[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان

عکس: ODD ANDERSEN / AFP از طریق گتی ایماژ (گتی ایماژ)

مدت هاست که شایعاتی در مورد وجود حیات فرازمینی وجود دارد ، اما سرانجام با انتشار گزارش دولت در مورد بشقاب پرنده ها ، اکنون فقط رسیده است. خوب ، چیزی شبیه به

این گزارش که توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) در روز جمعه جمع آوری و منتشر شد ، بعنوان یک بلاک باستر احتمالی هیپنوتیزم شد پوشش نفس اخبار قبل از انتشار. شایعات حاکی از آن است که دولت در حال باز کردن قفل آرایه پرونده های زندگی فرازمینی از قبل طبقه بندی شده است ، و به تئوری پردازان توطئه اعتبار اساسی را می دهد که مدتهاست به دنبال آن هستند.

با این حال ، این شایعات منجر به نوع افشاگری های لرزه ای مورد نظر برخی از افراد نشد گزارش نه صفحه ای بیشتر آنچه را که قبلاً می دانستیم تأیید می کند: در سال های اخیر مشاهدات مرموزی از پدیده های هوای ناشناس (UAP) مشاهده شده است. (دولت از اصطلاحات خاص خود در این گزارش استفاده می کند و UAP را با UFO جایگزین می کند.) با این حال ، ما هنوز چیز زیادی نمی دانیم.

چه چیزی در گزارش بشقاب پرنده های دولت وجود دارد؟

این گزارش توسط ODNI و FBI جمع آوری و به كنگره ارسال شد ، كه به طور كاملاً مفیدی را برای بودجه خود به لایحه امداد COVID-19 2.3 تریلیون دلار سال گذشته اضافه كرد. در آگوست سال گذشته ، یک گروه ویژه پدیده هوایی ناشناس برای بررسی افزایش نظارت اعلام شد ، که یک مارپیچ تشویق کننده در سناتور جمهوری خواه مارکو روبیو داشت ، که خشمگین در برابر انگ تحقیقات UFO اوایل امسال هری رید ، سناتور سابق دموکرات از ایالت نوادا ، همچنین یکی از حامیان تحقیقات UFO بود و پیشنهاد چنین اقدامی را در سال 2017 ارائه داد.

گزارش کلی این است که این مشاهدات مرموز هنوز دولت را گیج می کند: از 144 مشاهدات UAP که توسط هواپیماهای نظامی بین سالهای 2004 و 2021 انجام شده است ، 143 ، مطابق با تواناییهای فعلی دولت ایالات متحده ، قابل توضیح یا شناسایی نیست. براساس این گزارش ، UAP های موجود “در چندین سنسور شامل رادار ، نور مادون قرمز ، الکترواپتیک ، سلاح یاب و نظارت تصویری” پیدا شده است. تنها UAP که بود قابل تشخیص است که یک حباب متورم است ، گزارش NBC News.

فرض بر این است که دولت قصد دارد این مشاهدات را بیشتر بررسی کند ، زیرا در این گزارش پنج دسته ای ذکر شده است که در نهایت همه مشاهدات UAP را تعریف می کند: “[A]شورش ها ، پدیده های جوی طبیعی ، USG یا برنامه هایی برای توسعه صنعت آمریکا ، سیستم های دشمن خارجی و یک سبد جذاب “دیگر”. در حالی که تمام مشاهدات UAP “ویژگی های پرواز غیرمعمول” را نشان می داد ، این گزارش به سرعت هر گونه حدس و گمان را خفه می کند ، خاطرنشان می کند که الگوهای عجیب پرواز می تواند نتیجه “اشتباهات حسگر ، دستکاری یا سوper برداشت ناظران باشد و نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق اضافی دارد. “

مقامات دولتی اگرچه در مورد گزارشی طبقه بندی نشده برای مصرف عمومی صحبت می کنند ، اما به خصوص نامشخص هستند. روز جمعه ، یک مقام به اخبار NBC گفت“ما هیچ نشانه روشنی نداریم که هیچ توضیحی غیراخلاقی برای آنها وجود داشته باشد ، اما ما به هر جایی که داده ها ما را هدایت کند خواهیم رفت.”

پیش از این گزارش ، برخی رسانه ها از جمله گزارش ها را به خود جلب کرده بودند آ 60 دقیقه بخش که به نقل از لوئیز الیزوندو ، مدیر سابق برنامه بهبود تهدید هوافضا ، که هواپیماهایی را توصیف کرد که مطمئناً خوب به نظر می رسند ، خارجی است: به گفته وی ، اینها صنایع دستی هستند که می توانند قدرت پرواز را از 6 به 700 گرم پرواز با 13000 مایل در ساعت افزایش دهند که می تواند از رادار جلوگیری کند و می تواند در هوا و آب و احتمالاً در فضا پرواز کند. ”

دو مشاهده ویژه قابل توجه ، که هر دو در سال 2004 و 2015 توسط فیلم ضبط شده و متعاقباً توسط وزارت دفاع ایالات متحده طبقه بندی شده است ، همچنین عطش عمومی برای تأیید بیگانگان را دامن زد. این ویدئوها در سال 2007 و 2017 از طبقه بندی خارج شده و برای بوق های ویروسی ایجاد شده اند زیرا در اینترنت منتشر شده اند و بعداً به عنوان بخشی از تحقیقات دولت دوباره ظاهر شدند.

کسانی که مشتاق شواهد انکار ناپذیر زندگی فرازمینی هستند ، احتمالاً دلسرد خواهند شد که کلمه “بیگانه” حتی یک بار در گزارش دولت نیامده است. با این وجود ، با تمام مشاهدات ، اما یک مورد تأیید نشده ، احتمالاً هنوز هم افراد زیادی هستند که امیدوارند دولت عالی کشور وجود حیات فرازمینی را که پرواز در فضای هوایی ما است ، تأیید کند – روزی.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir