[ad_1]

کیسه های یخ برای مهمانی ها.

عکس: ماتیلدا لارنس (Shutterstock)

مهم نیست که یخ شما چقدر بارور استسیستم تولید ، هر از گاهی باید کیسه ای یخ بردارید برای یک مهمانی ، یک جلسه یا چیزی شبیه آن یک رویداد دیگر که از شما می خواهد نوشیدنی های سرد را برای بسیاری از افراد سرو کنید. و اینکه آیا شما یخ خوب بخریا موارد ترک خورده استاندارد ، یک کاری وجود دارد که هرگز نباید انجام دهید –و بس آن را در کیف خود نگه دارید

تحقیر من نسبت به این کیسه تنها دلیل بی توجهی من به افرادی است که کیسه را پاره می کنند ، دستان خود را در کیسه می گذارند ، سپس کیسه پاره شده را تا می زنند یا می پیچانند و در فریزر قرار می دهند. سپس ، هر بار که یخ بیشتری می خواهند ، کیسه را از فریزر بیرون می آورند و دست کوچک خسته خود را در کیسه قرار می دهند و تا جایی که چند تکه آب یخ زده پیدا کنند ، سیگار می کشند.

دست کثیف در واقع کمترین قسمت توهین آمیز در کل این آهنگ و رقص است. توهین آمیزترین قسمت استفاده نادرست از یخ است. کیسه جهنمی را از یخچال بیرون بیاورید و دست خود را در آن فرو کنید سوراخ جهنمی فقط خیلی طول می کشد این زمان را برای ذوب شدن و شکل دادن به یخ می دهد مرطوبکه برعکس کاری است که می خواهید یخ انجام دهد. این قطعه کوچک ذوبسپس با ادغام یخ شما در یک بلوک دست و پاگیر ، سن متوقف می شود. (شما بلوک را می شناسید. این چیزی است که شما در لبه پیشخوان آشپزخانه خرد می کنید.)

واقعا نیازی به همه اینها نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یخ را از کیسه خارج کرده و درون ظرف یخ بریزید. حتی لازم نیست ظرف یخ مناسبی باشد – هر ظرفی که فریز کردن آن ایمن باشد ، مفید خواهد بود. یخ را درون ظرف بریزید ، ظرف را در فریزر قرار دهید و فریزر را ببندید. سپس ، هنگامی که به یخ نیاز دارید ، آن را با دستهای تمیز (یا در صورت داشتن چند انبر) بردارید. دستها مطابق سلیقه شما کثیف هستند).

علاوه بر دریافت سبد یخ لعنتی ، یک گام دیگر نیز می توانید برای محافظت از یکپارچگی آب یخ زده خود و جلوگیری از تشکیل بلوک مخرب مخلوط بزرگ بردارید: یک کولر را به فروشگاه ببرید و این کیسه یخ را به عنوان سردکن ببرید. به محض پرداخت آن این کار یخ شما را در راه بازگشت به خانه سرد و خشک نگه می دارد و یخ خشک یخ شاد است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir