[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان والدین ، ​​لطفاً از انجام این کارها در چت های گروهی مدرسه خودداری کنید

عکس: استودیوهای LightField (Shutterstock)

این بار دیگر آن فصل از سال است که ما وسایل مدرسه را با مقدار ناخالص داخلی کمی خریداری می کنیم ، کوله پشتی های فرزندانمان را آماده می کنیم ، آنها را در ایستگاه اتوبوس تکان می دهیم و با خیالی آسوده آه می کشیم که مدرسه دوباره شروع به کار کرده است. و سپس ، در حالی که در سکوت شادی کار می کنیم ، با وحشت به تماشای اعلان های چت در WhatsApp مدرسه بنشینید.

“رول” اما یک اصطلاح سخاوتمندانه است. بیشتر شبیه نشت … گویی ممکن است برای محافظت از وسایل خود در طول سیل به تابوت نیاز داشته باشید. و در حالی که گروه والدین WhatsApp در مورد مدرسه صحبت می کنند من میتوانم راهی سریع و مفید برای انتشار اطلاعات باشد ، آنها همچنین می توانند زنجیره های طولانی مدت ، غیرمولد و خارج از موضوع بی ربط باشند.

چه بر اساس کلاس و چه (ارباب عزیز) توسط تمام کلاسپس از پیوستن به شما ، ملزم به تحمل س questionsالات لمس کننده ، خاراندن س questionsالات سر خود ، و اظهارنظرهای وحشیانه آمیخته با پاشش اطلاعات مفید هستید. برای لذت بخش و تحمل پذیرتر برای همه ، این دستورالعمل های ناگفته را در برچسب چت گروه مدرسه ارائه می دهیم.

لطفا به صورت جداگانه صحبت نکنید

به یاد داشته باشید ، این یک است گروه چت – برای سوالات و اطلاعات مربوط به مدرسه که می تواند برای همه مفید باشد. اگر می خواهید بدانید جانی کوچک برای یک توپ T به چه وسایلی نیاز دارد یا می خواهید از مادر آدری بپرسید که امسال کدام معلم دارد ، فقط آن را خاموش کنید. نیازی نیست که کل گروه در مکالمات شخصی شرکت کنند ، مخصوصاً آنهایی که به هدف چت مربوط نمی شوند.

کشیدن و ایجاد نکنید بحث غیر ضروری

اگر یکی از والدین بپرسد آیا دانش آموزان دبیرستانی باید میان وعده بیاورند ، یا یکی دیگر از والدین بگوید: “برخی از معلمان به آنها اجازه می دهند” ، یکی دیگر با کمک می افزاید: “خوب ، وقتی پسرم آنجا بود ، او اجازه نداشت” ، که والدین اصلی پاسخ می دهند ، “من در هر صورت یک بسته می بندم” و فراتر از آن کسی می گوید: “خوب ، من فکر نمی کنم در دوران COVID باید به آنها اجازه داده شود صبحانه بخورند ،و در عرض پنج دقیقه ، س breakfastال صبحانه بی گناه به بحثی داغ در مورد این که آیا کودکان باید بدون واکسیناسیون به مدرسه بروند ، تبدیل شده است. آره. این کار را نکنید. به موضوع اصلی بتی پایبند باشید.و تو ، برت)

عکس های شخصی خود را در اینستاگرام ذخیره کنید

شاید این کار به اشتباه انجام شده است. شاید نکردند در حقیقت به معنای انتشار عکس هایی از فرزندان خود که زنجیر دو سگ خود را در دست گرفته اند ، بدون کتیبه ، کتیبه ، یا دلیل شاید برای چت دیگری در نظر گرفته شده بود؟ آره. حتماً چنین بوده است. زیرا هیچ توضیح قابل قبول دیگری برای این که چرا شیه تزو تصادفی در چت گروهی کلاس چهارم ظاهر شد وجود ندارد.

در چت از ارسال هرزنامه خودداری کنید

اگر کسی اعلام کرد که کمک فردی برای هدیه کلاس 10 دلار خواهد بود ، لطفاً از هجدهمین فردی نباشید که به “OK” پاسخ می دهد. به طور مشابه ، قبل از پرسیدن س ،ال ، به تاریخچه چت نگاه کنید تا ببینید آیا قبلاً پاسخ داده شده است (روی نام گروه ضربه بزنید و نماد ذره بین نارنجی را برای “جستجوی چت” انتخاب کنید).

همچنین اجتناب کنید: بمباران متنی. پست ها را کوتاه و کوتاه نگه دارید (سه پست در یک ردیف؟ لطفاً این کار را نکنید.) تنظیم قبل از ارسال ؛ سعی کنید کلمات اضافی را اصلاح کرده و کوتاه کنید. فقط یک سوال را همزمان بپرسید. بیشتر از آن، و ممکن است تاپیک اشتباه باشد در حالی که سوالات بی پاسخ می مانند.

محدود کردن جشکایات و استدلال ها

اگر فکر می کنید کلاس درس دخترتان خیلی سرد است و دوست دارید بدانید در مورد این مشکل با چه کسی تماس بگیرید ، چندین گزینه وجود دارد که هیچ کدام شامل 20 مورد نیست.200 نفر دیگر ج را امتحان کنیدآلیینگ دفتر مدرسه ، gخط چشم بخش امکانات منطقه ای ، یا صژاکت بردار

به همین ترتیب ، شما نگران این هستید که بیشتر بخواهید انتخاب ناهار ، کلاسهای ریاضی ، ورزشهای مختلف ، یا چگونه می خواهید انجام دهید هرگز در این سن تلفن فرزند خود را بردارید جایی در چت گروهی ندارید برخی از ما فقط اینجا هستیم تا دریابیم آیا اتوبوس ها دیر رسیده اند و جشن هالووین کی است.

اجتناب شود پتیز کردن مطالب مشکوک

نگاه کنید ، فقط میم ها و میم ها ما را در طول سال 2020 همراه کردند. هرچقدر هم که سرگرم کننده باشند ،برای مکالمات شبه حرفه ای گروهی در نظر گرفته نشده است. هر چیزی که ممکن است احساس کنیم مجبور به ارسال آن هستیم فقط به این دلیل که فکر می کنیم خنده دار است باید به یک دوست هدایت شود. همین امر در مورد هشدار پست فاش نشده کلاهبرداران نیز صادق است.

به س questionsالات زیاد پاسخ ندهید

اگر قبلاً به یک س answerال پاسخ کافی داده شده است و ارزش افزوده شدن با پاسخ دیگری را ندارد ، مهم نیست که چقدر می خواهیم بگوییم چگونه ما این کار را انجام دهید، لازم نیست. واقعا اینطور نیست اینو بگیر انرژی الهام بخش در فیس بوک

هدر یک الفsk سوالاتی که می توانید به راحتی در گوگل جستجو کنید خودم

ما متوجه می شویم که این موضوعی ذهنی است و “سوال احمقانه” یک نفر ، س anotherال دیگری است ، “من هم همین را می پرسیدم.” اما آیا همه می توانیم قبول کنیم که این سوال که آیا ناهار رایگان 2.45 دلار است یا 2.50 دلار و اولین روز مدرسه کی است – چه زمانی استs روز بعد-آیا هوشمند نیست عزیزم ، وب سایت های منطقه و دوستان شما برای همین هستند. این پرس و جو را در چت گروهی با دهها یا صدها والدینی که نمی شناسید قرار ندهید. به همین ترتیب ، مگر اینکه جهانی وجود داشته باشد آمازون ، هدف ، و براکت کمبود ، س askingال: “از کجا می توانم دفترچه هایی برای ترکیب پیدا کنم؟” واقعا بهتر است بدون س leaveال ترک کنید – به نفع خود شما.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir