[ad_1]

دو نفر در آشپزخانه خود شام می خورند.  فقط دوتا.

عکس: استودیوی DC (شاتر استوک)

این شکرگذاری است ناهمسان. بله ، سال سختی بود. آره، همه ما فاقد یکی هستیم یکدیگران. اما اگر خانواده خود را دوست دارید ، ارزش این را دارد که از این فصل تعطیلات صرف نظر کنید تا مطمئن شوید که آنها برای سال بعد زنده و سلامت هستند.

همانطور که تمرکز خود را روی شب انتخابات 5 روز لعنتی گذاشتیم ، ویروس کرونا اوقات خوشی را سپری کرد. کشور. ما اولین روز 100000 مورد خود را در 30 اکتبر یافتیم. دیروز 143408 مورد جدید وجود داشتامور. ما هر روز بیش از 1000 نفر را از این ویروس از دست می دهیم.

بستری شدن در بیمارستان نیز انجام می شود. درصد نیز مثبت است ، معیار مهمی برای شیوع و در دسترس بودن آزمون است. مرگ و میر از موارد و بستری شدن در بیمارستان عقب است و آنها دقیقاً طبق برنامه شروع به گزارش می کنند. گه بد می شودو سفر تعطیلات فقط اوضاع را بدتر خواهد کرد. غرب میانه و شمال ایالات متحده هم اکنون از نظر جمعیت بیشترین جمعیت را دارند. بعضی بیمارستان ها هستند برخلاف ظرفیت آنها برای مراقبت های ویژه دوباره ، اما ظرفیت فقط تختخواب نیست. داکوتای شمالی با چنین کمبودی از پرسنل بیمارستان روبرو است اجازه دادن به پرستاران برای ماندن در محل کار ، حتی اگر آزمایش آنها برای COVID مثبت باشد.

برای بهتر شدن کارها به عنوان یک جامعه کار زیادی لازم است اما در حال حاضر تنها کاری که می توانیم در سطح فردی انجام دهیم این است اوضاع را بدتر نکن.

اقدامات ایمنی شما تند و زننده است

مسافرت نرو شما قرار ملاقات ندارید می دانم ، تو فکر می کنی خاص هستی و همه همین یک چیز دیگر که توزیع COVID را مدیریت می کند. نه ، در واقع می تواند شما باشید.

آیا همه آنها در حال آزمایش هستند؟ خوب ، به یاد داشته باشید که می توانید تست منفی داشته باشید و سپس ویروس بگیرید و حتی پس از آلوده شدن ، آزمایش منفی برای چند روز ادامه خواهید داشت. آن را فراموش نکن آزمایش های معمول COVID از p محافظت نمی کندمقیمزیرا آزمایشات به تنهایی یک استراتژی پیشگیرانه نیستند.

آیا شکرگذاری شما “از نظر اجتماعی” دور خواهد بود؟ موفق باشید با آن. اگر در یک مکان گرم زندگی می کنید ، و کل مجموعه را بیرون نگه دارید ، و مردم واقعاً از قوانین مسافت و استتار پیروی می کنند ، بنابراین این یک طرح عالی است. اما تعداد کمی از خانواده ها می توانند به این مهم دست پیدا کنند. آیا مردم با هم در آشپزخانه آشپزی می کنند؟ ورود مجدد به همان حمام؟ آیا بعد از نوشیدن چند نوشیدنی کمی نزدیک می شوید؟

در اکثر مناطق کشور در داخل خانه خواهیم بود. اگر کل روز را با دسته ای از افراد مشترک داشته باشید ، ماسک ها شما را پس انداز نمی کنند. شما به هر حال ماسک خود را برای خوردن برمی دارید ، مگر نه؟ به این فکر کنید: رستوران ها و بارها از جمله آنها هستند بزرگترین موتورهای توزیع COVID. شام مراسم شکرگزاری این امر ارتباط زیادی با غذا خوردن در بیرون دارد ، جز اینکه بدتر است زیرا شما مدت طولانی تری آنجا بوده اید و همراهان ناهار خوری شما اغلب از نقاط مختلف در سراسر کشور پرواز کرده و یا زمین خورده اند.

کانادا شکرگذاری خود را در ماه اکتبر برگزار می کند ، همان روزی که ما روز کلمبوس یا روز بومی را جشن می گیریم. این تعطیلات شکرگذاری ماه گذشته احتمالاً چند هفته بعد باعث افزایش موارد در آن کشور شده است.

آیا می توانیم یک بار از تجربه یاد بگیریم؟ همه گیر شدن متوسط ​​جمع شدن در تعطیلات ایده ای وحشتناک و وحشتناک است. شما بهتر است مادر خود را زوم صدا کنید ، این اردک را که همیشه می خواستی تفت بدهو سهم خود را انجام دهید تا سال 2021 کمتر کشنده باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir