[ad_1]

اجازه استفاده از تصویر ارائه شده توسط Bilt Rewards.

اجازه استفاده از تصویر ارائه شده توسط Bilt Rewards.
عکس: جوایز بیلت / مسترکارت

در حالی که اجاره به راحتی بزرگترین هزینه ماهانه برای میلیون ها آمریکایی است ، پرداخت اجاره به ندرت پاداش می گیرد یا امتیازات اعتباری را بهبود می بخشد ، زیرا بیشتر مردم مجبور به پرداخت چک می شوند. اینجا جایی است که جدید است برنامه Bilt Rewards با ارائه اولین کارت اعتباری که می تواند اجاره شما را بدون هزینه های شخص ثالث معمول پرداخت کند ، گام برمی دارد. اما ارزشش را دارد؟ در اینجا نگاهی به جوانب مثبت و منفی دارد.

پاداش Bilt چگونه کار می کند؟

پاداش Bilt در واقع دو چیز است: یک برنامه برنامه وفاداری و یک کارت اعتباری با پاداش. اگر مالکیت اجاره ای شما بخشی از املاک شرکت کننده در پاداش Bilt Rewards Alliance باشد (بیش از 2 میلیون واحد) ، می توانید اجاره را مستقیماً با برنامه پرداخت کنید – به صورت رایگان – و با هر پرداخت 250 بار در ماه امتیاز کسب کنید (هر مورد دارای امتیاز ضعیف است) با 2.11 سنت در هر دلار هزینه شده ، برای The Points Guy)

کارت جایزه ، هنگامی که از طریق برنامه استفاده می شود ، می تواند برای پرداخت اجاره شما بدون هزینه سرویس (معمولاً 2-3٪) ، حتی اگر دستگاه شما باشد ، استفاده شود. نه بخشی از شبکه است ، زیرا این شرکت پرداخت شما را توسط مالک از طرف شما ارسال می کند – یا به عنوان چک ارسال شده از طریق UPS یا با انتقال مستقیم بانکی به ACH. این بسیار خوب است زیرا بیشتر صاحبخانه به دلیل هزینه های معامله پرداخت کارت اعتباری را قبول نمی کنند و در صورت قبول ، سرانجام این هزینه ها به مستأجر پرداخت می شود.

این کارت هیچ گونه هزینه سالانه ای ندارد و بر اساس هزینه ها ضرب امتیاز پاداش را ارائه می دهد. در ماه اول ، پیشنهاد استقبال کمی وجود دارد: شما می توانید برای تمام هزینه های غیر اجاره 3 برابر امتیاز کرایه تا 10000 امتیاز به همراه 2 برابر امتیاز کسب کنید. متعاقباً ، هزینه های اجاره به ازای هر دلار کارت به 1 امتیاز کاهش می یابد. برای Nerdwallet، اگر از کارت اجاره استفاده می کنید ، ضرایب اضافی اعمال می شوند ، اما در واقع براساس هزینه های اجاره غیر هدفمند است. این به شرح زیر است:

حالت آبی: ظرف یک ماه 250 دلار برای اجاره های واجد شرایط و بدون اجاره هزینه کنید و در ازای پرداخت بعدی اجاره خود ، 1 امتیاز به ازای 2 دلار کسب خواهید کرد.

وضعیت نقره: 1000 دلار برای اجاره های واجد شرایط و بدون اجاره برای یک ماه تقویمی هزینه کنید و در ازای پرداخت اجاره بعدی خود به ازای هر 1 دلار 1 امتیاز کسب خواهید کرد.

وضعیت طلا: 2000 دلار برای خریدهای واجد شرایط اجاره بدون هزینه برای یک ماه تقویمی هزینه کنید و در ازای پرداخت اجاره بعدی خود به ازای هر 1 دلار 1.5 امتیاز کسب خواهید کرد.

وضعیت پلاتین: 3500 دلار برای اجاره های واجد شرایط و بدون اجاره برای یک ماه تقویمی هزینه کنید و در ازای پرداخت بعدی اجاره خود 2 امتیاز در ازای هر 1 دلار کسب خواهید کرد.

از این امتیازات می توان برای موارد مختلفی مانند هتل ، بلیط هواپیما ، دکوراسیون منزل ، دروس هنری و تناسب اندام استفاده کرد. نکته قابل توجه ، شما همچنین می توانید از امتیازات خود برای پرداخت اجاره یا به عنوان بخشی از پرداخت وام اولیه به FHA یا Fannie Mae استفاده کنید. از آنجا که این کارت بخشی از برنامه Mastercard World Elite است ، مزایای دیگری از جمله بیمه تلفن همراه ، تخفیف برای بازرگانانی مانند Lyft و DoorDash و خدمات دربان 24/7 وجود دارد.

و از آنجا که پرداخت با کارت اعتباری با بهره بالا می تواند به دام بدهی بسیاری از وام گیرندگان تبدیل شود ، هنگامی که مصرف کنندگان پس انداز نقدی در یک حساب بانکی مرتبط ندارند ، می تواند پرداخت اجاره را غیرفعال کند. وام گیرندگانی که خطرناک تر به نظر می رسند باید از این ویژگی استفاده کنند.

آیا کارت Bilt Rewards ارزش آن را دارد؟

نسبت پرداخت کمتر از 1 برابر برای هزینه های غیر اجاره ای در مقایسه با کارت های پاداش دیگر کمتر از حد متوسط ​​است ، در بسیاری از آنها نرخ ثابت 2 برابر است. با این حال ، پاداش بر اساس میزان هزینه و اجاره شما پرداخت می شود – به شما این امکان را می دهد که برای هزینه ای که ماهانه هزاران دلار برای بسیاری از مستاجران هزینه می کند ، پاداش بگیرید. به علاوه ، با پرداخت با کارت اعتباری ، این پرداخت ها به شما کمک می کند رتبه بندی اعتباری خود را بسازید،، در مقایسه با پرداخت با چک.

اینکه پاداش های ترکیبی ارزش داشته باشند بسته به هزینه های روزانه و هزینه های اجاره شما متفاوت است. به عنوان مثال ، در پایین ترین سطح سطح آبی ، هر ماه فقط چند دلار هزینه غیر اجاره دریافت می کنید ، اما همچنین بر اساس پرداخت اجاره ، حدود 30 دلار پس می گیرید. عالی نیست – اما با بازده ماهانه کارت های جایزه دیگر قابل مقایسه است. مطمئناً ، اگر ماهانه مقدار زیادی صرف هزینه های اجاره یا اجاره کنید ، نرخ بهره مطلوب تر می شود (اینکه آیا با صرف 3500 دلار هزینه غیر اجاره می توانید سطح پلاتین را بدست آورید ، مسئله دیگری است). به هر حال ، شما واقعاً باید حساب کنید تا بفهمید این کارت برای شما ارزش دارد یا خیر.

اگر هستی همین است که گفتی قبلا، پیش از این با استفاده از یک برنامه شخص ثالث که 2-3٪ از شما برای پرداخت اجاره شما هزینه می گیرد ، باید برنامه را در نظر بگیرید. و اگر قبلاً در یک ملک Bilt Rewards Alliance زندگی می کنید ، اگر می خواهید با کارت اعتباری پرداخت کنید ، از هزینه های معامله اجتناب کنید و چند امتیاز پاداش آسان بخواهید حتماً باید به برنامه پاداش بپیوندید.

چگونه کارت را دریافت کنم؟

در حال حاضر ، برنامه Bilt برای کارت ها و جوایز فقط برای دعوت نامه ها است ، اما شما می توانید برای دعوت در اینجا ثبت نام کنید. اگر پذیرفته شدید ، در هفته های آینده انتظار دعوت داشته باشید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir