[ad_1]

پرنده بنفش مارتین تازه تخم ریزی شده در چمن سبز

عکس: ART SUBLIMINE PHOTOGRAPHY (Shutterstock)

اگر تا به حال پرنده ای جوان با پرهای فرسوده پیدا کرده اید که در اطراف پرش می کند و به نظر احمق می آید و والدینی برای دیدنش ندارند ، ممکن است فکر کنید که مشکل دارد و باید نجات یابد. اما احتمالاً اینطور نیست. به احتمال زیاد شما تازه متولد شده را پیدا کرده اید.

کودکان نوجوانان ناجور دنیای پرندگان هستند. آنها برای زندگی در لانه بسیار بزرگ هستند ، اما برای مراقبت کامل از خود بسیار جوان هستند. اگر پرندگان مجروح و نوزادان واقعی (بدون پرهای واقعی) در معرض خطر باشند اگر آنها را روی زمین بیابید ، بچه ها به خارج از لانه تعلق دارند. اگر در تشخیص این دسته ها به کمک نیاز دارید ، ما در اینجا راهنمایی داریم اگر پرنده ای را پیدا کردید که به نظر می رسد نیاز به کمک دارد چه باید بکنید؟به

کوچولوها چه شکلی هستند

بسیاری از چیزهایی که شما را وادار به فکر می کند ، “ام ، این پرنده مشکلی دارد” ، فقط عملکردهای عادی هستند.

پسرها ممکن است عجیب به نظر برسند ، اما فقط به این دلیل که پرهای بالغ آنها به طور کامل رشد نکرده اند. ممکن است رنگ آنها متفاوت از بزرگسالان باشد یا راه راه هایی که به ماسک کمک می کند. آنها همچنین ممکن است دهان بزرگی داشته باشند ، بهتر است دهان خود را باز کرده و از مادر یا پدر غذا بخواهند.

آنها همچنین ممکن است نتوانند به خوبی پرواز کنند. آنها هنوز در حال یادگیری نحوه رشد پر و ماهیچه های خود هستند. ممکن است نوزاد تازه متولد شده ای را مشاهده کنید که به جای بال زدن روی زمین می پرید یا در بوته ها پنهان می شود.

من هزاران کودک خردسال را در حیاط خود می بینم و آنها فقط بچه های کوچک احمق هستند. یک روز دو جوان را دیدم که روی درختی مقابل پنجره دفتر من نشسته بودند. آنها می پریدند و دست تکان می دادند تا اینکه والدینشان با جرعه ای کامل از کرم ها برگشتند. این پدر و مادر بین این دو رفت و آمد می کرد و سعی می کرد به آنها غذا بدهد ، اما او بیشتر و بیشتر عصبانی می شد. فکر می کنم او سعی می کرد همه را وادار کند که آنها را ببرند یکی کرم به جای کل جرعه. به یاد لحظاتی افتادم که دو کودک کوچک جیغ کشیده را به یک رستوران آورده بودم و احساس همدردی عمیقی می کردم.

چرا باید نوزادان تازه متولد شده را تنها بگذارید

هرچقدر که یک کودک جوان و احمق به نظر برسد ، اگر بیرون از خانه ، خارج از لانه باشد و بدیهی است که آسیب ندیده است ، در مکان مناسب قرار دارد. والدین بچه های کوچک مجبورند آنها را تنها بگذارند ، گاهی اوقات ساعت ها ، تا آنها را ترک کنند و به آنها غذا بدهند تا بخورند.

اگر نوزاد تازه متولد شده را در مکان خطرناکی مانند وسط جاده پیدا کردید ، پیش بروید و آن را به مکان امن تری در نزدیکی خود منتقل کنید. اما آن را به خانه نبرید و برای بازپروری حیات وحش ارسال نکنید. اگر این کار را بکنید ، فرزند کسی را ربوده اید. پرندگان در طبیعت با والدین خود بهتر عمل می کنند تا با یک متخصص توانبخشی به یاد داشته باشید که والدین به آن غذا می دهند و همچنین وظیفه دارند که به موجود احمق نحوه پرنده بودن را بیاموزند.

اگر نوزاد تازه متولد شده را گرفته اید و فقط مدت کوتاهی (کمتر از یک روز) گذشته است ، آن را برگردانید – هرچه زودتر ، بهتر. والدینش احتمالاً آنجا هستند و به دنبال او هستند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir