وقتی در یک قرار ملاقات سابق خود را دیدید چه کاری باید انجام دهید


رسمی است تابستان سست پس از مومیعنی مردم بیرون هستند. همه با هم قرار ملاقات می گذارند و سرگرم می شوند و این شامل سابق شما نیز می شود. (ببخشید!) اما اگر به آنها برخورد کنید چه اتفاقی می افتد؟ خوب ، در اینجا آنچه شما باید انجام دهید وجود دارد.

اول ، وقتی می خواهید همسر قبلی خود را در یک قرار ملاقات بگذارید وحشت نکنید

خیلی زیاد می مکد برای دیدن سابق خود را با کسی جدید است. واقعاً چنین است ، مخصوصاً اگر به نظر می رسد اوقات خوبی را سپری می کنند. مثل ، واقعاً؟ چگونه جرات می کنند از شما دور شوند و این کار را در جمع انجام دهند؟ خوب ، آنها واقعاً جرات می کنند. و صادقانه بگویم ، آنها حق دارند به آنجا بروند و خوشحال باشند. این هنوز هم می تواند صدمه ببیند ، به خصوص اگر در پایان رابطه هر دو بیرون رفتن و تفریح ​​را متوقف کرده باشید.

اگر همسرتان را در حال قدم زدن و لذت بردن از همراهی یک شریک جدید مشاهده کردید ، سعی کنید به یاد داشته باشید که همه چیز خوب است. چند نفس عمیق بکشید و وضعیت را ارزیابی کنید. دیدند؟ آیا خیلی دیر است که چشمهای خود را دور کنید و بروید؟ اگر آنها من کردم به امید دیدار است خیلی دیر ، آرام باش

“من بلافاصله نگاه قبلی و جلسه او را گرفتم تا از تماس چشمی جلوگیری کنم. لوسی بی 26 ساله به یاد می آورد که سابق خود را که قبلاً فکر می کرده “عشق است” به یاد می آورد که سعی کردم از جلسه خودم عبور کنم اما مطمئن هستم که او مرا دیده است. [her] زندگی “در حالی که او بیرون از خانه با یک زن جدید شام می خورد و او خودش با دوست پسر جدیدی قرار داشت. “من ناخن هایم را گاز نمی گیرم ، بنابراین جالب بود که اولین غریزه ام گاز گرفتن انگشت شست بود ، که مورد توجه دوست پسر فعلی من قرار گرفت. من آن را بازی کردم و دروغ گفتم ، اما این قطعاً یک واکنش وحشت زده زانو بود.

این کار را نکن. هیچ کس در این شرایط اشتباه نمی کند. شما حق دارید بیرون بروید ، سابق خود را نیز. به یک دلیل از هم جدا شدید. این را در ذهن داشته باشید. رابطه را عاشقانه نکنید و اجازه ندهید که به شما حسادت یا تنهایی بدهد فقط به این دلیل که می بینید آنها با یک نفر جدید لذت می برند.

اگر می توانید ، شوخ طبعی در آن پیدا کنید

“اگر از آنها مراقبت کرده اید ، مهربان و مهربان باشید. اگر در یک رابطه خوب قرار گرفتید ، پس در این مورد خوب باشید. بسته به محیط زیست می توانید برای آنها یک نوشیدنی برای آنها و تاریخ جدیدشان بفرستید یا سلام کنید “. برنت کی ، 33 ساله ، از سالت لیک سیتی ، که در موارد مختلف با همسایگان ملاقات کرده است ، گفت: نامزد شما با بهترین دوست سابق شما.

وقتی برنت با زن جدیدی ملاقات کرد ، آن دو دیدند او سابق در قرار ملاقات با شخص جدید. او به توصیه خودش عمل کرد و یک حلقه نوشیدنی برای او فرستاد.

الکسیس ماریکا ، 29 ساله ، در نیویورک ، موافقت کرد که ایده خوبی برای یافتن شوخ طبعی در این وضعیت است و گفت که وقتی در حالی که در اپرا بود ، سر و صدای قبلی را دید “در مورد آن خندید”.

“در شهر یک فرصت عالی برای ملاقات با کسی وجود دارد. من همیشه سعی می کنم بزرگتر باشم و یا او را بلند می کنم یا فقط او را در آغوش می کشم. “

تمام تلاشتان را بکنید که کوچک نشوید

در برابر تمایل به تحریک صحنه ای مقاومت کنید ، حتی اگر رابطه بد به پایان برسد.

برنت گفت: “در نهایت ، نحوه اداره اوضاع تأثیر قابل توجهی بر آنها خواهد گذاشت.” “آیا می خواهید آنها دلتنگ شما شوند و به یاد بیاورند که چقدر خوب بودید ، یا می خواهید آنها از اینکه تمام شده خوشحال شوند؟” اگر مهربانی و مراقبت را انتخاب کنید ، سهم خود را انجام می دهید تا دنیا را به جای بهتری برسانید. به یاد داشته باشید که فقط به این دلیل که رابطه شما به پایان رسیده است ، به این معنی نیست که هر دو شما لیاقت شاد بودن را ندارید. “

ماریکا اشاره کرد که برخی از جلسات قبلی او در حالی که به عنوان سرور کار می کرد اتفاق افتاده است. یک بار همان سابق او که در اپرا دیده بود وارد رستورانش شد و از ترس او از یک همکارش خواست که به او خدمت کند. او صحنه ای را آغاز خواهد کرد.

وی گفت: “من همچنین به سابق دیگری خدمت کردم در حالی که وی ملاقات داشت.” “من فقط خود عادی خودم بودم و او هرگز با من تماس چشمی نداشت. راستش من گیج شدم ، گویی که او واقعاً فکر می کرد قرار است سه سال بعد صحنه ای را در یک رستوران انجام دهم. اما بله ، حدس می زنم او فقط می خواست وانمود کند که من وجود ندارم. “

وانمود کردن اینکه فرد مقابل وجود ندارد ، توصیه خوبی است اگر احساس بی ادبی یا تقابل دارید ، زیرا به طور کلی از تماس خودداری می کنید. ماریکا وقتی جایگزین سرور دیگری می شد که میز اول سابق خود را جایگزین می کرد ، رویکرد عالی داشت ، و همسر سابق دوم او نیز وقتی او را نادیده گرفت ، رویکرد مشابهی داشت. آنچه را که مفید است انجام دهید شما تا اطمینان حاصل کنید که اوضاع خنک است.

در اسرع وقت شیرجه بزنید

ببینید اگر از شوخ طبعی استفاده می کنید ، دوستانه رفتار می کنید یا فراموشی تصور می کنید ، تا اینجا خواهید رسید. در بعضی موارد ، بسته به اینکه رابطه شما چطور پیش رفته و چقدر آسیب می بینید ، ممکن است نتوانید از ملاقات با همسر سابق خود خلاص شوید.

شما حق ترک دارید لازم نیست با ماندن در شرایطی که باعث ناراحتی یا ناراحتی شما می شود ، چیزی را به خود یا همسرتان ثابت کنید.

“اندی جنکینز” ، دانشجوی 25 ساله در دالاس که یک بار دید دوست پسر سابق خود را وارد بار می کند که در آنجا بود ، گفت: “کاری را که من کردم انجام دهم: از آنجا برو!” او با زن دیگری دست در دست داشت.

او ادامه داد ، “مسلماً در مقابل ناهنجاری – و احتمالاً درد – دیدن همسر سابق خود با شخص دیگر تسلیم نشوید. این یک همسر سابق بود که از او جدا شدم و دیدن آنها هنوز هم سخت بود و شما فقط نمی توانید در یک قرار ملاقات از پاتوق و تماشای آنها صرف نظر کنید ، حداقل در اکثر موارد. بهترین توصیه من این است که یک ارتش کاملاً خزنده انجام دهید و در صورت لزوم از آنجا خارج شوید. درد خود را نجات دهید! “

“اگر این پایان خوبی نداشت ، آنها را نادیده بگیرید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید ، فقط ترک کنید “، صدای واقعی دلیل در اینجا اضافه کرد.

همسر سابق شما قبلاً ثابت کرده است که هنگام خواستگاری ، ماهی های زیادی در دریا وجود دارند. شما می توانید اثبات کنید که کافه ها یا رستوران های دیگری وجود دارد که می توانید از آنجا به صندلی های رایگان سابق مراجعه کنید. یادتان باشد که خود و سلامتی خود را در اولویت قرار دهید. و وقتی به نوار بعدی رسیدید ، ممکن است یک نوشیدنی سخت سفارش دهید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes