همه بزرگسالان در ایالات متحده از قبل واجد شرایط واکسن COVID-19 هستند


افرادی که در صف واکسن خود ایستاده اند

عکس: جان مور (گتی ایماژ)

19 آوریل است و رئیس جمهور بایدن قصد دارد همه بزرگسالان را واجد شرایط واکسن COVID تا به امروز کند تحقق یافته است: نیویورک تایمز گزارش می دهد که اکنون 50 کشور به علاوه دی سی و پورتوریکو دارند مشارکت خود را به روی همه بزرگسالان باز کنید ، صرف نظر از گروه اولویت دار

امروزه از نظر تعداد واکسیناسیون ها نیز در مرحله بزرگی هستیم: بیش از نیمی از کل ایالات متحده طبق بزرگسالان حداقل یک دوز واکسن دریافت کردند ردیاب CDC. و 32.5 درصد از بزرگسالان آمریکایی “کاملا واکسینه شده” تلقی می شوند ، به این معنی که آنها آخرین دوز خود را برای دو هفته مصرف کرده اند.

حالا چطور آسان این است که برای گرفتن یک قرار ملاقات با واکسن بسته به محل متفاوت است. افراد زیادی که قبلاً بودند به دلیل شرایط بهداشتی ، سن یا سایر عوامل واجد شرایط نبودند. در بسیاری از موارد ، بخشهای بهداشتی ممکن است پوشش کافی برای دریافت واکسن برای محله های فقیرنشین یا افرادی که به دلیل از کارافتادگی یا دلایل دیگر به خانه ها بسته اند ، نداشته باشند.

نحوه تعیین وقت قبلی

در اینجا ما مجموعه ای از نکات را برای شما داریمکه شامل ثبت نام برای چندین لیست پستی یا لیست انتظار است و برای کسب بهترین اطلاعات با اداره بهداشت ، ایالت یا شهرستان خود تماس بگیرید. اغلب تلاشهای گسترده ای از طریق گروههای موجود در فیس بوک و سایر شبکه های غیر رسمی برای انتشار این خبر به کلینیک های کمتر شناخته شده انجام می شود ، بنابراین از اطراف س askال کنید.

مراقب کلاهبرداری باشید، با اينكه: “شکارچیان واکسن” هستند که پول دوز یا برای قرار دادن شما در لیست انتظار می خواهند ، اما sتنظیم یک جلسه باید همیشه دوز واکسن نیز باید رایگان باشد و طبق مقررات فدرال آزاد باشد. اگر بیمه دارید می توانید شما باید کارت بیمه خود را نشان دهید ، و بیمه شما می تواند به اتهام. اما اگر بیمه ندارید ، کلینیک نمی تواند هزینه واکسن را از شما بگیرد ، شما را انکار کند یا هزینه های دیگر را از شما دریافت کند ، مانند بازدید از دفتر ، اگر تنها دلیل بازدید شما دریافت بود واکسن COVID.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes