[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان همیشه جایزه ثبت نام کارت اعتباری را مطالبه کنید ، حتی اگر قبلاً ثبت نام کرده باشید

عکس: Wanwajee Weeraphukdee (شاتر استوک)

بیایید بگوییم شما فقط برای یک کارت اعتباری ثبت نام کرده اید و چند روز بعد همان وام دهنده یک پاداش ثبت نام جدید را بهتر از آنچه دریافت کرده اید ارتقا می دهد: آیا می توانید با آنها تماس بگیرید و بپرسید آیا می توانید جایزه جدید را دریافت کنید؟ در اکثر موارد ، پاسخ منفی است ، اما موارد استثنایی نیز وجود دارد – بنابراین پرسیدن ضرری ندارد.

هرچه زودتر با وام دهنده خود تماس بگیرید ، بهتر است

اگر درخواست شما زودتر باشد ، به طور ایده آل ظرف چند روز از افتتاح حساب خود ، احتمالاً پاداش مجدد دریافت خواهید کرد (برای درخواست ، از خط خدمات مشتری استفاده کنید ، که باید در پشت نقشه نشان داده شود).

هرچه اختلاف در ارزش پاداش بیشتر باشد ، رسیدگی به پرونده شما راحت تر خواهد بود. به هر حال ، تفاوت بین 60،000 و 100،000 امتیاز جایزه برای یک جایزه می تواند چندین صد دلار هزینه داشته باشد و شما فقط به دلیل آب و هوای نامناسب آن را از دست می دهید.

برخی از شرکت های اعتباری سختگیرانه تر از بقیه هستند

برخی از وام دهندگان قوانین بسیار سختگیری در مورد پاداش ثبت نام دارند ، بنابراین ممکن است بخواهید قبل از تماس با چاپ کوچک ، شرایط را بخوانید. به عنوان مثال ، سیاست رسمی American Express این است که شما فقط به یک پاداش خوشامدگویی در کارت محدود می شوید ، در حالی که اگر در 24 ماه گذشته پاداش دریافت کرده اید ، Chase و Citi وام گیرندگان را به یک پاداش محدود می کنند.

اینکه آیا هنگام تفسیر این قوانین مجالی برای تکان دادن دارید ، به وام دهنده و درخواست شما بستگی دارد (به نظر می رسد Amex دوره هایی را پشت سر می گذارد که به احتمال زیاد به پیشنهادات پاسخ می دهند). و از آنجا که بسیاری از این تصمیمات به صورت مورد به مورد است ، به دست آوردن اطلاعات جامع در مورد احتمال تحقق پاداش توسط وام دهنده دشوار است. به هر حال ، تنها راه دانستن مطمئناً پرسیدن استبدترین اتفاقی که می تواند بیفتد این است که آنها نه بگویند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir