[ad_1]

دونده ، جوراب هایش را بلند می کند

عکس: LStockStudio (شاتر استوک)

حتماً فکرهای زیادی خرج کرده اید کفش های دویدن خود را انتخاب کنیداما جوراب هایت چطور؟ آنها به همان اندازه مایل ها و پله ها که کف آنها قابل رویت است (هکتار) راه می روند و می توانند راحتی دویدن شما را ایجاد کنند یا بشکنند.

بعضی از افراد هرگز به جوراب دویدن خود فکر نمی کنند ، در حالی که دیگران احتمالاً در این کار زیاده روی می کنند. در اینجا چند ملاحظه آورده شده است که به شما کمک می کند جوراب های مناسب خود را پیدا کنید.

اگر جوراب های فعلی شما کار می کنند ، به آنها بچسبید

آیا در هنگام دویدن و بعد از آن احساس خوبی روی پاهایتان دارید؟ اگر چنین است ، چیزی را تغییر ندهید ، حتی اگر مرد مغازه کار اصرار دارد که آوانگارد وجود دارد فناوری جورابی که از دست می دهید.

فقط به خاطر داشته باشید که ممکن است نیازهای شما تغییر کند. اگر جوراب های نخی شش تکه ارزان خریداری می کنید و آنها برای دویدن کوتاه در هوای خوب با کفش های مورد علاقه خود مناسب هستند ، فعلا عالی است. اما شاید روزی این کار را بکنید آموزش یک ماراتن را شروع کنید و در دویدن طولانی خود تاول بزنید. وقتی این اتفاق افتاد ، دوباره ارزیابی کنید.

جوراب های مخصوص دویدن معمولاً بهتر جا می شوند

جوراب های معمولی فقط نوعی گونی است که در آن پا می گذارید. در مقابل ، جوراب های مخصوص دویدن درست می شوند تا کاملاً روی پای شما قرار بگیرند. بعضی اوقات دو به دو می آیند ، یکی روی پای چپ شما قرار دارد و دیگری در سمت راست شما.

آنها اغلب نازک تر از جوراب های معمولی هستند و پاهای شما را بغل می کنند ، بنابراین در هنگام دویدن احتمال جمع شدن یا لغزش از جای آنها کمتر است.

جوراب های کار سایش را کاهش می دهند

تنش مناسب جوراب های کار با مواد نازک تر و درزهای صاف برای جلوگیری از تاول زدن ترکیب شده است. پارچه اغلب لغزنده تر از یک جوراب نخی استاندارد است ، به این معنی که احتمال اصطکاک بین جوراب و کفش بیشتر از جوراب و پای شما است. این بافت غالباً به از بین بردن عرق کمک کرده و احتمال تاول را بیشتر کاهش می دهد.

جوراب های مخصوص دویدن در زمستان گرم و نازک هستند

وقتی هوا سرد می شود ، جوراب های پشمی یا عایق می توانند به گرم نگه داشتن پاها کمک کنند. نوع جوراب های گرم و ضخیم که در چکمه های برفی می پوشید معمولاً در کفش های کتانی شما جای نمی گیرد ، اما یک جوراب مخصوص دویدن که برای زمستان ساخته شده است می تواند شما را گرم نگه دارد در حالی که به اندازه کافی لاغر هستید.

این مهم است زیرا جوراب های ضخیم همه مشکلات جوراب را که در مورد آن بحث کردیم تشدید می کند. جوراب های مخصوص دویدن که برای زمستان طراحی شده اند می توانند نازک یا ضخیم است ، اما همیشه راحت و کمتر مستعد تاول زدن از یک جوراب استاندارد معادل است.

پس از یافتن جورابهای دویدن مناسب خود ، چند جفت بخرید. نکته خوب در مورد جوراب های پشمی ، اگر این ها را انتخاب کنید ، این است که می توانید چندین بار استفاده کنید بدون تعفن.

اگر پشم را ناخوشایند و خراشیده می دانید ، قطعاً جوراب هایی مانند آن را چک کنید مدرک دکترا در Smartwool خط من سالها در این جوراب ها دویدم و سپس به پشم حساسیت پیدا کردم و مجبور شدم به پارچه های مصنوعی روی بیاورم. جوراب های پشمی ساخته شده برای دویدن از بهترین جوراب های موجود هستند ، بنابراین اگر هنوز از آنها استفاده نکرده اید ، آن را امتحان کنید. و اگر به دنبال توصیه ای برای جوراب های غیر پشمی ، مورد علاقه من یک جفت Asics هستند مشابه اینها.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir