همه آنچه در مورد روز برتر 2021 باید بدانید.


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: cristianthiel.net (شاتر استوک)

کمربند مردم حسابهای بانکی خود را بریزید و اعصابتان را بدزدید: ممکن است روز اول آمازون 2021 فقط چند هفته مانده باشد.

e گستردهکارگاهs شایعه شده است که فروش سالانه در سراسر سایت انجام خواهد شد جایی را در ژوئن امسال قرار دهید ، یک ماه زودتر از سالها پیش ، اما ما دقیقاً نمی دانیم تاریخ هنوز. بلومبرگ گزارش می دهد اولین روز 2021 از دوشنبه 21 ژوئن تا سه شنبه 22 ژوئن برگزار می شود – اگرچه این احتمال وجود دارد که آمازون برنامه کاملا متفاوتی را در روزهای آینده اعلام کند.

اگر این تاریخ ها از بین برود، این یعنی شما کمی بیشتر از سه هفته برنامه خود را برای روز اول تنظیم کنید.

چه چیزی به فروش خواهد رسید روز اول 2021؟

Prime Day اغلب شامل فروش تلویزیون ، تبلت ، لپ تاپ ، لوازم خانگی ، تجهیزات آموزشی ، لوازم حیوانات خانگی … صادقانه بگویم ، تقریباً هر کالایی که در آمازون فروخته می شود می تواند در طول تبلیغات اهدا شود. ما فقط نمی دانیم معاملات واقعاً چیست هستند تا اولین روز آغاز شود.

با این حال ، می توان تصور کرد که بسیاری از اولین محصولات آمازون چنین کاری را انجام دهند مشاهده تخفیف ، از جمله:

  • بلندگوهای اکو آمازون ، لوازم جانبی خودکار اکو و نمایشگرهای هوشمند اکو
  • محصولات AmazonBasics ، مانند لوازم آشپزخانه ، مبلمان و وسایل خانه
  • چشمک زن روی دوربین های امنیتی
  • روترهای wifi Eero
  • دستگاه های پخش کننده تلویزیون Fire
  • خوانندگان الکترونیکی و تبلت های Fire را روشن کنید
  • دوربین های زنگ دار و دستگاه های امنیتی خانه

محصولات آمازون ممکن است با کمترین قیمت از هم اکنون – یا حداقل کمترین از آن زمان – در دسترس باشند آخر اولین روز. هر یک از آنها را که در نظر دارید اضافه کنید به لیست خواسته های آمازون خود بروید و در صورت فروش آنها به شما اطلاع داده می شود. اما مراقب باشید – همیشه باید مطمئن شوید که در واقع قبل از خرید معامله می کنید هیچ چیزی در روز نخست

از کجا بفهمم الف فروش Prime Day معامله خوبی است

صفحه فرود آمازون Prime Day این می تواند حیرت آور باشد و بسیاری از تخفیف ها در صفحه اول ظاهر نمی شوند ، و پیگیری معاملات فعلی را دشوار می کند. خوشبختانه می توانید برای اعلان های معامله در برنامه تلفن همراه آمازون ثبت نام کنید و به بعد در تنظیمات حساب آمازون خود دسک تاپ کنید.

اعلان های فشار می توانند به شما کمک کنند قبل از انقضا معامله ای انجام دهید ، اما اجازه ندهید هیجان شما را در خریدهای غیرضروری فریب دهد. آمازون از تایمرهای شمارش معکوس و سایر استراتژی ها استفاده خواهد کرد این شما را مجبور می کند سریع به خرید کالاها ، اضافه کردن کالاهای اضافی به سبد خرید خود و یا رسیدن به یک آستانه هزینه خاص برای باز کردن قفل پاداش بپردازید ، اما اگر به معنای خرید چیزهایی است که واقعاً نیازی به آنها ندارید ، ارزش هیچ یک از آنها را ندارد.. به همین ترتیب ، ما به شما بسیار توصیه می کنیم در طول روز نخست خرید غیرضروری اقلام فنی را برگزار کنید بدون انجام اولین نظرسنجی ، خصوصاً اگر نام تجاری را تشخیص ندهید.

سپس استراتژی های نادرستی وجود دارد که برخی از شرکت ها در طی Prime Day از شما استفاده می کنند و شما را فریب می دهند و فکر می کنید یک محصول در حال فروش است در حالی که واقعاً نیست. خوشبختانه آنها Chrome و Edge را ارائه می دهند داخلی ردیابی قیمت بنابراین شما می توانید قضاوت کنید که آیا یک معامله قانونی است یا فقط بازاریابی است ، و وجود دارد بسیاری از برنامه های افزودنی شخص ثالث که معاملات Prime Day را بررسی می کنند و من به شما خواهم گفت که آیا ارزش خرید کالایی با تخفیف را دارد.

[CNET]


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes