[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان سبزیجات بیشتر بخورید و آنها را در پنیر خامه ای مخلوط کنید ، چرا که نه؟

عکس: کلر پایین

قبلی من ، گران تر است محله پورتلند زیبا بود ما عبور می کنیم من می توانم راه بروم و همینطور استind تقریبا همه چیز: gگل رز ، کوکتل ، پد تایلندی ، عتیقه جات ، قهوه ؛ همه چیز خوب بود آنجا. دبلیوکلاهی که پیدا نکردم چوب شور خوبی بود بهترین کاری که می توانستم انجام دهم بود “نان شیرینی محل “ که تی شرت های ناز داشت و قاشقهای بسیار متوسط ​​، با اينكه خوشبختانه (یا شاید متاسفانه) ، پنیر خامه ای گیاهخواران عالی بود –sاوه عالی که مدام به آن برمی گشتم سفارش بر کلاهبرداری به دیگری قطعاً پوسیده نان شیرینی. کهآن روزها گذشته است

اکنون من در جنوب و در شرق بسیار دورتر زندگی می کنم و فقط این است که غذا خوردن ارزش جنگیدن را ندارد. خوشبختانه انجام کار عالی بسیار آسان است پنیر خامه ای گیاهخوار در راحتی آشپزخانه خودم و این یک روش خارق العاده برای صرف چند مشت آخر هر چیز است سبزیجاتی که در یخچال آویزان هستند. (این نیز روش خوبی برای شروع روز خود با یادداشت همیشه سبک تر است). اینجا، من همراه صبحانه سبزیجات می خورم.)

خواهی کرد شما حداقل به 1/3 فنجان سبزیجات ریز خرد شده در یک بلوک 8 اونس پنیر خامه ای نیاز دارید ، اما می توانید آن را به نصف فنجان افزایش دهید – یا حتی 3/4 فنجان– اگر بافت بیشتری در گسترش خود دوست دارید. برخی از سبزیجات خام خوب هستند ، اما سبزیجاتی که نرم شده اند – یا در اثر حرارت ، نمک ، اسید یا چاقو – بهترین حالت را دارند. در خامه مخلوط کنید. امروز صبح یک شلنگ با r درست کردمهویج تست شده از رنگین کمان ، چند شیشیتوهای سرخ شده در هوا، و چند پوسته تازه مناین ترکیب کاملی از شیرین ، تازه و ادویه بود (هر دو من خوش شانس شدم و یک بطری داغ در مخلوط کردم). من قصد دارم یکی دیگر را با یک موسیر بزرگ درست کنم.

علاوه بر سبزیجات ، در صورت انجام این کار وضعیت بهتری نیز خواهید داشت شلنگ خود را کمی مزه دار کنید. نمک کار می کند ، اما این گسترش مفید است بهترین با اشاره ذهن. می توانید از چند داش سس Worcestershire استفاده کنید تا کمی به آن اضافه کنید اگر گیاهخوار هستید ، شوری مرطوب و مرطوب یا یک قاشق چای خوری گرم کننده غذا. در هر صورت، شما فقط می خواهید به اندازه کافی اضافه کنید تا پنیر خامه ای روشن ترین بژ رنگ شود – طعم آن باید کامل شود ، اما سبزیجات را پنهان نکنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir