[ad_1]

زنی از غلتک برقی برای پینه های خود استفاده می کند

عکس: skimin0k (Shutterstock)

Wبه اندازه کافی دست یا پا بمالید و ایجاد پینه اجتناب ناپذیر است. حالا که وزنه بردار هستم ، من دارم پینه روی کف دست و انگشتان من؛ وقتی دربی نقش آفرینی می کردم ، من آنها را در قسمتهای خاصی از پاهایم داشتم. توصیه استاندارد – برای پاکسازی دقیق پینه ها با سنگ پا یا حوله فرسوده – برای بارهای سنگین بسیار ناکافی است.

به همین دلیل من طرفدار زیادی از دو نوع ابزار خاص هستم ، هر کدام کمی تخصصی تر از آنچه در بخش مراقبت از پوست فروشگاه محلی خود می توانید پیدا کنید ، هر کس بسیار مناسب تر برای مقابله با پینه های جدی

چرا به فایل کالوس احتیاج دارید

اولین توقف شما در جاده برای صاف شدن دست ها و پاهای نرم تر ، a فایل پا ، a نیز نامیده می شود بثورات پینه ای برای روشن تر شدن ، شما به دنبال چیزی برای انجام کار نیستید s کاغذ سنباده یا پوکه ؛ شما می خواهید یک ابزار ساخته شده از فلز. باید شبیه رنده پنیر باشد.

در واقع ، ممکن است آنقدر شبیه رنده پنیر باشد که توسط Microplane ساخته شده است. من دارم یکی از پرونده های پای آنها و آن تقریباً شبیه آن چیزی است که من برای پوست لیمو استفاده می کنم. خوشبختانه این رنگ متفاوت از رنگی است که در آشپزخانه نگه می داریم و به من کمک می کند راحت تر می توان آن را به عنوان یک ابزار بهداشت شخصی جدا کرد ، نه یک رنده پنیر برای من پاها (با این حال ، آنها حتی در وب سایت خود آن را “پا در برابر پا” می نامند. متاسفم.)

اگر برای مرحله ای در سطح Microplane آماده نیستید-شبکه ، یک فایل سبک تر با میخچه مانند این یکی همچنین سنگ پا یا کاغذ سنباده را از آب بیرون می کشد. من همچنین چیزهای خوبی در مورد آن شنیده ام پدآگاگرچه من هرگز از یکی استفاده نکرده ام.

چرا به آسیاب ذرت برقی نیاز دارید

شما قبلاً یک فایل کالوس دارید ، اما باید سرعت کار را افزایش دهید؟ من به تازگی یک آسیاب برقی ذرت گرفتم و خودم را لگد می زنم که قبلاً در حرفه لیفتینگ آن را نخریده ام.

این مدلی است که من دارم. تغذیه باتری و از طریق USB شارژ می شود. دارای سر متحرک است ، بنابراین می توانید دانه های درشت یا ریزتر را انتخاب کنید. مهمتر از همه ، می توان آن را از طریق یک پینه سخت در عرض چند دقیقه ، به جای نیاز به جلسات بیشمار پس از حمام کردن با یک فایل ، خرد کرد.

اگر پینه های شما روی دستان شما هستند و روی پاهای شما نیستند ، مزیت دیگری نیز وجود دارد: سطح آسیاب آن به اندازه کافی کوچک است که می توانید حتی به راحتی آن را هدف قرار دهید. آن پینه ها در قسمت پایه مچ پای شما ، آنهایی که تقریباً غیرممکن است با یک مچ پا بزرگ ، اپارتمان، فایل به سبک Microplane.

همانطور که قبلا ذکر شد راهنمای مقابله با برداشتن پینه ها، ایمن و حتی ارجح است که تمام پوسته ای را که می توانید مدیریت کنید ، خرد کنید. مندشوار است که با ابزارهایی که استفاده می کنید بر مشکل غلبه کنید ، یک فایل کالوس یا یک پاک کننده کالوس الکتریکی را امتحان کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir