پس از شروع کار جدید ، چند وقت استراحت خوب است؟


تصویرگری برای مقاله ای با عنوان استراحت پس از شروع کار جدید چقدر خوب است؟

عکس: Rawpixel.com (شاتر استوک)

درخواست زمان استراحت پس از دریافت پیشنهاد کاری یک سوال پیچیده جهانی است. هر کارمندی شایسته آن است استراحت ، اما وقتی کاملاً جدید هستید که در کار کردن، وقت آزاد می تواند آنطور که باید احساس کند روی مشعل عقب.

جز این که همیشه کارساز نیست. حتی اگر قصد تعطیلات را داشتید ممکن است مصاحبه کرده باشید و استخدام شده باشید. یا شاید نقطه عطفی در زندگی – مانند عروسی کسی – مدتهاست که برای سومین هفته کاری شما برنامه ریزی شده است. حقیقت این است که روشهایی برای پرسیدن سال درست وجود دارد بنابراین س soال خیلی بی دقت پیش نمی آید.

هنگامی که تازه کار را شروع کرده اید چه موقع می توانید استراحت کنید

ممکن است از برخی از متخصصین شغل مواردی را بشنوید که قوانین دقیقی را تعیین می کنند ، مانند یک دوره زمانی قابل اندازه گیری ، به این معنی که شما هزینه های خود را پرداخت کرده اید و می توانید کمی R&R با کمی ترس از عواقب. از همه مهمتر ، شما فرهنگ شرکت را درک می کنید و همچنین می دانید چه چیزی برای مدیر شما مناسب است.

مارک Senedella ، بنیانگذار Leet Resume گفت: “سیاست های تعطیلات بسته به شرکت ، رئیس متفاوت است.” او به Lifehacker گفت: “آنچه در این کتابچه راهنما گفته می شود تنها گاهی اوقات نحوه تأیید تعطیلات است.”

به عنوان مثال ، برخی از شرکت ها دارای سیستم تعهدی هستند که در آن کارمندان برای بدست آوردن روزهای تعطیلات باید تعداد مشخصی ساعت کار کنند. با این حال ، این سیستم امروزه چیزی باستانی است: Мتمام شرکتهای جوان از این ایده که کار برابر است با زمان فشرده سازی بدست آمده دور شده اند. طبق گفته انجمن مدیریت منابع انسانی، چنین قالب هایی معمولاً بازدارنده ای برای کارمندان آینده است که به سادگی می تواند جستجوی کار را به شرکت های بیشتری هدایت کند بسته های تعطیلات سخاوتمندانه.

با این حال ، اگر خود را در موقعیت غیر قابل رهایی می بینید که باید قبل از ورود به زمان قابل توجهی از رئیس خود در مورد تعطیلات آینده سوال کنید ، روش های زیادی برای انجام این کار به صورت دیپلماتیک وجود دارد.

نحوه درخواست زمان استراحت در جدید کار کردن

اگر قادر به دریافت پیشنهاد کاری هستیداما هنوز امضا نکرده اند نامه پیشنهادی شما، Senedela می گوید ، پس شما در بهترین مکان برای مشاهده موضوع هستید.

او توضیح داد:

کارفرما بدیهی است از شما می خواهد که به طور بی گناه بپیوندید “اتفاقاً ، چگونه می توانم یک مرخصی یک هفته ای درخواست کنم؟” به دنبال “و آیا اگر سه ماه اول این کار را انجام دهم اشکالی ندارد؟” شما احتمالاً بیشترین لطف را خواهید داشت پاسخ.

البته قابل درک است که همه افراد زندگی در خارج از کار خود را سپری می کنند ، بنابراین بیش از حد احتمال دارد که اگر درخواست شما کاملاً خارق العاده نباشد – بلافاصله پس از اولین هفته کاری خود یک تعطیلات دو هفته ای را برنامه ریزی نکنید – شما مجبور خواهید بود. اگر در اولین ماه کار خود مجبورید در تعطیلات عروسی یا خانوادگی شرکت کنید ، فقط این را بگویید. شما نباید باشید مراقب باشید اگر چیز مهمی مدت ها قبل از استخدام برنامه ریزی شده باشد.

سندلا گفت: “منتظر می مانم تا وقتی نتیجه گیری کنار گذاشته شود ، بدترین حالت است.” گفتن “خانواده من برای من در آخر ماه جاری یک سفر دریایی خریداری کرده اند و من مجبور هستم بروم” ، رئیس شما را در بند قرار می دهد و نشان می دهد که شما نمی دانید چگونه ارتباط برقرار کنید یا عملکرد خوبی داشته باشید.

نیازی نیست که یک بازی حدس بزنید ، اما اگر نمی توانید رئیس خود را بخوانید ، می توانید برای راهنمایی به جای دیگر شرکت مراجعه کنید. چندلا گفت: “درخواست همكاران جديد براي مشاوره عملي در مورد نحوه كار تعطيلات كارفرماي جديد مفيد است و مي تواند راهنماي شما در مورد چگونگي عملكرد فرهنگ شركت باشد.”

هر کس سزاوار وقت دور از میز کار خود است. درخواست وقت آزاد بدون قرار دادن رئیس خود در یک مکان ناامن ، به شرط اینکه از قبل برنامه ریزی کنید ، باید به اندازه کافی آسان باشد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes