یکبار قرار دهید و برای ردیابی سن و رشد او (یا 27) عکس بگیرید. این یک روند عظیم است همین الاناما احتمالاً مدت طولانی تری نیست ، بنابراین تا زمانی که می توانید روشن کنید.

مدل آرام برای نوزاد

اگر بیش از حد هیجان زده هستید ، کودک بیش از حد هیجان زده می شود و در این صورت شما هیچ جا مولد نمی شوید. این به طور کلی یک درس برای والدین است ، اما به ویژه هنگامی که سعی می کنید یک کودک مشکوک و لباس پوشیده را لبخند بزنید ، صادق است.

بریگر می گوید: “چیزی که من را در عکاسی از نوزادان شگفت زده کرد این بود که اگر من عصبی بودم که نوزادان نخوابند ، نوزادان نخوابند.” “اگر نگران یا استرس داشتم در مورد عکس ها یا روز خود یا هر چیز دیگری ، عکس یک فاجعه خواهد بود. متوجه شدم که نوزادان تازه متولد شده می توانند احساس آرامش یا عصبی کنند و آنها نیز به نوبه خود چنین احساسی خواهند داشت و رفتار خواهند کرد. این روزها من واقعاً نیاز دارم که وارد آرامش باشم و فقط روی کار تمرکز کنم و مطمئن باشم که کودک رفتار خواهد کرد و به خواب می رود. ”

بله ، کودک تحت کنترل است ، اما شما هنوز هم می توانید حس کنترل را جعلی کنید! مانند برنامه اینستاگرام که به خوبی آماده شده است ، نوزادان همه چیز هستند ارتعاشبه مطمئن شوید که مال شما خوب است.

منبع آنلاین inspo

ما قبلاً روند تشک های ردیابی رشد را که اینستاگرام را تسخیر کرده اند ، پشت سر گذاشته ایم ، اما الهام زیادی وجود دارد که به صورت آنلاین منتظر شماست – اگر می توانید بین وعده های غذایی و تغییرات کمی حرکت کنید تا در Pinterest حرکت کنید ، یعنی.

البته ، مواقعی وجود خواهد داشت که کودک شما بدون هیچ گونه فوریتی دوست داشتنی به نظر می رسد و شما iPhone خود را بیرون آورده و سریع عکس می گیرید. (مطمئن شوید که شبکه برنامه کاربردی دوربین را برای قاب بندی عکس فعال کرده اید و در صورت داشتن وقت به حالت عمودی بروید!) اما در مواقع دیگر ، برای عکاسی تنظیم می کنید تا بتوانید به دیگران نگاه کنید که کار خودشان را انجام می دهند.

بریگر می گوید: “من همیشه چیزهای جدیدی را با نوزادان امتحان می کنم.” “گل ، قلب ، خرس عروسکی … من از تصاویری که از پینترست یا اینستاگرام عبور می کنم الهام می گیرم و روی آن تصاویر کار می کنم.”

این مقاله همچنین به عنوان یک مقاله آنلاین در نظر گرفته می شود ، بنابراین در اینجا یک توصیه بسیار خاص و محکم از بریگر وجود دارد: “هرگز سوراخ های بینی نوزاد خود را در قاب نبینید. اگر سوراخ های بینی نوزاد خود را مشاهده می کنید ، زاویه شما اشتباه است. شما می خواهید از بالای سر خود عکس بگیرید و اجازه دهید نور شما در همان جهت جریان یابد. “

این شورا ، به هر حال ، یک برنده واقعی است. دی آنجلو نیز به آن اشاره کرد. اگر از این راهنما یک نکته گرفته اید ، بگذارید این باشد که سوراخ های بینی در عکاسی نوزاد یک نه بزرگ است. چه کسی می دانست؟

دی آنجلو افزود: “قبل از اینکه جلسه را امتحان کنید ، مطمئن شوید که کودک شما خوب تغذیه شده و خسته است.” “یک پتو انتخاب کنید و آن را روی مبل آویزان کنید. از یک روپوش یا روسری استفاده کنید و آن را روی نوزاد بگذارید. مبل را نزدیک پنجره در حدود 45 درجه قرار دهید. زوایا و نور بسیار مهم هستند ، بنابراین برخی از عکاسان مورد علاقه خود را بررسی کنید و سعی کنید زوایا را کپی کنید. “

مانند هر پیرزنی در فروشگاه مواد غذایی به شما خواهد گفت: ساده لذت بردن سپس

برخلاف بسیاری از عکس های عکاسی دیگر که در زندگی خود خواهید داشت ، این عکس کاملاً در مورد جمع آوری لایک آنلاین نیست. در اینجا با فرزند خود ارتباط برقرار می کنید و خاطراتی را ثبت می کنید که می توانید سالها به آنها نگاه کنید. لذت بردن! یک لحظه سرگرم کننده که در آن شما با کودک خود می خندید ، بدون هیچ حفره بینی ، فریم را کاملاً می زند (اگرچه هنوز باید برای یکبار آن را امتحان کنید).

دی آنجلو گفت: “نوزادان برای مدت طولانی بسیار کوچک هستند ، بنابراین آن لحظات زودگذر هستند.” بریگر گفت که قسمت مورد علاقه او در عکاسی نوزاد ، آغوش است – بیشتر بر روی آغوش تمرکز کنید و اجازه دهید بقیه به طور طبیعی وارد شوند.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir