[ad_1]

تصویر برای مقاله ای با عنوان همیشه وقتی به جای دوست خود سقوط می کنید این چیزها را بپوشید

عکس: کوین اهمیت می دهد (شاتر استوک)

میهمان داخلی متکبر ، میهمان داخلی است که بعید است از او دعوت شود. هیچ کس نوع مهمان را نمی پذیرد که بپذیرد او آزادی استفاده از لوازم خانگی و محصولات خانگی را بدون محدودیت دارد. مطمئناً ، همه افراد به امکانات خاصی در خانه نیاز دارند ، اما شما می توانید با آوردن چند مورد از این موارد اضافی در هر بار سقوط به خانه شخص دیگری ، میهمان بهتری شوید.

سهراهی برق

پسندیدن Reddit اشاره می کند، می توانید با گرفتن یک نوار برق با خود – یا دو نفر – به نفع خود (و میزبان خود) باشید. پریز برق یک اموال مطلوب خانگی است. مخصوصاً در واقعه یک خانه شلوغ، نوار برق خود را بیاورید بنابراین از شارژر شخص دیگری استفاده نمی کنید ، آن را خاموش کنید لوازم خانگی ، اسباب کشی برای پیدا کردن اشیا additional اضافی ، یا به طور کلی در پیگیری برق برای میزبان شما دردسر ایجاد می کند.

حوله و کیف بالش

آوردن خودش حوله یک وضعیت بالقوه ناخوشایند را در جوانه می بندد. همه باید غسل کنند ، درست است ، اما همه نمی خواهند با حوله ای که دارند دست و پنجه نرم کنند شما را پاک کرد عنصر دیگری که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید ، به خصوص اگر قصد خراب شدن دارید در کسی برای مدتی ، یک قرص استچمدان (و حتی بالش خودتان). در غیر این صورت ، مفید است که لباسشویی خانه خود را کاهش دهید و هنوز هم احتمالاً لباس خود را ترجیح می دهید.

سبد تاشو یا سبد لباسشویی

برای جلوگیری از بهم ریختگی فضای خود –یا لباسهای خود را با افراد دیگر مخلوط کنید –شاید می خواهید یک پارتیشن تاشو یا سبد لباسشویی بیاورید. به خصوص اگر آنقدر بمانید که مجبور به انجام آن باشید منعزیزم ، این مکان عالی برای مقصر دانستن لباسهای کثیف شماستمودیر و این یک چیز کم است که میزبان شما باید ارائه دهد

بطری آب یا لیوان مسافرتی خودتان

وعده های غذایی حتی هنگامی که فقط یک خانواده نزدیک در همان فضا زندگی می کنند ، انباشته می شوند. آوردن بطری آب مخصوص خودتان (یا یک فنجان یا قمقمه برای چیزهایی مانند قهوه) به میزبان شما نشان می دهد که می دانید آشپزخانه به راحتی می تواند آشفته شود و شما را از فرو رفتن زیاد در کمد هایشان نجات می دهد.

شاخه های گوش

ممکن است با میزبان خود در یک برنامه خواب نباشید. مندر صورتی که آنها دیرتر از شما به رختخواب بروند ، می توانید این کار را خودتان (و آنها) انجام دهید خدمات را با آوردن گوش بندهای فومی ارائه دهید پس آنها احساس نکنید که وقتی زود می پیچید باید سطح صدا را خیلی بلند حفظ کنید.

شوینده مخصوص خود

این می تواند فراتر از این باشد ، اما هنگامی که شما چیزی مانند شوینده می آورید ، یک مهمترین وسایل خانه است که وقتی خانه شلوغ باشد ، می تواند کاملاً نازک شود ، وظیفه شناسی زیادی را نشان می دهد.

البته ، همه چیز به مدت اقامت شما بستگی دارد ، اما به چه چیزی فکر کنید شما برخلاف آنچه میزبان شما می تواند ارائه دهد ، می تواند شما را بیشتر کند مهمان مفید ، مهربان

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir