[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان همیشه در تعطیلات چاقو ببرید

عکس: کلر لاور

پدربزرگ من من می دانستم که او چه می کند وقتی به من گفت “همیشه چاقوی جیبی داشته باش”. آیا چند هفته آخر تابستان را در ساحل می گذرانید؟ شما باید چاقو بگیرید. رفتن به کابین کوه؟ چاقو بردار. مدتی را در هتلی لوکس وسط شهر شلوغ بگذرانید؟ اقدام به. چاقو.

چاقوها سلاح های فنی هستند ، اما هستندتو هم هستی یک ابزار مهم که شمااگر می خواهید غذا بپزید و / یا بخورید به آن نیاز دارم. اتاق های هتل انجام می دهندn ‘آنها با چاقو نمی آیند ، و اجاره تعطیلات و کابین های دور افتاده گاهی اوقات آنها را “دارند” ، اما چاقوها در این خانه های موقت هرگز تیز نیستند. (بدیهی است که چاقوی شما باید تیز باشد. در غیر این صورت ، قبل از شروع سفر مطمئن شوید که آن را تیز کرده اید.)

حتی اگر در طول تعطیلات خود “قصد آشپزی ندارید” ، من مطمئن هستم که قصد دارید غذا بخورید و مطمئنم که دوست دارید مقداری از آن را با غذا خوردن در خلوت اتاق و کابین خود درست کنید. ، یا خانه ساحلی ، دور از چشم کنجکاو عموم مردم. آیا در طول فصل میوه های فوق العاده محلی می خواهید؟ شرط می بندم اگر به برش های زیبا (با چاقو) بریده شود ، واقعاً آن را دوست خواهید داشت. آیا صبح زود پنیر یا سالامی خریدید؟ برای برش به چاقو احتیاج دارید. کیک تعطیلات را با یکی از عزیزان به اشتراک بگذارید؟ وقت چاقو است.

فراتر از غذا – که همیشه دغدغه اصلی من است – آه یک چاقوی تیز می تواند به شما کمک کند بسته های سرسخت را باز کنید ، یک گره درهم پیچیده را قطع کنید ، یا جعبه خالی Pringles را به بلندگوی تقویت کننده صدا در تلفن خود تبدیل کنیدبه (من آخرین مانور را پس از چیدن انواع توت ها در مزرعه انجام دادم و همه بسیار تحت تأثیر قرار گرفتند.)

همچنین لازم نیست خودتان را فقط به یک چاقو محدود کنید. من معمولاً حداقل دو مورد – مال خودم را می گیرم چاقوی پیک نیک اوپینل (که دارای یک چنگک داخلی است) و یک تیغه تاکتیکی که بسیار جدی به نظر می رسد (من نام تجاری را فراموش می کنم و این کار را انجام می دهمn ‘برای بررسی از کوله پشتی من خارج نشده است). من این آخر هفته به شکار ماهی می روم و یک را خواهد گرفت چاقوی سوم“چاقوی شکاری پدربزرگم ، که بسیار بزرگتر از دو تای دیگر است.”

مهم نیست که چند چاقو برداشته اید ، مطمئن باشید که آنها را با خیال راحت و قانونی بسته بندی کنید. در حمل خود چاقو قرار ندهیدبه عنوان مثال ، روی کیف بنویسید “آیا حمل چاقو قانونی است؟ [whatever state or country you are traveling to]در موتور جستجوی مورد علاقه خود ، قبل از اینکه آن را در جیب خود پنهان کنید. و سعی نکنید دیزنی W.اورلد ، یا یک پارک موضوعی دیگر در مورد این موضوع. (من شخصاً هرگز به کسی چاقو نزدم ، اما چاقوها نوعی سلاح محسوب می شوند ، بنابراین با آنها رفتار کنید.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir