بنابراین علاوه بر دقت در خرید سرسیلندر به شرایط نگهداری و سرویس دهی به موقع موتور نیز سرسیلندر تیوفایو توجه داشته باشید. که این امر می تواند از ایجاد فشار داخل رادیاتور نیز جلوگیری به عمل آورد. البته با gpsتا 220 راه میره.یه خورده ایراداته مونتاژی داره که قابل رفع است.اگه قطعه گیرتون نیومد ماله 206 و قیمت سرسیلندر یونال پارت خرید سرسیلندر 7l4 ریو بهش میخوره. در ساختمان بلوك سیلندر یك موتور، قسمت فوقانی آن باز بوده و پیستونها در درون سیلندرها قابل دیدن هستند. این سیلندر از چهار دهانه یکپارچه جهت قرارگیری پیستونها تشکیل شده است و هنگام اتصال به سرسیلندر روی سطح آن به وسیله یک واشر سرتاسری که به آن واشر سرسیلندر می گویند پوشانده می شود . سوختن واشر سرسیلندر به اصطلاح به دفورمه شدن واشر میگویند که این امر موجب از بین رفتن آبندی مابین سیستم های مختلف موتور خودرو میشود. این قطعه برای باز و بسته شدن دارای زمان بندی خاصی است که این زمان بندی به وسیله میل بادامک تامین می گردد. • نشتی داخلی: کشف این مشکل ممکن است سختتر باشد و در اکثر اوقات، مشخص کردن محل دقیق آن بسیار دشوار است، زیرا شما نمیتوانید با چشمان خود ببینید که داخل موتور چه اتفاقاتی در حال رخ دادن میباشد.

سرسیلندر پژو 504 گروهی دیگر از این مجاری، برای ورود هوا به داخل اتاقك احتراق تعبیه شدهاند كه به آنها مانیفولد هوا میگویند. برای شهر تهران امکان ثبت سفارش بهصورت ارسال اکسپرس نیز وجود دارد. به این صورت که لازم است بخش تایمینگ موتور پراید، منیفولد، اگزوز، سرسیلندر و حتی سیلندر پراید نیز باید باز شده و سپس واشر سرسیلندر تعویض گردد. اتاقك درونسوزی كه عمل تراكم مخلوط هوا و سوخت و نیز عمل انفجار این مخلوط در آن صورت میگیرد نیز در بدنه سرسیلندر تعبیه شده و از لحاظ شكل و ابعاد، دارای گونههای فراوانی است. سرسیلندر باید با قسمت فوقانی سیلندر و سرسیلندر تطابق كامل داشته باشد تا بتواند از نشت گازهای محبوس در سیلندر یا گاز محترق در اتاقك انفجار جلوگیری كند، در ضمن میبایستی دارای مجاری متعددی در امتداد مجاری سیلندر داشته باشد تا جریان آب و روغن از پوسته موتور به سرسیلندر رفته و پس از انجام وظایف روغنكاری و خنككاری، دوباره به سیلندر برگردد. وجود واشر سر سیلندر نقش بهسزایی را در خودرو ایفا میکند چرا که این قطعه اجازه نمیدهد که روغن و آب هنگام گردش با یکدیگر مخلوط شوند. • بد کار کردن سیلندر، این معمولاً مهمترین نشانهای است که رانندهها، هنگامی که واشر سرسیلندر خودرو میسوزد به آن اشاره سرسیلندر پژو 504 میکنند.

سرسیلندر 16 سوپاپ دوو سیلو معمولاً چند سیلندر در کنار یکدیگر و در بلوک سیلندر قرار میگیرند که با ریختهگری آلیاژهای آلومینیوم یا چدن ساخته شده و سپس ماشینکاری میشود. حال اگر سرسیلندر خودرو شما دچار مشکلاتی که قبلا اشاره کردیم، شد لازم است تا به تعمیر سرسیلندر بپردازید و این امر توسط تعمیرگاههای مجاز انجام شود. شما می توانید با خرید عمده رینگ و پیستون تیبا از کارخانه، قیمت های کمتری بپردازید. این پیشرانه را می توانید بر روی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بیابید. سیستم دیگری كه بر روی سرسیلندر موتورها نصب میشود، سیستم سوپاپهاست كه شامل سوپاپ، میل سوپاپ، اسبكها، فنرها و دیگر تجهیزات مربوطه است. آلیاژی كه در سرسیلندر استفاده میشود، اكثرا به روش ریختهگری ثقلی در قالب فلزی تولید میشود كه یكی از مشكلات جدی فرایند تولید آن، میزان نشتی بالا در ریختهگری این قطعات است. در گذشته، بیشتر از آلیاژهای چدنی و آهنی در تولید سرسیلندر استفاده میشد، اما امروزه با پیشرفت تكنولوژی و شناخت آلیاژهای آلومینیم و ویژگی خاص آنها، تولید حجم وسیعی از قطعات موتور از جمله سرسیلندر، توسط ریختهگری آلیاژهای آلومینیم انجام میگیرد. سرسیلندر، یك قطعه ریختهگری شده است كه معمولا از جنس چدن با آلیاژهای آهن، آلومینیم یا مس ساخته میشود. سرسیلندرها معمولا بعد از مدتی به علت تاب دیدگی نیاز به کف تراشی پیدا میکنند تا دوباره آب بندی بشوند ولی بعد از دو یا سه بار کف تراشی دیگر از سایز خارج شده و قابل استفاده نیستند.اما تکنوصنعت با پوشش فلزی که به روش متال اسپری ایجاد میکند ضخامت سرسیلندر را به سایز اولیه خود بر میگرداند و بعد از یک مرحله کف تراشی سرسیلندر کاملا استاندارد آماده استفاده است.

سرسیلندر نیسان کاربراتور این آلیاژها با بیشتر از 3 تا 4 درصد مس، قابلیت عملیات حرارتی دارند، اما معمولا عملیات حرارتی آنها در مواردی به كار میرود كه شامل مقداری منیزیم باشند زیرا باعث بهبود عملیات حرارتی آلیاژ میشود. آلومینیم و آلیاژهای آنها، به دلیل نقطه ذوب كم و داشتن سیالیت خوب و همچنین پذیرفتن عملیاتهای حرارتی و مكانیكی برای افزایش خواص مكانیكی، در صنایع مختلف بخصوص در صنعت خودرو، كاربرد بیشتری داشته و موارد مصرف این آلیاژها روزبهروز توسعه مییابد. در مقابل مشخصه مفید، آلومینیوم دارای ضریب انبساط حرارتی خیلی بیشتری نسبت به چدن است.بین سیلندر و سرسیلندر یک واشر مخصوص نسوز به نام واشر سرسیلندر قراردارد. واشر سرسیلندر یک قطعه پلاستیکی-فلزیست که مقاومت بالایی در برابر حرارت و فشار از سرسیلندر ام وی ام 530 خود نشان میدهد. همانطور که گفته شد واشر سرسیلندر عمل آب بندی بین سیلندر و سر سیلندر را انجام میدهد و از قاطی شدن آب و روغن جلوگیری به عمل می آورد.

سرسیلندر فولکس گلاگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد سرسیلندر رنو 5 لطفا به بازدید از وب سایت ما.