واقعاً چقدر می توانید پاداش حساب بانکی را دنبال کنید؟


تصویر مقاله ای با عنوان چقدر واقعاً می توانید از پاداش حساب بانکی پیگیری کنید؟

عکس: سوراخ روباهی (شاتر استوک)

شاید در مورد مردم چیزی شنیده باشیدکشتن“از طریق پیشنهادات کارت اعتباری ، اما پاداش های بانکی چطور؟” بسیاری از بانک ها هنگام ثبت نام در حساب جاری جدید ، 400 دلار یا بیشتر به شما پیشنهاد می دهند و مطمئناً می توانید از طریق حساب های جدید فقط برای جمع آوری پول جایزه چرخه بزنید. بانک ها نمی خواهند این کار را برای شما آسان کنند ، بنابراین چند فاکتور وجود دارد که باید به خاطر بسپارید: شما باید با یک حساب بزرگ شروع کنید ، این روند می تواند یک مدیریت درد باشد و استفاده بیش از حد از آن می تواند منجر به محدود شدن توانایی بانک ها برای افتتاح شود حسابهای جدید

آیا واقعاً می توانید با وارد شدن به حساب های بانکی درآمد کسب کنید؟

بله ، این امکان وجود دارد – جوایز جدی بانکی ادعا می کنند که می توانند کنار بیایند 500 دلار – 1500 دلار سالانه پس از پرداخت مالیات از عمل (بله ، این پاداش ها به عنوان درآمد مالیات می گیرند). شرایط ممکن است بسته به بانک متفاوت باشد ، اما مراحل کار تقریباً ساده است ، به شرطی که یک اسکناس بین 1000 تا 10000 دلار داشته باشید که بتوانید برای مدت طولانی اجازه دهید در آن بنشیند. برای واجد شرایط شدن برای جایزه ، ممکن است لازم باشد یک یا چند مورد زیر را در عرض چند ماه از افتتاح حساب انجام دهید:

  • از طریق سپرده مستقیم کارفرما یا دولت ، حداقل مبلغی را به دلار پس انداز کنید.
  • با خرید با کارت نقدی خود به هدف هزینه برسید.
  • مقدار مشخصی پول واریز کنید و آن را برای مدت معینی بگذارید (غالباً هرچه بیشتر واریز کنید ، پاداش بیشتر می شود).

پاداش ها معمولاً از 50 تا 400 دلار است ، بنابراین کسب درآمد از چند حساب جدید کار سختی نیست ، به شرطی که منظم باشید و آماده انجام تکالیف خود باشید. و شما کارهای خود را انجام می دهید تکالیف درسی ضروری است زیرا مطمئناً اشکالاتی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند.

معایب پاداش بانکی بانکی

از آنجا که بانک ها از این تغییر چهره اخم می کنند (این پیشنهادات را فقط به این دلیل ارائه می دهند) بعد از آن می خواهم شما را به عنوان مشتری نگه دارم همه) ، آنها کار را برای شما آسان نمی کنند. در اینجا برخی از موانعی که با آن روبرو خواهید شد:

  • محدودیت های سپرده مستقیم: بسیاری از بانک ها به a سپرده مستقیم ACH بودن ظرف مدت مشخصی در حساب خود تنظیم کنید. در صورت پرداخت حقوق معمولاً این مسئله مهم نیست واریز مستقیم از کارفرما یا دولت –اما اگر حساب های بانکی را اشتباه بگیرید ، شما باید کنار بیایید مشکلات از بارها و بارها بانکداری خود را تغییر دهید اطلاعات با منابع انسانی یا IRS. روش هایی برای تنظیم سپرده های مستقیم بین حساب های بانکی منفرد وجود دارد که به شما امکان می دهد فرآیند را خودتان مدیریت کنید ، اما می تواند بدست آورد دشوار هم.
  • در مقابل پول نقد: برای بدست آوردن بیشترین پول برای پول خود ، ممکن است لازم باشد هزاران دلار در زمان حضور خود واریز کنید حساب را باز کرده و برای ماهها پارک نگه دارید (که همچنین می تواند به شما کمک کند از مرتبط شدن با آن جلوگیری کنید) مالیات ماهانه) nهر کدام حدود 10،000 دلار وجود دارد ، اما برای بهره مندی از پاداش های بزرگتر ، به مبلغی در حدود این مبلغ نیاز خواهید داشت.
  • محدودیت های کوچک فونت: هر کس بانک متفاوت است و این (ها) شما هستید هدف گذاری می تواند ، شاید مرز شمردن حساب هایی که می توانید ظرف یک سال باز کنید ، هزینه های تعطیل یا تعادل را می گیرید یا هر ماه به تعداد معینی معاملات نیاز دارد. اکثر حساب ها فقط به یک مورد نیاز دارند چک اعتبار نرم برای افتتاح حساب (که به اعتبار شما خدشه ای وارد نمی کند) ، اما می خواهید شرایط و ضوابط را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید در این مرحله بر اعتبار شما تأثیر نمی گذارد.
  • ممکن است بانک ها توانایی شما در افتتاح حساب جدید را محدود کنند. این به همان اندازه یک خطر قابل توجه است بانک ها از چیزی استفاده می کنند برای ردیابی تاریخچه برنامه های شما در چندین موسسه مالی ، ChexSystems تماس گرفته است. اگر در یک سال حسابهای زیادی باز کنید ، a یک بانک اساساً می تواند شما را برای چند سال در لیست سیاه قرار دهد و برخورد با آن درجه سانتیگراددرد واقعی باشد. بدترین چیز این است که تعداد سختی در تعداد حسابهایی که می توانید با خیال راحت باز کنید وجود ندارد ، به همین دلیل پاداش های بانکی است نزدیک بهچمدان های بانک های مختلف میزان طرد شدن.

ردیف پایین

منطقی است که به دنبال پاداش عجیب بانکی بروید –به خصوص اگر پیشنهاد خوبی دارید –اما اگر می خواهید سود خود را به حداکثر برسانید ، آماده باشید مشاجره وقت گیر. تبدیل این به کنسرت جانبی احتمالا نه ارزش این را دارد که بانک ها در لیست سیاه قرار بگیرند ، اما قطعاً باید پول پرداخت شود.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes