وقتی به یک سفر رویایی نیاز دارید ، به موهیتو فکر کنید


تصویر مقاله ای با عنوان هنگامی که به یک سفر رویایی نیاز دارید ، به موهیتو فکر کنید

عکس: دختر

این روزها ، مهم نیست که چقدر زود از خواب بیدار می شوم ، نمی توانم قبل از ساعت 2 بعد از ظهر به سطح مادی برسم و به یک فرد فعال تبدیل شوم. من همیشه مستعد خلق و خوی تنبل تر بودم – بیشتر بهره وری من ناشی از برخی حملات پراکنده توانایی های شیدایی است – اما این افزایش اسرارآمیز در ساعاتی که من فقط از نظر فنی بیدار هستم حتی برای من غیر معمول است. حداقل سه بار در این هفته ، من در یک شاگردی باورنکردنی با یکی از دوستانم روبرو شده ام: “هوا هست در حقیقت سریعتر حرکت کنید ، درست است؟ مانند این ، فقط این نیست که من در حال افزایش سن هستم ، اینطور است؟ و مثل تفریح ​​نیست. هیچ کس سرگرم نمی شود. پس چه می دهد؟ چه-چگونه-چرا و خدای من ، آیا همیشه اینطور خواهد بود؟ “

اجماع عمومی بین دوستان من این است که بله ، زمان پدال را روی فلز گذاشت ، اگرچه هیچ کس نمی تواند دلیل آن را دقیقاً مشخص کند. (نظریه ها وجود دارد! اما این برای است مقاله شخص دیگری برای تحقیق.) آیا آنها واقعاً چنین فکر می کنند یا فقط سعی می کنند مرا آرام کنند ، من نمی دانم ، اما اگر این درست باشد ، من دوچرخه را برای تعقیب یک ماشین با سرعت بالا هدایت کرده ام ، و بیهوده تلاش برای حفظ سرعت هر روز بیشتر روشن می شود.. بالاخره دو شب پیش تسلیم شدم. زمانی در طول ناپدید شدن متقابل بین اواخر بعدازظهر و اوایل عصر ، من شارژ کردن جلو را متوقف کردم. تصمیم گرفتم به بالکن بروم ، در افکار دور غرق شوم و از آخرین شبهای گرم تابستان لذت ببرم. تصمیم گرفتم موهیتو درست کنم.

زیبایی موهیتو در سادگی آن نهفته است. در صنعتی که دوست دارد هیاهو کند و صحبت کند ، موهیتو بدون آراستگی به راحتی قابل چشم پوشی است یا به عنوان یک استاندارد خسته کننده کنار گذاشته می شود. باید بگویم که این یک تصور غلط است. من موهیتو را دوست دارم زیرا هماهنگ و ساده است: سنگ قند ، هوای خنک کننده نعناع ، اثر آب شیرین رم و آهک. سرو می شود و پر از یخ ترک خورده است ، این نوشیدنی برای مهار ، برای رویاپردازی ، برای تماشای ستارگان است. این نوشیدنی عالی زمانی است که وقت خود را صرف نمی کنید.

برای شما که از ر dreamsیاهای ناسازگار رنج نمی برید ، من هنوز از شما می خواهم که به موهیتو فکر کنید. چون خوشمزه است. اما ، سالم تر از یک کوکتل معمولی است – ایده آل برای بسته بندی در قمقمه و ورود به پارک با پتو و کتاب. و از آنجایی که تهیه آن بسیار ساده است ، پس از اتمام کار دوستان نیز گزینه بدی نیست-میس-اسکن ساده تولید را آسان می کند.

دو روش برای ساخت موهیتو

در اینجا دو روش برای تهیه موهیتو وجود دارد – روش اول کمی روستیک تر است و آماده سازی کمتری نیاز دارد ، اما افزودن پوست آهک می تواند تلخی را به پشت نوشیدنی اضافه کند (اگر ناراحت نیستید). دومی شاید یک ترکیب یکنواخت تر باشد ، اما شاید کمی بیشتر تلاش می طلبد. برای رها کردن تعقیب زمان ، به موارد زیر نیاز دارید:

  • ¾ آهک ، خرد شده به صورت گوه
  • 2 حبه شکر قهوه ای (سفید هم خوب است)
  • یک مشت نعناع
  • 2 اونس رم سفید (من شخصاً عاشق هاوانا کلاب 3 Años هستم ، اما اگر در ایالات متحده هستم ، آن را با Plantation 3-Star جایگزین می کنم. اما از هر رم سفید که ترجیح می دهید استفاده کنید.)

مکعب های آهک و شکر را در یک تکان دهنده مخلوط کنید. شما می خواهید از بار زیاد پوست چوب جلوگیری کنید ، اما مطمئن شوید که تکه های شکر به خوبی خرد شده اند. لازم نیست نعناع را اشتباه بگیرید زیرا بسیار ظریف است. روند تکان دادن کافی است نعناع و رم را اضافه کنید. شیکر را با یخ ترک خورده پر کرده و سریع تکان دهید – سعی نکنید رقیق شود. شما فقط می خواهید مواد تشکیل دهنده موجود باشد و دانه های قند پراکنده شوند. بدون آبکش در یک لیوان سرد شده بریزید.

برای اینکه خروجی پیچیده تر شود …

  • 1 اونس آبلیمو تازه
  • 1 حبه شکر قهوه ای
  • ¾ شربت ساده
  • یک مشت نعناع
  • 2 اونس رم سفید

ابتدا حبه های شکر را با آب لیمو مخلوط کنید ، سپس نعناع ، شربت ساده و رم را اضافه کنید. یخ ترک خورده را پر کرده و سریع تکان دهید. بدون آبکش در یک لیوان سرد شده بریزید.

در هر دو دستور غذا ، اگر فکر می کنید موهیتو شما بسیار ترش یا شیرین است ، ابتدا با اضافه کردن یک قاشق شربت ساده (اگر خیلی ترش باشد) یا کمی آب لیمو (اگر خیلی شیرین است) اضافه کنید تا زمانی که آن را بیشتر دوست داشته باشید. شما وقت دارید. آن را کامل کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes