[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان همین الان می توانید با کلاس ارزان پرواز کنید

عکس: یوتانا جاووتانا (شاتر استوک)

اگرچه بلیط هواپیما واقعی است پرش به دلیل تقاضای همه گیری (اشاره ای به a کمبود خلبان) ، مکانهای درجه یک ، معمولاً پر از سفرهای کاریموارد از این قاعده مستثنی هستند، اغلب به دلیل کاهش سفر شرکت ها این بدان معناست که شما می توانید کارهای بیشتری انجام دهید به راحتی تخفیف های عمیق در بلیط های کلاس اول و تجاری برای مقاصد غیر توریستی پیدا کنید –گاهی تا 70٪ تخفیف. آنچه در هنگام برنامه ریزی برای سفر باید بدانید اینجاست.

تقاضا برای سفرهای هوایی در حال حاضر به شکل k است

بر اساس نوع سفر ، در اینجا دو بازار واقعاً بازی می کندler: افراد با تقاضای تأخیر برای سفرهای کلاس اقتصادی ، خواه ناخواه برای سفرهای اوقات فراغت یا برای سفرهای خانوادگی و کاریو چه کسی معمولاً پروازهای آنها هزینه ای دارد کارفرما.

شرکت های هواپیمایی در تلاشند تا با مسافران دسته اول مقابله کنند، به همین دلیل قیمت های تعرفه در اقتصاد جهش کرد ، به ویژه برای جهانگرد مقاصدی مانند میامی و لاس وگاس. از طرف دیگر ، شرکت های هواپیمایی در تلاشند تا صندلی های درجه یک را در مسیرهای مشترک سفر تجاری ، به ویژه برای پروازهای بین المللی پر کنند ، که منجر به قیمت های عمیق می شود با تخفیف 20–70٪ به نقل از وال استریت ژورنال، برخی از مثالها عبارتند از:

  • بین شیکاگو و لندن خطوط هوایی آمریكا بلیط های کلاس تجاری تا 2،389 دلار ارائه می دهد –کمتر از 50٪ از قیمت همان سفر در سال 2019.
  • بین شیکاگو و آتلانتا نیز می توانید کلاس اول هواپیمایی دلتا را با قیمت 407 دلار پیدا کنید 40٪ تخفیف با همان تعرفه نسبت به سال 2019
  • بین نیویورک و پاریس ، شرکت هواپیمایی فرانسوی La Compagnie پروازهای کلاس تجاری را با قیمت 1662 دلار ارائه می دهد –68٪ ارزان تر از قیمت برای سال 2019
  • بین هواپیماهای نیویورک و وین هواپیمایی اتریش در کلاس تجاری برای یک سفر در ماه سپتامبر 1861 دلار هزینه دارد 70٪ کمتر نسبت به سال 2019

آنچه در مورد این قیمت ها جذاب است این است که در حالی که هنوز قیمت آن ادامه دارداین یکی در مقایسه با نرخ اقتصادی ، تخفیف ها به قدری زیاد است که صندلی های درجه یک می توانند ناگهان بسیار بیشتر به نظر برسند امکان پذیر است، به خصوص اگر قادر باشید برای پراکنده کردن راحتی بیشتر به عنوان مثال ، اختلاف بین اقتصاد و کلاس اول در پرواز شیکاگو به آتلانتا 250 دلار است ، در حالی که اختلاف قبل 413 دلار بود.

قبل از رزرو سفر با هواپیما چه مواردی را باید در نظر گرفت

بخشی از کاهش سفرهای تجاری و به ویژه سفرهای بین المللی ، مربوط به ادامه نگرانی ها در مورد است پاندمی. اگرچه انتظار می رود اتحادیه اروپا بیشتر مرزهای خود را تا ماه سپتامبر باز کند ، اما این امکان وجود دارد گسترش سریع حرکت انواع COVID ممکن است این برنامه ها را تغییر دهد. اگر قصد تهیه بلیط درجه یک خارج از کشور را دارید ، اطمینان حاصل کنید که بهبود می یابد یا اینکه در صورت لغو پرواز حداقل کوپن قیمت دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این ، مرز بین مقاصد تجاری و گردشگری همیشه مشخص نیست (به عنوان مثال ، نیویورک و پاریس هر دو هستند) ، بنابراین هنگام پرواز به کمتر مقصد توریستی – بیشتر آتلانتا-دنور ، کمتر نیویورک-سان فرانسیسکو ، به عنوان مثال. از آنجا که تخفیف ها ممکن است متفاوت باشد ، بهترین گزینه فقط بازی است Google Flights و ببینید برای مکانهایی که ممکن است بخواهید بروید چه معاملات می توانید انجام دهید.

نکته دیگر این است که ممکن است به آن مبتلا نشوید پر شده یک تجربه کلاس اول است زیرا برخی از شرکت های هواپیمایی هنوز بازگشت ندارند تا تغذیه کامل به دلیل تعدیل نیرو مربوط به COVID.

ردیف پایین

از آنجا که پروازهای مقرون به صرفه به سرعت به فروش می رسند ، یک صندلی درجه یک می تواند حداکثر انعطاف پذیری را در هنگام رزرو پرواز در تاریخی که قصد سفر دارید ارائه دهد. اما حتی یک تخفیف ، پرواز از این طریق ارزان نیست و هنوز هم باید متناسب باشد بودجه ی تو-اما اضافه شده است راحتی می تواند هزینه داشته باشد، به ویژه هنگامی که می توانید پروازهای طولانی مدت را به خارج از کشور انجام دهید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir