هنگام عطسه ماسک خود را بگیرید


یک زن از طریق ماسک در آرنج عطسه می کند

تکنیک مناسب
عکس: درازن ژیگیچ (شاتر استوک)

به نظر می رسد در مورد اینکه هنگام پوشیدن ماسک و عطسه باید چه کاری انجام شود ، سردرگمی وجود دارد. پسندیدن مت کارولین در توییتر خود یادداشت کرد، مردی در رای گیری اخیر استیضاح ماسک خود را برداشت تا در دست خود عطسه کند ، این دقیقاً برعکس آنچه که باید باشد انجام دادن.

هدف از پوشیدن ماسک شما محافظت از قطرات تنفسی شخصی شما از هوایی است که افراد دیگر می توانند تنفس کنند. اگر مجبور باشید عطسه کنید – پدیده ای که چیزهای زیادی را از شما دور می کند لعنتی عدد قطره های تنفس – آنچه شما باید انجام دهید این است:

  1. ماسک را روشن نگه دارید
  2. در آرنج یا دستمال عطسه کنید (از طریق ماسک)
  3. اگر داخل ماسک شما از قبل غیر قابل تحمل خشن است ، ماسک لعنتی خود را عوض کنید.

همه ما می توانیم با آن کنار بیاییم. من به ما اعتقاد دارم اگر نگران خیساندن صورت خود در آب عطسه برای بقیه روز هستید ، از تغییر ماسک استفاده کنید. (داشتن لوازم اضافی در دست خوب است به هر حال.)

و در حالی که ما آماده هستیم ، ماسک خود را برای صحبت در نیاورید. حتی اگر با جمعیت صحبت کنید می توانید خوب صحبت کنید (با یا بدون میکروفون). قطره فقط از دهان شما خارج می شود فقط به این دلیل که مردم به شما گوش می دهند. در حقیقت ، صحبت کردن بخصوص جیغ می کشد تولید می کند زیاد قطرات ، و کار ماسک نگه داشتن آنها است. فقط بگذارید ماسک کار خودش را بکند.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes