هنگامی که Vaping را رها می کنید ، انتظار چه چیزی را داشته باشید


FDA در سال گذشته اقداماتی برای از بین بردن بخارات معطر یکبار مصرف و موارد دیگر انجام داداگرچه هنوز می توانی پیدا می کنم Puff Bars و همکارانشان در همه جا ، احتمال ابتلا به جعل شماتیک افزایش می یابد. رمز و راز آنچه در تقلبی وجود دارد آنها را حتی بیشتر از دستگاههای تحویل نیکوتین اصلی خطرناک می کند ، که در وهله اول برای شما عالی نبود. ممکن است زمان تسلیم شدن فرا رسیده باشد ، بنابراین در اینجا باید انتظار داشت.

هرگز زمان مناسب برای تسلیم شدن را پیدا نخواهید کرد

روبرت اس. 30 ساله که چهار سال پیش برای ترک سیگار سیگار کشید اما به نظر می رسد سیگار می کشد ، می گوید: “هیچ وقت برای انجام این کار وجود ندارد.” از نو برای خروج از ویپ “مثل یک گروه است-کمک. فقط باید آن را پاره کنید و انجام دهید. “

سرانجام ، روبرت تسلیم شد زیرا از این که نمی توانست با برادرزاده چهار ساله اش بازی کند ، بدون عصبانیت بازی می کند ، دست از کار کشید.

او می گوید: “من از وابستگی زیاد به یک ماده خارجی برای ادامه زندگی روزمره خسته شده بودم.” “من بسیاری از نوجوانان را می بینم که سیگار می کشند و بدون آنها نمی توانند کار کنند و دیدن آن بسیار ناراحت کننده است.”

او گفت که قبل از تسلیم شدن احساس “گره خوردن” می کند ، گویی بدون دستگاه قابل حمل خود نمی تواند به جایی برود. هنگامی که او به جول و وسایل یکبار مصرف رفت ، حتی متوجه مشکلات جسمی شد که نکرده بود با سیگار: متربازی و زخم در دهانش

تغییرات ذهنی خواهید داشت

شفافیت می تواند با تسلیم شدن به وجود آید ، اما شما همچنین می توانید برای مدتی اذیت شوید. علائم ترک در این مرحله به خوبی شناخته شده است ، اما منتظر اضطراب ، افسردگی و نگرش بدبو باشید.

با این حال ، سعی کنید مثبت فکر کنیدبه تمرکز کنید که کارهایی که برای خودتان انجام می دهید چقدر خوب است ، برای خانواده شما چقدر خوب است یا چقدر پول پس انداز خواهید کرد. دشوار خواهد بود ، به ویژه در هنگام گرسنگی شدید ، اما ضروری است.

برای انجام این کار ، اگر گهگاه از کلاهبردار استفاده می کنید ، به خود حمله نکنید. این ممکن است خطی نباشد. می توانید بارها شروع و متوقف کنید. بسیاری از مردم انجام می دهند این وسایل کوچک طوری طراحی شده اند که نه تنها بخاطر نیکوتین موجود در آنها ، بلکه به دلیل اینکه بسیار بیشتر به شما می دهند که تسلیم شدن آنها سخت است: رایحه ، کاری که با دست و دهان شما انجام می شود ، بهانه ای برای ترک اتاقی که نمی دانید نمی خواهم داخل باشم و غیره خداحافظی از همه اینها کار آسانی نیست. این یک چالش ذهنی به اندازه یک چالش فیزیکی است. با این حال ، برای این …

متوجه تغییرات بدنی خواهید شد

روبرت گفت که پس از تسلیم شدن ، بسیار تشنه شکر بود ، احساسی که در انجمن های آنلاین منعکس می شود. (بعداً در مورد آنها بیشتر توضیح دهید.) احتمالاً مدتی بیش از حد گرسنه خواهید ماند و ممکن است کمی یبوست داشته باشید. نفرت انگیز ، اما واقعیت دارد!

علاوه بر علاقه ناگهانی به غذاهای شیرین ، تغییرات فیزیکی دیگری نیز وجود داشت که روبرت بلافاصله و حتی بیشتر در طول زمان متوجه آنها شد.

او می گوید: “من متوجه شدم که پوست من در حال بازگشت به رنگ طبیعی خود است.” “حدود یک ماه بعد ، من هر روز صبح بلغم را تف نمی کردم. سرانجام ، پس از حدود دو ماه ، تقریباً هیچ تنگی نفس نداشتم. “

در آینه نگاه کن. آیا پوست شما یک رنگ غیر معمول است؟ اگر چنین است ، آیا تا به حال متوجه این اتفاق شده اید؟ این کمی نگران کننده است و یکی دیگر از عوارض جانبی محو کننده است که منبه طور گسترده در انجمن ها مورد بحث قرار می گیرد. خوب منوقت آن است که در مورد آنها صحبت کنیم

شما به یک سیستم پشتیبانی نیاز خواهید داشت

وقتی کسی را در کنار خود دارید ، به ویژه کسی که درک می کند چه چیزی را پشت سر می گذارید ، انجام کارهای سخت تر آسان است. این از ویرایش Vaping خارج شوید بیش از وجود دارد 6000 عضو ، بنابراین می توانید از آنجا شروع کنید.

به دوستان و خانواده خود بگویید که چه کار می کنید. اگر سعی می کنید دزدکی وارد شوید ، آنها می توانند به شما در مسئولیت پذیری کمک کنند. به علاوه ، اگر قرار است تحریک پذیر باشید یا دچار گرسنگی شدید ، بهتر است آن را بدهید هشدار در مورد اینکه چرا ممکن است شما tude-y باشید.

به چند عصا تکیه خواهید داد

روبرت گفت که بدون تکه های نیکوتین و قهوه اش نمی تواند تا این حد پیش برود. می بینید ، ممکن است ایده جایگزینی یک عادت با عادت دیگر را دوست نداشته باشید ، اما در صورت لزوم ، ممکن است فعلاً آن را در نظر بگیرید.

اگر نیکوتین مورد نظر خود را می خواهید ، وصله ها مفید هستند. اگر طعم های شیرین و میوه ای دوست دارید یا کمی فیکساژ دهانی دارید ، آب نبات های سخت بدون شکر یا کرفس طعم دار را امتحان کنید. اگر دوست دارید چیزی برای بازی در دست داشته باشید ، نگاهی بیندازید اسباب بازی های جینگلینگ یا حلقه های نگرانیبه

در نهایت ، از انجام این کار خوشحال خواهید شد

سفر هرچقدر هم که سخت باشد ، بازدهی آن عالی است – به معنای واقعی کلمه. برای شروع ، شما پول جدی را پس انداز خواهید کرد. بخارهای یکبار مصرف گران هستند ، همچنین مایع الکترونیکی که می توانید برای قرار دادن در دستگاه های طولانی مدت خریداری کنید ، گران است. (هر دفعه که می خواهید آن را بخرید ، 10 دلار را که برای یکبار مصرف صرف می کنید ، بگذارید. تمایل خود را به یک روش صرفه جویی در پول منتقل کنید و پس از مدتی ضربه زدن به جوول ، خود را خراب کنید.)

شما سالم تر خواهید بود ، بهتر نفس می کشید و فقط در یک مکان بهتر. این هدف نهایی را در ذهن داشته باشید و باور داشته باشید که می توانید آن را انجام دهید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes