[ad_1]

سخت ترین قسمت پایبند بودن به یک برنامه تمرینی می تواند شروع شود ، اما دومین قسمت سخت خودنمایی است بعدی تمرین زمانی که همه چیز مانند آتش احساس می شود. بالاخره شما بارگیری نمی شوید! در خانه ماندن در واقع بهترین اقدام شما نیست. در اینجا چیزی است که باید بجای آن انجام دهید.

y را تغییر دهیدصفحه مانوارها

مهمترین چیز برای ایمنی شما شما هستید انجام ندهید اگر به شدت آسیب دیده اید با یک تمرین فوق العاده سنگین ادامه دهید. شکستن درد می تواند شما را آزار دهد ، پیشرفت خود را خراب کنید یا هر دو را خراب کنید.

تاخیر در شروع درد عضلانی (DOMS) ، یکی که صبح بعد از یک تمرین سخت شروع می شود و می تواند برای روزها صدمه ببیند ، با آسیب عضلانی همراه است. این اصلاً چیز بدی نیست: آسیب عضلانی منجر به رشد عضلات می شود. اما در حالی که بیمار هستید و اغلب مدتی بعد از آن عضلات ضعیف تر و آسیب پذیر تر از قبل از تمرین هستند.

بعضی از افراد این احساس دردناک را تعقیب می کنند و آموزش های خود را موفقیت آمیز ارزیابی می کنند ، در صورتی که فرد واقعاً می تواند آن را احساس کند. اما این نتیجه مثبتی ندارد: ورزش سنگین همیشه درد ایجاد نمی کند، و درد می تواند نشانه ای هشدار دهنده باشد تا موقعیتی برای جشن. فشار زیادی به این رشته های عضلانی ملتهب و آسیب پذیر وارد کنید و می توانید عضله را از بین ببرید یا پاره کنید.

عضلاتم را دو بار بد تنش دادم ، هر دو بار که روزها سخت تمرین کردم و درد را تحمل کردم. من می خواستم به تمرین ادامه دهم ، اما معلوم شد که عضله پاره شده هفته ها طول می کشد تا بهبود یابد. اول باید او را آرام می کردم.

حتی پس از فروکش شدن درد ، ممکن است عضلات شما به حالت طبیعی برنگردند. عضلات ممکن است هفته ها طول بکشد تا به قدرت کامل برگردد پس از حمله شدید DOMS. این همان جایی است که پیشرفت خود را خرابکاری می کنید: اگر در ورزشگاه با عضلات ضعیف ظاهر شوید ، نمی توانید آنقدر سخت کار کنید یا سود مورد نظر خود را بدست آورید. بهتر است در اولین علائم درد سرعت را کاهش داده و کمی بهبودی حاصل کنید.

Gنیستمرغ yw ماorkout

با تمام این معایب آموزش درد ، شما احتمالاً وسوسه شده اید که به جای اینکه بدن بیمار خود را در سالن بدنسازی برگردانید ، فقط با برخی از Netflix در خانه بمانید. اما دارای اشکالاتی نیز هست. غلبه بر درد برای همیشه ناشی از عادت به ورزش است و اگر هر بار که فکر می کنید از ابتدا شروع کنید مجبور شوید یک هفته استراحت کنید هرگز به آن عادت نخواهید کرد.

حتی اگر واقعا صدمه ببیند ، احتمالاً می توانید این کار را انجام دهید مقداری ورزش. به عنوان مثال وزن در وزن بدن به جای بارگذاری هالتر. یوگای آرام به جای پلیومتریک. به جای پیاده روی در کوه ، پیاده روی آرام داشته باشید.

فکر نکنید که این یک تمرین ساده است. شکل را در نظر بگیرید وقفه فعالحرکات را طی می کنید ، اما بدون اینکه هدف خود را از نظر جسمی به چالش بکشید.

اگر تمرینی که شما را ملتهب کرده است اولین (یا دومین) از یک برنامه تمرینی جدید است ، ارزش واقعی یک جلسه استراحت فعال در شکل گیری عادات است. شما نمی خواهید این روز اول بلند پروازانه یک تصادف باشد!

اگر اجازه می دهید درد منجر به تنبلی شود ، آسان است که یک یا دو هفته از تمرین را کنار بگذارید ، قبل از اینکه تصمیم بگیرید دوباره به باشگاه بروید. تاکنون اجازه داده اید که سودهای ناچیز خود عقب نشینی کنید و دوباره در وهله اول باشید. شما فقط دوباره ملتهب خواهید شد.

لحظه ای تصور کنید که دوقلو هستید. شما و همکارتان بعد از تمرین روز دوشنبه بیمار می شوید. صبح چهارشنبه ، زمانی که برنامه دومین تمرین شما برنامه ریزی شده است ، دوقلوی شما خواب است. هنوز اسپندکس خود را بپوشید و به باشگاه بروید. در حالی که دوقلوی شما خواب است چند تمرین سبک انجام دهید و روز جمعه که حالتان بهتر شد همان کار را تکرار کنید ، اما هنوز برای یک تمرین کامل آماده نیستید. وقتی دوشنبه بعدی غلت می زند و درد فروکش می کند ، کدام یک از شما بیشتر در ورزشگاه حاضر می شود؟ شما البته و به لطف تمریناتی که در طول هفته انجام داده اید ، قبلاً به این نوع ورزش عادت کرده اید و کمتر احساس درد می کنید.

چگونه دeal wبا صنیست

افسانه های زیادی در مورد درد عضلات و یک حقیقت خشن وجود دارد: هیچ چیز به جز زمان واقعاً برای از بین بردن درد عمل نمی کند.

ما شواهد درمان های رایج را در این مورد بیرون آورده ایم توضیحی در مورد درد عضلات. مواردی مانند کیسه های یخ و کشش ملایم می توانند در کوتاه مدت حال شما را بهتر کنند ، بنابراین اگر احساس خوبی دارند این کارها را انجام دهید. با این حال ، آنها را با دارو اشتباه نگیرید: پس از اتمام کار ، ماهیچه های شما هنوز مانند گذشته آسیب دیده و زخم می شوند.

به بسیاری از ما آموزش داده شده است که کشش به درد کمک می کند و هرچه کشش عمیق تر باشد ، بهتر است. با این حال ، این نادرست است. کشش شدید می تواند باعث درد شود بدترهمانطور که این بافت عضلانی ضعیف شده را می کشید و می توانید آن را بیشتر صاف کنید. اگر عاشق کشش هستید ، گزینه خوبی است نورد با کفکه می تواند باعث شود شما همان احساس “خیلی دردناک” را داشته باشید. به عنوان نوعی ماساژ ، آن را حتی می تواند به بهبود عضلات شما کمک کند.

وقتی احساس درد می کنید ، زمان مناسبی است که باید به مراقبت از خود بیشتر توجه کنید. به طور خلاصه ، متوجه می شوم که خواب به مقابله با درد کمک می کند: اگر دیر بیدار بمانم ، احتمال دارد روز بعد درد داشته باشم. خوردن مقدار زیادی پروتئین نیز نمی تواند صدمه بزند پروتئین برای عضله سازی مهم است. با این حال ، ویتامین ها بیش از حد تخمین زده می شوند: غذای سالم بخورید ، اما فکر نکنید که قرص های ویتامین به شما کمک می کنند. آنها حتی ممکن است در بهبود عضلات تداخل ایجاد کند.

مسکن ها مانند ایبوپروفن در بین ورزشکاران محبوب هستند ، اما مفید هم نیستند. به شرطی که به اندازه کافی بخورید تا دردی را که احساس می کنید فرو کنید ، برای جلوگیری از بهبودی نیز به اندازه کافی مصرف می کنید. در صورت نیاز به مسکن برای زنده ماندن در روز ، از مسکن به عنوان یک راه حل کوتاه مدت استفاده کنید ، اما بیش از حد لازم مصرف نکنید.

این مقاله در ژانویه 2017 منتشر شد و در 20 نوامبر 2020 به روز شد تا شامل پیوندهای به روز شده و مطابقت مطالب با سبک فعلی Lifehacker باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir