وقتی گربه های مختلفی دارید چگونه می توان گربه را تحت رژیم قرار داد


گربه بزرگی برای ورود از در حیوان خانگی تلاش می کند

عکس: مهمان آسترید (شاتر استوک)

قرار دادن یک گربه در رژیم سخت است. چشم های رقت انگیز ، غرش مداوم ، پنجه های مداوم درخواست غذا ، به ذکر همه مواردی که ساعت 2 بامداد از خواب بیدار می شوند ، نیست.، امیدوارم که محافظان شما برای تغذیه آنها کافی باشد. گربه دوم را با نیازهای مختلف تغذیه ای اضافه کنید و ممکن است به کار گرفتن آن غیرممکن باشد.

من اخیراً در چنین شرایطی قرار داشته ام: مانند بسیاری از ما ، گربه سیمانی من در سال گذشته چند پوند افزایش یافته است ، از یک سیمان در حال حاضر از 17 پوند به یک مگا فرسوده 21 پوندی ، احتمالاً به این دلیل که تنها ورزش او است غذای گربه کوچولوی ماست قبل از شروع مشکلات بهداشتی یا اینکه گربه کوچکتر ما تصمیم بگیرد که به اندازه کافی سرقت غذا داشته و خانواده بهتری پیدا کرده است ، باید چیزی تغییر کند.

بنابراین اگر یکی از گربه های شما کمی چاق به نظر می رسد ، چه کاری انجام می دهید؟

زمان دقیق غذا را اعمال کنید

یک پاسخ این است که مصرف مواد غذایی آنها را ساختار بندی کنید اوقات خاص غذا، در شرایطی که گربه های شما در اتاق های جداگانه یا در زمان های مختلف تغذیه شوند ، در محیطی که از دسترسی گربه دیگر به “اتاق غذاخوری” در این مدت جلوگیری می کند. به عنوان مثال ، ممکن است یک گربه در اتاق خواب غذا بخورد در حالی که گربه دیگر همزمان در دفتر خانه غذا می خورد. اگر خانه شما در سمت کوچکتر است ، زمان غذا خوردن ممکن است در زمان های مختلف باشد ، اما از یک اتاق استفاده کنید. در حالی که یک گربه غذا می خورد و دیگری در بیرون ایستاده ، در را بسته نگه دارید و فریاد می کشید تا رها شوید. نکته مهم ایجاد یک جدایی جسمی است که از خوردن غذای یکدیگر جلوگیری می کند.

اگر با یک زمان مشخص تغذیه موافقت کنید ، این مشکل باعث می شود گربه های شما با برنامه جدید تغذیه سازگار شوند. اگر آنها عادت داشته باشند تمام روز را گاز بگیرند ، در ابتدا دشوار خواهد بود. برای از بین بردن شوک ، زمان تغذیه را در قسمت طولانی تر نگه دارید و به آنها زمان بیشتری برای چرا بدهید و بیشتر اوقات وعده های غذایی کمتری به آنها بدهید ، تعداد دفعات تغذیه روزانه را به تدریج کاهش دهید.

اگر همزمان به رژیم غذایی روی می آورید ، مهم است که به یاد داشته باشید هنگام معرفی گربه های خود به نوع جدیدی از مواد غذایی ، باید این کار را به آرامی انجام دهید در غیر این صورت ممکن است مشکلات گوارشی داشته باشند. به دلیل سطل آشغال (یا مبل ، فرش یا فرش) ، با مخلوط کردن کمی غذای جدید با غذای معمولی آنها ، هر روز کمی بیشتر از مواد جدید اضافه کنید.

حواس آنها را با فیدرهای پازلی پرت کنید

یکی از راه حل های ممکن برای پرت کردن حواس گربه گرسنه شما تهیه یک مورد است فیدر پازلکه اسباب بازی هایی هستند که می توانید با چند تکه غذای خشک بارگذاری کنید. برای رسیدن به غذا ، گربه باید معما را درک کند. با فرض اینکه گربه شما ظاهر فانی به شما نمی دهد زیرا با آنها مانند موش صحرایی پیچ و خم رفتار می کنید ، می تواند به آنها کمک کند تا با برنامه جدید تغذیه سازگار شوند. و کنار بی حوصلگی.

غذا را در جایی قرار دهید که فقط یک گربه به آن دسترسی داشته باشد

اگر هنوز فکر این که بخواهید گربه های شما به یک زمان خاص تغذیه بچسبند ، شما را لرزاند ، راه حل دیگر این است که غذای گربه کوچکتر را در محلی قرار دهید که گربه بزرگتر نتواند به آن برسد. به عنوان مثال ، دوست من جان غذای گربه کوچکتر را روی یخچال قرار داد ، جایی که گربه بزرگترش نمی توانست بپرد. نیز وجود دارد فیدر حیوانات خانگی این فقط برای یک حیوان خانگی خاص بر اساس ریز تراشه آنها امکان پذیر خواهد بود ، یک روش پیچیده تر برای جدا نگه داشتن غذای آنها بدون استفاده از زمان های برنامه ریزی شده برای تغذیه.

اگر یکی از گربه های شما نیازهای غذایی خاصی دارد ، این یک روش خوب برای اطمینان است گربه های شما از یکی نمونه نمی گیرندغذای خارجی. البته هنوز نمی توانید کاری کنید که ساعت 2 بامداد بیدار شود از گرسنه گربه این است مشکلی را که باید خودتان تشخیص دهید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes