[ad_1]

بیایید به شما حمله نکنیم “در یک جامعه زندگی می کنید” ، اما فرهنگ مدرن آمریکایی دو هدف اصلی را ترویج می کند: ازدواج و دریافت پول … پول زیاد. از آنجا می توانید به اهداف ثانویه و مرتبط مانند بچه دار شدن و خرید خانه بروید. و در حالی که یک شغل موفق می تواند این خانه زیبا را برای شما بخرد ، به شما در تامین هزینه این بچه ها کمک کند و چیزهای دیگری را که احتمالاً می خواهید برای شما به ارمغان بیاورد ، چگونه می توانید یک شغل موفق و یک رابطه سالم داشته باشید ، وقتی در طول زمان تا زمان جهنم کار می کنید؟

DND IRL را روشن کنید

اولین توصیه در رابطه عاشقانه شما ، اما به طور کلی در زندگی شما مهم است: هنگامی که بیکار هستید ، کار نکنید. برای شام ایمیل های تجاری ارسال نکنید. حتی نکن بررسی ایمیل های تجاری بعد از ترک کار ، مگر اینکه شرایط اضطراری وجود داشته باشد.

طبیعی است که بخواهید مدیران خود را راضی کنید ، اما به یاد داشته باشید که شما یک انسان هستید نه فقط یک دندان در یک ماشین. اگر شرکت نمی خواهد شخصی را به مراسم تشییع جنازه شما بفرستد یا فرزند بیمار شما را از مدرسه بگیرد ، چرا باید وقت شخصی خود را به او اختصاص دهید؟

هنگام کار مراقب باشید ، مهارت های خود را نشان دهید ، اما همچنین از تعیین مرزها نترسید و بدانید که شبانه روزی در تماس نیستید. وقتی با شریک زندگی خود هستید سعی کنید در کنار او حضور داشته باشید.

البته اگر صاحب مشاغل هستید ، ممکن است این کار نکند. اگر هستی ، هستی هنوز شما باید مطمئن شوید که برای خود و عشق خود برنامه ریزی کرده اید. اگر دائماً پاک و تشنه وابستگی باشید ، به عنوان یک رهبر موثر نخواهید بود. برنامه ریزی کنید و به آن پایبند باشید.

سخت کار کنید ، سخت بازی کنید – با هم

شریک شما باید فقط آن باشد: شریک. در حالت ایده آل ، آنها از کار شما حمایت می کنند و شما از آنها حمایت می کنید. از آنها بپرسید آیا مایلند در برخی از کارهای شما به شما کمک کنند ، آیا این به معنی جمع آوری اسناد صادراتی در بعدازظهر شنبه یا خواندن پیش نویس یک ایمیل استرس زا برای یک مشتری بزرگ است. اگر آنها احساس می کنند بیشتر درگیر کار شما هستند ، کمتر احتمال دارد که آن را مانعی برای برقراری ارتباط و گذراندن وقت با شما بدانند – و کمتر خشمگین می شوند.

نه ، احتمالاً نمی توانید شخص مهم خود را دائماً وارد یک دفتر واقعی کنید ، اما راه هایی را بیابید که باعث شود احساس کنند او بخشی از حرفه ای شماست ، به شرطی که در فرهنگ شرکت شما عجیب نباشد. به عنوان مثال ، آنها را به مهمانی ها و گردشهای شرکت ببرید. وقتی به خانه رسیدید ، درباره روز کاری خود به آنها بگویید و درباره آنها بپرسید. این کار لزوماً نباید مانع بزرگ و اسرارآمیزی باشد که بین شما دو نفر ایجاد می شود.

زمان تعطیلات و روزهای خارج از خانه را برای کار مشترک برنامه ریزی کنید و آن زمان را صرف خوردن غذاهای مورد علاقه خود و تفریح ​​کنید. شما هر دو سخت کار می کنید! هنگامی که آزاد هستید ، هزینه پول به دست آمده خود را در تعطیلات یا حتی یک فیلم می توانید به شما کمک کند تا میزان سپاسگزار بودن خود را نشان دهید که شغل شما به شما اجازه می دهد از چنین لحظاتی لذت ببرید. سعی کنید کار را نه با ساعات طاقت فرسا ، مدیران کوچک مدیریتی یا فاصله زمانی متقابل ، بلکه با زمانهای سرگرم کننده ای که حقوق و دستمزد شما را آسان تر می کند ، متصل کنید. احساس کنید در زندگی کاری یکدیگر مشغول هستید و ایجاد رابطه سالمتر با این زندگی کاری به رشد مشترک شما کمک می کند.

بدون توجه به هر چیزی ارتباط برقرار کنید

اگر وظیفه شما در نگه داشتن تلفن همراه شما سختگیرانه نیست ، برای عزیزان خود پیامک ارسال کنید. جهنم ، این کار را در حمام انجام دهید. برای استراحت ناهار خود تماس بگیرید. به طور غیرمنتظره گل به دفتر آنها بفرستید. ممکن است استرس داشته باشید یا بیش از حد کار کنید ، اما سعی کنید ساعت های نه تا پنج ساعت برای عاشقان رایگان نباشد. تقسیم بندی زندگی شما به این روش شما را دیوانه کرده و باعث می شود آنها نادیده گرفته شوند. علاوه بر این ، آنها احتمالاً دوست دارند در طول روز کاری خود از شما بشنوند.

یارود تورسون ، مدیر انبار تمام وقت که شبها در پیتزا فروشی یکی از دوستانش کار می کند ، گفت که وقتی صحبت از حفظ یک ازدواج قوی با وجود برنامه های کاری پرتنش می شود ، “صحبت کردن و برنامه ریزی” را توصیه می کند.

به گفته وی ، همسرش به طور تمام وقت در یک دفتر و پاره وقت در خرده فروشی کار می کند و با چهار شغل خود ، دو فرزند و سگ های مختلف ، گربه ها و حیوانات مزرعه ، یافتن زمانی برای تغذیه ارتباط دشوار است.

او می گوید: “وقتی اوضاع از کنترل او خارج می شود ، همسرم استرس می گیرد ، بنابراین من از قبل برنامه ریزی می کنم تا بسیاری از مکالمات پرحاشیه را نجات دهم.” “مطمئن شوید که زمان اتصال وجود دارد. تماس های تلفنی سریع یا پیام های متنی در طول روز به شما کمک می کند. زبان عاشقانه او یک خدمت است ، بنابراین صبح قهوه را تنظیم کنید یا حیوانات را بیرون بگذارید تا بتواند چند دقیقه بیشتر بخوابد ، می تواند روز را با یک یادداشت خوب شروع کند. او با یک شوخی یا کلماتی که من را دوست دارد ، یادداشت های تصادفی برایم خواهد گذاشت. چیزهای کوچک تا حد زیادی پیش می روند. “

شما وقتی مالک نیستید که درست نمی فهمید

حتی اگر می خواهید یک کارمند ، شریک ، والدین ، ​​دوست و همه چیز کاملاً متعهد باشید ، کار شما همیشه در برخی مواقع مانع شما می شود. این دقیقاً در ایالات سرمایه داری ایالات متحده وجود دارد. می توانید با ران های خود یک پیک نیک کامل برنامه ریزی کنید و همان شنبه به دفتر تماس بگیرید. شما همچنین می توانید گاهی اوقات اجازه دهید استرس کارتان بر شما غلبه کند و فراموش نکنید که پیام ارسال کنید یا در غیر این صورت نیمی از مشارکت خود را حفظ کنید.

وقتی این اتفاق می افتد ، صاحب آن شوید. بگویید متأسف هستید و منظور شما این است. شریک شما احتمالاً می فهمد ؛ آنها نیز کار می کنند با این وجود ، شما این عذرخواهی را مدیون آنها هستید.

تورسون گفت: “اجازه ندهید همه چیز خراب شود.” “ببخشید اگر در تلفن احمق بودید. به فکر یکدیگر باشید. وقتی هستید به آنها بگویید. به حرف یکدیگر گوش دهید. “

او خاطرنشان کرد که وقتی همسرش دچار تنش یا ناراحتی است ، یا به او محلی می دهد تا علت اصلی آن را بفهمد یا “با او تماس بگیرید و سعی کنید به نتیجه برسید” تا بتوانند کار را ادامه دهند و از کار لذت ببرند. زمان انجام دادن با هم بودن. همیشه مشکلات را مستقیماً حل کنید ، زیرا حداقل 40 ساعت در هفته این شانس را ندارید. وی گفت: “البته ما مشغول کار هستیم ، اما شخص دیگری نیست که ترجیح دهم با او مشغول باشم.” این هدف است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir