[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان هوشمندانه ترین روش ساخت براکت در صورت نداشتن مقاله

عکس: پیوتر ویتراژک (شاتر استوک)

براکت ها هستند یک ابزار مهم برای ایمن سازی موقتی چوب در حین نجاری ، نجاری ، تولید مبلمان و سایر پروژه ها – و تعداد بسیار زیادی وجود دارد انواع مختلف براکت ها همانطور که برنامه های کاربردی وجود دارد. ادغام قطعات چوب با هم و ایجاد پیوند محکم. با این حال ، اگر براکت مناسبی برای کار ندارید ، آنجا باشید است می توانید سعی کنید درخت خود را ایمن کنید.

نحوه ایجاد یک براکت ساده DIY

از براکت ها برای نگه داشتن مواد در کنار هم استفاده می شود در حالی که بر اتصال چسب آنها خشک می شود، یا بله شیار آنها در محل در حالی که میخ یا پیچ می کنید. (گاهی اوقات پیچ ها می توانند تخته ها را از هم جدا کنند زیرا دندان های آنها از طریق چوب عبور می کند براکت جلوگیری می کند.) برای پروژه های ساده که نیاز دارد محکم کردن دو تخته روی هم یا پهلواز جانب-کشور ، ساعتاندیمن رون هازلتون او از چیزی نه از جعبه ابزار بلکه از کابینت پزشکی خود استفاده می کند: باند های الاستیک. این است که چگونه:

بانداژهای الاستیک شایع ترین هستند به عنوان ریل استفاده می شود تا استخوان ها و تاندون های آسیب دیده را در محل خود نگه دارد ، اما آنها می توانند همان کار را برای درخت انجام دهند. فقط محل هر دو صفحه به گونه ای هستند که در یک سطح و در موقعیت صحیح و فراتر از آن قرار بگیرند باند را به دور آنها بپیچید تا آنجا که ممکن است محکم باشد تا از آنها محافظت کند. در اینجا کلید چگالی باند است.

ابزارهای تغییر مسیر مانند براکت ها

E dنوار زخم بندی قابل ارتجاع آثار بهترین زمان نیاز به بستن دو تخته چوبی با هم ، اما می تواند کار نمی کند به عنوان در شرایط دیگر خوب است. برای سایر پروژه ها ،سایت ifestyle آپارتمان درمانی چندین نفر دیگر وجود دارد روشهای آسان برای استفاده از ابزارهای بهسازی منزل مانند براکت ها. برای الگوبرداری از براکت نیمکت، می توانید از دو انبردست که روی تابلوها با لاستیک چوبی در اطراف آنها ثابت شده استفاده کنید. کابل های جامپر قدیمی عالی هستند کلیپ های بهاری در صورت نیاز به آنها ، و اسلحه می تواند دو گوشه را مانند هم نگه دارد گرفتن سریع یا گیره گیره.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir