[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان وقتی همسرتان تمام روز را روی کاناپه می گذارد چه کاری باید انجام دهید

عکس: txking (شاتر استوک)

همه توصیه ها نیازی به حرفه ای بودن ندارند. بعضی اوقات مشکلات شما سزاوار صداقت از جانب شخص مجهز به چیزی غیر از کامپیوتر و وجدان است. خوشبختانه برای شما ، من این شخص هستم. به عشق سخت خوش آمدید. (اگر می خواهید از من راهنمایی بگیرید ، برای من در sblum@lifehacker.com نامه بنویسید)

امروز ما با مسئله مشارکت روبرو هستیم که در آن نیمی برای تأمین اکثریت درآمد خانواده بسیار تلاش می کند ، در حالی که نیمی دیگر بسیار بسیار کم به نظر می رسد. کجا خط می کشید تا مطمئن شوید از آن سو takeاستفاده نمی کنید؟

توجه: من یک ستون نویس هستم ، نه یک درمانگر یا متخصص پزشکی معتبر. توصیه های من باید در این زمینه تفسیر شود. اگر با چیزی که می گویم مشکلی دارید در اینجا شکایت کنید حالا بیایید شروع کنیم

سام عزیز ،

من فکر می کنم 5 سال اتصال دارم (IDRK ، چون دیگر واقعاً دیگر آن را دنبال نکرده ام). ما دو فرزند داریم – یک پسر 2 ساله و یک دختر 4 ساله. اما استرس زیادی بر روابط ما وجود دارد تا حدی که من اغلب به ترک و کنار آمدن با عواقب جدا بودن از پدر و مادر و هر آنچه که با آن همراه است فکر می کنم. این درآمد ماهیانه کمتر از 400 دلار است ، در حالی که من ماهیانه حدود 4.5 دلار تا 5 دلار وارد می کنم. او بندرت کار می کند ، شاید حداکثر دو شب در هفته. اما من از اینکه تنها کسی درآمد کسب می کنم خیلی خسته شده ام.

او حتی از شب شغل خودداری می کند ، بنابراین من می توانم از بچه ها مراقبت کنم. او نمی خواهد آخر هفته ها کار کند و این دلیل اصلی کار او در حال حاضر است. ما خانه ای اجاره می کنیم که حدود 1200 دلار در ماه است و او هرگز آن را تمیز نمی كند. بیشتر اوقات روز صرف کار خدا می شود می داند چیست. من به خانه رفتم تا بچه ها را در تلویزیون ببینم که هنوز در PJ ها هستند و او. همانطور که من پرسیدم و ما صحبت کردیم ، او به مدرسه نخواهد رفت. او به معنای واقعی کلمه ای کاری نمی کند جز اینکه بچه ها زنده بمانند. این برای کودکان شر است و فقط یک مبارزه مداوم برای کسب قدرت است. او باید هر موقعیتی را کنترل کند. من واقعاً نمی دانم چه کاری باید انجام دهم. من از او فاصله گرفتم و دیگر نمی خواهم زیاد در کنارش باشم. او می خواهد دست و پا بزند و تلویزیون تماشا کند و من ترجیح می دهم کاری را به تنهایی انجام دهم. من واقعاً نمی دانم چه کاری باید انجام دهم و این به من کمک نمی کند که یک اختلال شخصیت مرزی داشته باشم ، این بدان معناست که می توانم کاملاً به آن پشت کنم و از این بابت احساس بدی نداشته باشم.

در دسترس شما،

لطفا کمک کنید

عزیز لطفا راهنمایی کنید

شما در موقعیت دشواری قرار دارید و نیاز به این دارد که با شریک زندگی خود بنشینید و بفهمید دقیقاً چرا این وضعیت ناعادلانه است. اما قبل از انجام این کار ، باید وقت بگذارید تا بفهمید چرا شریک زندگی شما می تواند همانطور که توصیف کردید زندگی کند.

نمی گویم آنچه برای من توصیف کرده اید نادرست است ، اما شخصی که بیشتر روز خود را روی کاناپه می گذراند ممکن است افسرده باشد. یا از دیگری رنج می برد نوع مبارزه عاطفی. آیا تابحال از همسرتان سوال کرده اید که اخیراً چه احساسی دارد؟ بی حالی و بی انگیزگی ، چیزی که شما به طور مفصل توصیف کردید ، معمول است علائم افسردگی

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، باید بدانید چه کاری باید انجام دهید: با تمایل صادقانه به درک مطلب شروع کنید. آیا در مورد شکست یا سایر نق زدن ها رزرو می کنید؟ آیا او با سلامت روان دست و پنجه نرم می کند؟ آیا او افسرده است؟ در مورد شرایط کنجکاو باشید ، زیرا اگر چیزی وجود دارد – و احتمالاً وجود دارد – شما می خواهید یک شریک پشتیبانی باشید ، نه یک احمق قضاوت کننده.

امتناع از کار یک چیز است ، اما او تمام روز را با یک کودک دو ساله و چهار ساله در خانه است. “زنده نگه داشتن آنها” به این محدود نمی شود قرار دادن غذا در دهان آنها –بسیار فراتر از آن گسترش می یابد –و گذراندن تمام روز با کودکان در واقع می تواند باشد شغل تمام وقت. شما همچنین متوجه شده اید که او تمام روز را در “خدا می داند چه“اما ساعتاگر کار بهتر را یاد نگیرید ، هر روز همیشه یک رمز و راز خواهد بود با هم ارتباط برقرار کنید. نه حدس زدن که دیگر این کار را نمی کنی دارم سعی می کنم– البته ، من محدودیت محدودی در رابطه با روابط شما دارم – اما برای اینکه بفهمید شریک زندگی شما چه احساسی دارد و چگونه وقت خود را می گذراند ، باید بپرسید.

سپس ، بسته به آنچه یاد می گیرید ، نوع شریک پشتیبانی مورد نظر خود باشید. به نظر می رسد که شما با مشکلات بهداشت روانی خود روبرو هستید بنابراین می توانید همدلی کنید. همچنین می توانید به او بگویید که این شرایط برای شما چگونه پیش می رود احساس می کنم-اما ابتدا از خود بپرسید که واقعاً چه احساسی دارید و کلمات مناسب برای توصیف احساسات خود را پیدا کنید. سعی کنید در مورد چگونگی تنظیم احساسات خود حساس باشید ، اما احساس واقعی خود را بیان کنید. اگر فکر می کنید او “برای بچه ها بد است” ، از او بپرسید که چرا اینگونه رفتار می کند ، اما این کار را بی دلیل انجام دهید.. اگر ارتباط برقرار نکنید صفر پیشرفت خواهید کرد.

برای فهمیدن مال شما وضعیت، شما باید شریک زندگی خود را درک کنید. اولین، بگذارید فرزندانتان بمانند در لباس خواب آنها نیست آخر دنیا. البته ، شما می توانید از شریک زندگی خود انتظار داشته باشید که هر از گاهی برنامه هایی با آنها داشته باشد ، اما برنامه هایی وجود دارد بسیاری از اوقات که اقامت در PJ برای یک روز در خانه طبیعی و طبیعی است. من دو سال گذشته از خانه کار کردم و هزینه کردم زیاد در آن زمان او کاملاً لباس نمی پوشید. این منم در نتیجه احساس بهره وری کمتری کنید گاهی؟ شاید ، اما اولویت های من به طور قابل توجهی با اولویت های یک کودک دو ساله متفاوت است.

یک چیز دیگر لازم به ذکر است که اگرچه در مورد اختلال شخصیت مرزی خود صریح و صادق هستید ، نمی توانید فقط آن را رها کرده و عواقب آن را در نظر نگیرید. طلاق ناخوشایند است و حتی اگر متاهل نباشید ، جدایی والدین برای فرزندان دشوار است (تجربه می کنم). در مورد این جنبه از وضعیت خود طولانی مدت فکر کنید و بدانید که ترک آن و فکر نکردن به عواقبی مانند شما اشاره کرد ، هرگز یک گزینه نیست. آنجا اراده همیشه عواقب آن باشد و نباید آنها را نادیده بگیر.

من واقعاً امیدوارم که بتوانید پیش از آنکه با آن پیشرفت داشته باشید ، سعی کنید به یاد داشته باشید که چرا در وهله اول جمع شدید و در مورد چگونگی مستقیم و صادق باشید شرایط به شما احساس می دهد اگر از نظر احساسات صادقانه منتقل شود – باعث می شود احساس ارزشمندی کنید و غیره – شانس بیشتری برای چسباندن پیام دارید. فقط بدانید که احساسات و موقعیت شخصی او به اندازه احساسات شما مهم است. موفق باشید.


این همه برای این هفته است ، اما هنوز هم عشق سخت زیادی برای جابجایی وجود دارد. اگر می خواهید معرفی شوید ، لطفاً با شرح معضلات خود با ما تماس بگیرید پست الکترونیک من (لطفا “نکات” یا “TOGO LOVE” را در موضوع قرار دهید) یا، با هشتگ #ToughLove مرا توییت کنید. فقط سوالات جدی: اگر نمی خواهید در ستون نشان داده شود برای من ایمیل یا پیام ارسال نکنید. رد کردن: من نمی توانم به همه آنها پاسخ دهم ، بنابراین لطفا اطمینان حاصل کنید که a مشکل خاص در یادداشت شما من به خلاصه ها ، مانند کسی که “بدخواه” باشد یا توصیفات مبهم “مشکلات رابطه” را پاسخ دهد ، بدون نمونه های مشخصی که به شما آسیب می رساند ، پاسخ نخواهم داد. تا دفعه بعد مواظب باشید![ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir