[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: جریان را دنبال کنید (شاتر استوک)

مینیمالیسم نوعی زندگی است که عبارت “کمتر بیشتر است” را در خود جای داده است. خالق وگان مینیمالیست ، مایکل اوفی، او آن را اینگونه توصیف می کند: “فرایندی برای شناسایی آنچه در زندگی شما ضروری است و داشتن جسارت برای از بین بردن بقیه موارد.” به این ترتیب ، شما فقط بر اساس آنچه که هستید زندگی می کنید. باید، و نه چیزی بیشتر. نیروی محرکه مینیمالیسم این ایده است که شیوه زندگی فعلی ما پر از چیزهای زیادی است و از آنها قدردانی می کند. چیزها سایه انداخته است آنچه واقعاً مهم است

این ایده چیزهای زیادی به دست آورد توجه در کتابها و مستند، تحریک کردن تمایل مردم به تسلیم شدن دارایی آنها برای اتخاذ روشی مینیمالیستی برای زندگی. در حالی که خود شیوه زندگی است قدرت گرفتن ، در واقع سرچشمه می گیرد از جانب دنیای معماری و طراحی. Nمینیمالیستی نفرت انگیز دکور متفاوت از زندگی کامل است سبک زندگی مینیمالیستی –هر دو می توانند جدا از یکدیگر وجود داشته باشند. به عبارت دیگر ، خانه شما می تواند نوعی مینیمالیسم بدست آورد بدون اینکه از همه چیزهای شما خلاص شود. این چگونه است.

چیست دکور مینیمالیستی؟

با مدکوراسیون تزئینی ، tمفهوم کوچک سازی هنوز درست است –اما بیشتر روی دیدن خانه نسبت به زندگی شما در آن و یا تعداد چیزهایی که صاحب آن هستید. ظاهر ساده و تمیز کردن با زنگ های خنثی ، بدون هیچ ظرفیتی یا چیزهای دیگر حواس پرتی

پسندیدن هرابرت براون خالق می گوید دکور Elle: “مندر اتاق ناهار خوری ، شما به یک میز و صندلی نیاز دارید. این قطعات باید با یکدیگر صحبت کنند و به مواردی مانند خط ، رنگ ، میز و … مربوط شوند. آنها باید در شکل اساسی خود به خوبی با هم کار کنند. “دکوراسیون اتاق باید ، اول و مهمترین ، بیشترین پشتیبانی را انجام دهید قسمت مهم خانه –مردم ساکن آن خطوط تمیز ، رنگهای بی صدا و کمترین دکور بیشتر از اینکه روی عناصر خاص در فضا باشد ، بر آنچه در اتاق اتفاق می افتد تمرکز می کنند.

چگونه می توان به زیبایی شناسی مینیمالیستی دست یافت

شما می خواهید با یک صفحه خالی از شروع کنید همه چیز را حذف کنید (بله ، همه چیز) از اتاق و بیشترین بازگرداندن را قطعات اساسی. سایت دکوراسیون منزل Livspace بر اهمیت فضاهای خالی تأکید می کند – just ، به دلیل وجود فضای موجود در قفسه ، به این معنی نیست که باید آن را پر کنید. مندر عوض ، یک قسمت تمرکز کوچک را که دوست دارید پیدا کنید که بر مبلمان تأکید دارد. نور ، روشن ، و اثیری اصطلاحات کلیدی هستند که باید در خاطر داشته باشید. نور را تا آنجا که ممکن است وارد کنید روش های تمیز کردن پنجره (یا حتی شاید حتی بدون پرده).

بعدی، عملکرد فضا را ارزیابی کنید. اگر یک اتاق نشیمن راحت می خواهید ، به یک مبل و صندلی مخمل خواب دار برای لهجه نیاز دارید. اطمینان حاصل کنید که در طرح رنگ خاموش قطعات بزرگ خود قرار دارید. به طور کلی ، اگر شما مطیع هستید به طور کلی از تن و خطوط تمیز می توانید استفاده کنید کوچکتر تکه های رنگی یا لهجه ای پاپ آپ اضافه کردن ثبت نام به اتاق. از بافت های مختلف استفاده کنید ، برنگ های مناسب و مدل های بارگیری شده به میزان کم (فضا را زیاد بار نکنید) با بالش های آرگلی یا فیروزه ای همه چيز) ، با توجه به اینکه هر کدام قطعه باید بقیه اتاق را تکمیل کند. اینجاست که مینیمالیسم و دکو مینیمالیستیراه های دیگر – شما احتمالاً این کار را نمی کنید باید که بالش پرتاب اضافی ، اما اگر مقدار صحیح را اضافه می کند ترکیدن نیازهای اتاق خود را ، برو.

سطوح تخت نیز در دکوراسیون مینیمالیستی کلیدی هستند و سخت افزاری و اضافی ختم نمی شود لزوما مهم است. به عنوان مثال ، شما می توانید دارای کابینت بدون دسته و باز ، بدون ازدحام بیش از حد میزهای پیشخوان سطوح صاف و لبه های مستقیم حواس پرتی چشم را تا زمانی که همه شما محدود می کنند چیزها پنهان است. استفاده از دکوراسیون مینیمالیستی از اهمیت کمتری برخوردار است دریافت کردن از شر چیزهایی که نیازی ندارید خلاص شوید، و بیشتر برای بودن عمداً در مورد قطعاتی که می خرید و لباس های بزرگ عملکرد فضای شما.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir