[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان هنگام پرداخت وام مسکن با کارت اعتباری ، منطقی است (و هنگامی که اینگونه نیست)

عکس: همیک (Shutterstock)

معمولاً انجام می شود پرداخت وام با کارت اعتباری شما ایده بدی است. این یکی با این حال ، استثنا ، زمانی است که شما پاداش پاداش را در کارت جدیدی تعقیب می کنید زیرا سناریویی وجود دارد که در آن من میتوانم بازپرداختدر اینجا نحوه کار است

چه زمانی از کارت اعتباری برای پرداخت وام مسکن خود استفاده کنید

اکثر کارت های جایزه برای هزینه هایی که حدود 1 دلار هزینه دارند ، پاداش ارائه می دهند ،200 پول نقد ، به عنوان امتیاز یا مایل. این پاداش ها معمولاً براساس هدف هزینه ها در چند هفته یا ماههای اول پس از دریافت کارت جدید است. یک نمونه معمولی را انتخاب کنید: کارت جوایز Capital One Venture به شرط استفاده از کارت 3000 دلار ، 1020 دلار جایزه ارائه می دهد خرید در سه مورد اول ماهها پس از دریافت کارت

از آنجا که پرداخت وام مسکن اغلب بزرگترین هزینه مکرر است که به هر حال پرداخت خواهید کرد ، چرا از پلاستیک استفاده نکنید؟ به شرطی که کارت را پرداخت کنید بلافاصله. مستقیما، می توانید مطمئن باشید که واجد شرایط دریافت پاداش هستید.

اما یک مشکل وجود دارد – اکثر ارائه دهندگان وام مسکن پرداخت مستقیم کارت اعتباری را نمی پذیرند ، بنابراین برای این کار باید از خدمات شخص ثالث استفاده کنید.

نحوه پرداخت وام مسکن با کارت اعتباری خود

در حال حاضر، تنها سرویس مالی که به شما امکان می دهد وام مسکن را با کارت اعتباری خود بازپرداخت کنید ، شرکتی به نام است پلاستیکبه آنها به عنوان یک واسطه عمل می کنند ، کارت شما را بارگذاری می کنند و سپس چک یا پرداخت ACH را به ارائه دهنده وام مسکن ارسال می کنند. متأسفانه ، آنها برای هر پرداخت 2.85 fee هزینه دریافت می کنند. این بدان معناست که شما مبلغ 28.50 دلار اضافی برای پرداخت وام مسکن 1000 دلار پرداخت می کنید.

اگر به عنوان مثال ما از کارت Capital One استفاده کنید ، واجد شرایط خواهید بود 1 دلار ،200 پاداش برای ثبت نام با بارگیری 3000 دلار روی کارت،، با اضافی 2.85 fee هزینه معامله در بالا (اگر هزینه ای که پرداخت می کنید این وام مسکن است)به اگر دو وام مسکن جداگانه به ارزش 1 دلار داشتید ،500 ، این قیمت کل معامله 85.50 دلار خواهد بود. به عنوان هزینه خدمات ، شما عطسه نمی کنید. با این حال ، اگر به شما کمک کند واجد شرایط دریافت 1111 دلار باقی مانده باشید ، هزینه آن ارزش دارد.

از سوی دیگر ، هزینه های تراکنش زمانی که فقط دنبال پول هستید ، چندان خوب عمل نمی کند.پاداش های عقب پول نقد-کارتهای عقب اغلب 2٪ برای همه خریدها ارائه می دهند ، اما برای مثال با 2.85٪ هزینه Plastiq ضرر می کنید.

همچنین ارزش تکرار این مطلب را دارد پرداخت وام مسکن با کارت اعتباری شما فقط زمانی انجام می شود که این کار را انجام دهید موجودی را فوراً پرداخت کنیدبه پیگیری پاداش بدهی با بهره بالا ارزش ریسک را ندارد مگر اینکه مطمئن باشید قادر به پرداخت است

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir