[ad_1]

گوگل خود را راه اندازی می کند جدیدترین Pixel Drop به عنوان بخشی از ژوئن 2021 به روزرسانی امنیتی برای Android. برای کسانی که نمی دانند ، Pixel Drops در تمام طول سال منتشر می شود و ویژگی های خاص Pixel را با هم اضافه کنید وصله های امنیتی معمول تمام تلفن های اندرویدی را دریافت کنید.

در این ماه ، کاربران Pixel چندین ویژگی مفید مانند موارد دیگر را دریافت می کنند پوشه های قفل شده در Google Photos ، حالت فیلم جدید برای Night Sight و یک دسته از ماه جدید غرورتصاویر پس زمینه مضمون (که می توانید اینجا را بررسی کنید).

تمام نسخه های تلفن های هوشمند Pixel 5 ، 4 ، 4a ، 4a 5G ، 3 و 3a می توانند این به روزرسانی را بارگیری کنند ، اما دقیقاً مانند Pixel Drops قبلی ، برخی از ویژگی ها فقط برای برخی از دستگاه های Pixel در دسترس هستند. ما در زیر این کار را انجام خواهیم داد تمام ویژگی های جدید Pixel Drop را در ژوئن 2021 پوشش دهید و توجه داشته باشید کدام تلفن ها می توانند از آنها استفاده کنند.

Night Sight برای ساختن بسیار مناسب است آفیلم برای استروگرافی [Pixel 4 and newer]

اگر Pixel 4 یا نسخه جدیدتر دارید ، دوربین تلفن شما اکنون می تواند عکس های Night Sight شما را به فیلم تبدیل کند ، امکان گرفتن عکس و فیلمبرداری همزمان از آسمان شب به طور همزمان فراهم می شود. نمایشگاه های دید در شب می تواند تا چهار دقیقه طول بکشد. تلفن شما خواهد شد سرعت سریع عکس بگیرید ناپدید شدن ستاره هایی که در آسمان حرکت می کنند.

نحوه گرفتن ویدئو در مورد دید در شب:

 1. برنامه دوربین را باز کنید.
 2. انتخاب کنید “دید شب” از منوی کشویی پایین صفحه کلیک کنید.
 3. برای گرفتن عکس ، شاتر را لمس کنید. (برای بهترین نتیجه ، تثبیت کنید تلفن خود را با چیزی امن مانند سه پایه یا پایه قرار دهید.)
 4. منتظر بمانید تا عکس تمام شود.
 5. پس از پایان کار ، برای دیدن پیش نمایش ضربه بزنید.
 6. برای دیدن فیلم به سمت راست عکس بکشید.

تصاویر را فقط برای چشم های خود در یک مکان قرار دهید پوشه قفل شده در Google Photos

Google Photos اکنون به شما امکان می دهد یک پوشه قفل شده با رمز عبور برای ذخیره “عکس ها و فیلم های حساس” خود ، همانطور که Google آنها را صدا می کند ، ایجاد کنید. ما می دانیم شما چه هستید واقعاً یعنی گوگل.

پوشه قفل شده توسط یک رمز عبور یا قفل بیومتریک (مانند صورت یا اثر انگشت شما) محافظت می شود و همه چیز در پوشه به صورت محلی ذخیره می شود – هیچ چیز به ابر ارسال نمی شود یا از راه دور قابل دسترسی نیست

نحوه تنظیم پوشه قفل شده Google Photo

 1. Google Photos را باز کنید
 2. قابل اعتماد و متخصص کتابخانه> برنامه های کاربردی> پوشه قفل شده
 3. از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنید.

تو می توانی عکس ها و فیلم های جدید را به طور مستقیم در پوشه قفل شده ذخیره کنید ، یا از این طریق محتوا را به کتابخانه Google Photos خود در پوشه منتقل کنید:

 1. عکس یا ویدیویی را در Google Photos باز کنید.
 2. روی نماد سه نقطه ضربه بزنید و انتخاب کنید “انتقال به یک پوشه قفل شده.”
 3. ضربه زدن “حرکت” برای تایید.

دستیار Google می تواند تلفن شما را برای شما پاسخ دهد [Pixel 4 and newer]

هنگامی که تلفن شما زنگ می خورد ،اکنون می توانید از Google Now بخواهید که قبول یا رد کند ورودی به من زنگ بزن، دست آزاد:

 • من می گویم “سلام ، گوگل ، پاسخ تماس را بده” پاسخ دادن به به من زنگ بزن
 • من می گویم “سلام ، گوگل ، تماس را رد کن” ارسال آن از طریق پست صوتی

این دستورات برای دستگاه های Pixel 5 ، 4 ، 4a و 4a 5G که Google Assistant را تنظیم کرده اند کار می کنند.

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: برندان هسن

گوش کن فصلs یادآوری کردن

سریادآوری s Up ”یک ویژگی رفاه دیجیتالی است که هدف شما را بیشتر نگه داشتن است هنگامی که به تلفن خود خیره می شوید از محیط اطراف خود آگاه باشید.

هنگامی که عملکرد فعال می شود ، تلفن شما چه زمانی را تشخیص می دهداز نو راه بروید و صفحه را مشاهده کنید و یادآورهای دوره ای را برای جستجو و بررسی ارسال می کند آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد

می توانید فعال و پیکربندی کنید فصلs یادآوری برای دستگاه Pixel شما در زیر تنظیمات> رفاه دیجیتال> Head’s Up.

اکنون کپی کردن متن در Gboard هوشمندتر است

صفحه کلید کلاسیک Gboard Pixel اکنون می تواند پیوندها ، اطلاعات تماس و سایر اطلاعات را از مجموعه ای از متن انتخاب شده تشخیص دهد و قرار دادن آنها را در هر برنامه کاربردی ، کلیپ بورد یا مقصد دیگر ارائه می دهد.

به روزرسانی های قبلی به مناطق جدید

چندین ویژگی قدیمی ، از جمله تماس ها را بررسی کنید، تشخیص تصادفات در اتومبیلو برنامه ضبط ، در حال گسترش به مناطق دیگر هستند.

 • تأیید صحت تماس اکنون در ژاپن در دسترس است.
 • ماشین Cبثورات Dاین کشف اکنون در اسپانیا ، ایرلند و سنگاپور در دسترس است. (از دستگاه های Pixel 3a پشتیبانی نمی کند.)
 • برنامه Recorder اکنون چهار E اضافی را تشخیص می دهدگویشهای انگلیسی: استرالیایی ، انگلیسی ، ایرلندی و سنگاپوری.

چگونه Pixel Drop را از ژوئن 2021 بارگیری کنیم

دوباره ، Pixel Drop از ژوئن 2021 اکنون برای همه دستگاه های Pixel 5 ، 4 ، 4a ، 4a 5G ، 3 و 3a Pixel ، از جمله مدل های XL در دسترس است. برای بارگیری به روزرسانی ، به تنظیمات> سیستم> پیشرفته> به روزرسانی سیستم تا ببینم منتظر شماست. توجه داشته باشید که برخی از ویژگی ها ممکن است به به روزرسانی های اضافی برنامه نیاز داشته باشند ، بنابراین همه چیز بلافاصله در دسترس نخواهد بود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir