[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان Free Freeze Every Friday of June at Wendy's از وندی

عکس: کن والتر (شاتر استوک)

اگرچه قطعاً لازم نیست تابستان باشد تا خود را با یک دسر شیر منجمد دلگرم کنید ، اما افزایش دما باعث می شود که آنها در این زمان از سال لذت بیشتری ببرند. و حتی اگر کسی نیستید که معمولاً به رستوران های فست فود مراجعه می کنید ، احتمالاً مورد منوی یخ زده ارزان و شاد مورد علاقه خود را دارید – یا حداقل یکی از مواردی که همراه با نوستالژی است.

شاید شما از طرفداران بستنی شیرین وانیلی در مک دونالد ، Burger King یا Dairy Queen باشید. یا شاید وفاداری شما به Wendy’s Frosty باشد. ضخیم تر از میلک شیک ، اما به سختی بستنی نیست ، این شیرینی شیر یخ زده با قاشق نیز موجود است و نی برای کمک به شما در طی هر مرحله از چرخه زندگی خود (از تازه خارج شدن از ماشین ، تا شیر شکلات غلیظ به طور کلی).

خوب ، طرفداران فراستی ، شما خوش شانس هستید زیرا وندی به او می دهد دسر امضا به صورت رایگان هر جمعه در ماه ژوئن. در اینجا نحوه استفاده از این پیشنهاد آورده شده است.

چگونه می توان یخ زدگی رایگان را در وندی دریافت کرد. |

اولین کاری که باید انجام دهید این است برنامه موبایل وندی را بارگیری کنیداگر قبلاً این کار را نکرده اید. سپس روی “پیشنهادات” در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید ، به پایین لیست بروید و یکی از موارد “جمعه خوب” را پیدا خواهید کرد.

برای سفارشات تلفن همراه ، حداقل یک مورد اضافه کنید و سپس ادعا کنیدرایگان Frosty در برنامه. همچنین می توانید با بارگیری کوپن در برنامه و استفاده از آن در هنگام سفارش ، از این پیشنهاد در رستوران استفاده کنید. این پیشنهاد برای سفارشات رانندگی ، شام و اجرا معتبر است ، اما نه تحویل.

می توانید کمی فراستی ، یا کمی فراستی-سیسینو (که به صورت شکلاتی یا وانیلی فراستی مخلوط با آهک سرد است) دریافت کنید. این پیشنهاد تا 25 ژوئن 2021 در دسترس است ، اما شما می توانید فقط یک بار در هفته از آن استفاده کنید و به ازای هر مشتری به یک Frosty رایگان محدود می شود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir