[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان شما هنوز هم می توانید این سبزیجات پاییزی را در ماه سپتامبر بکارید

عکس: سرد (Shutterstock)

شهریور است هنگامی که ما شروع به پیچاندن باغ خود برای سال می کنیم، ولی آنجا است هنوز زمان کاشت سبزیجات فرا رسیده است برای لذت بردن بعدا در پاییز بسته به محل زندگی ، سبزیجاتی که می توانید در حال حاضر بکارید متفاوت است – اما حتی در مناطق سردتر نیز امکانات بیشتری از آنچه تصور می کنید وجود دارد. مقداری سبزیجات با رشد سریع هستند ، در حالی که چندین سبزی دیگر باید در اسرع وقت کاشته شوند تا بعداً از آنها لذت ببرم

این سبزیجات محصول خوبی برای تمام قاره های ایالات متحده است

که در مناطق 3-10، که به طور کامل در قاره ایالات متحده است ، برخی از سبزیجاتی که می توانید در ماه سپتامبر بکارید شامل کاهو ، تربچه و سیر است. برای تربچه و کاهو ، شما می خواهید انواع سریع رشد را انتخاب کنید ، در حالی که سیر محصول مورد نیاز شما است. اکنون بکارید تا از بهار لذت ببرید. من هم همینطورلعنت به توبا تمایل به انواع توت ها ، کاشت بلوبری در پاییز یک راه خوب برای ترویج رشد سالم ریشه و همچنین رشد زود هنگام بهار است.

برای مناطق کمی سردتر

اسفناج نیز یک برداشت خوب پاییزی برای کاشت، گرچه به دمای کمی نیاز دارد ، اما برای مناطق 3-9 مناسب است. به طور کلی ، مگر اینکه در مناطق خاصی از فلوریدا جنوبی ، تگزاس ، کالیفرنیا زندگی کنید ، یا آریزونا ، اسفناج گزینه خوبی برای کاشت در ماه سپتامبر است.

برای مناطق کمی گرمتر

اگر در مناطق 5-9 زندگی می کنید که بیشتر قاره ایالات متحده را شامل می شود به جز برخی قسمت هایی از ایالت های شمالی،، سپس کلم بروکلی محصول خوبی برای پاییز است-من یکی که می توانید در ماه نوامبر انتخاب کنید. شما فقط می خواهید مطمئن شوید که یک نوع سریعتر را انتخاب می کنید ، مانند Calabrese یا Early Purple Sprouting.

برای نقشه دقیق تر و همچنین برنامه کاشت برای کشور خود ، Urban Harvest این را دارد اطلاعات برای همه کشورهای قاره ایبه اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد محصولات پاییزه که در هاوایی به خوبی رشد می کنند داشته باشید ، می توانید به آن دسترسی پیدا کنید برنامه کاشت ماهانه در اینجا؛ اما در آلاسکا ماه سپتامبر برای کاشت سبزیجات کمی یخ زده است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir