پیاده رو آمازون چیست و چرا باید قبل از 8 ژوئن آن را غیرفعال کنم؟


در 8 ژوئن، آمازون ویژگی جدیدی به نام پیاده رو پیاده خواهد کرد که شبکه های کوچک و عمومی اینترنتی را ایجاد می کند و از بلندگوهای اکو هوشمند و محصولات امنیتی خانه Ring در منطقه شما پشتیبانی می کنند. بله ، از جمله شما – مگر اینکه تنظیمات موجود را غیرفعال کنید به طور پیش فرض گنجانده شده است. این بدان معنی است که اگر نمی خواهید دستگاه های شما در این آزمایش خاص فناوری گنجانده شود ، فقط یک هفته مانده تسلیم شدن اما شبکه جدید دقیقاً چگونه کار خواهد کرد و آیا داده های شما را به خطر می اندازد؟

پیاده راه آمازون دقیقاً چیست؟

آمازون خاطرنشان می کند که در حالی که پیاده رو شبکه ای از دستگاه ها ایجاد می کند ما در مورد صحبت نمی کنیم جایگزینی برای شبکه wifi خانگی عادی شما. پیاده رو به گفته آمازون ، هدف “کمک به کارکرد بهتر دستگاه ها” و “گسترش پوشش دستگاه های هموار” است. که فقط برخی از ویژگی های اینترنت کم مصرف را از طریق بلوتوث پشتیبانی می کند اگر بخواهید یک دستگاه امنیتی Ring را در ملک خود قرار دهید ، ممکن است مفید باشد ، اما شبکه wifi خانگی شما به اندازه کافی دسترسی ندارد. این پیاده رو همچنین از ویژگی Find Community برخوردار است که باعث می شود در صورت گم شدن ، مانیتورهای مکان مانند ردیاب حیوانات خانگی و برچسب کاشی ها کارآمدتر و راحت تر شوند.

برای استفاده از این ویژگی ها ، پیاده رو همسایگان شما را ملزم به داشتن محصولات پیاده رو مجهز به آمازون (كه آمازون آنها را “پل” می نامد) می شود كه می توانید وسایل شما را به آنها متصل كند (و بالعكس). با این حال ، آمازون رویکردی پیشگیرانه در پیش گرفته و Sidewalk را به طور پیش فرض برای همه دستگاه های قابل اجرا فعال می کند.

بگذارید تکرار کنم: پیاده رو خواهد بود عملکرد لغو برای همه دستگاههای قابل اجرا آمازون در هنگام استفاده در 8 ژوئن 2021 راه اندازی شد. حساب ها و دستگاه های جدید الکسا نیز در آینده به طور خودکار ثبت می شوند – aشانس خوب است بیشتر مردم خرید می کنند دستگاه های آمازون نه می دانند Sidewalk چیست و نه به گزینه های دستگاه خود برخورد می کنند و آن را غیرفعال می کنند.

آیا پیاده رو آمازون ایمن است؟

آمازون محرمانه بودن داده ها رکورد بدجنس استاما برای اعتبار شرکت ، آن را فراهم می کند اطلاعات بیش از حد در پروتکل های حریم خصوصی پیاده رو و شاخص های استفاده از داده ها.

تمام شبکه های پیاده رو سه بار رمزگذاری می شوند و آمازون از چندین ویژگی امنیتی اضافی برای پنهان کردن هویت و داده های هر کاربر از یکدیگر استفاده می کند. حتی وقتی از ویژگی Find Community استفاده می کنید (فقط موقعیت مشترک دستگاه موردنظر شما را فراهم می کند) نمی دانید چه کسی از شبکه شما یا مکان دقیق دستگاههای متصل را انتخاب می کند.

این شرکت همچنین قول می دهد که پیاده رو پهنای باند اینترنت شبکه خانگی شما را تخریب نخواهد کرد. حداکثر پیاده رو از 500 مگابایت داده در ماه و از پهنای باند 80 کیلوبیت بر ثانیه در هر بار استفاده خواهد کرد. اگر محدودیت سختی داشته باشید ، نیمه گیگ یک داده منصفانه است که تحت الشعاع قرار می دهد ، اما اگر در حال پخش رسانه های با کیفیت یا بارگیری پرونده های بزرگ هستید ، تحت الشعاع قرار دادن این مقدار کمتر از یک ساعت طول می کشد.

نحوه انصراف از پیاده رو آمازون در برنامه الکسا

پیاده رو می تواند ایده ای عالی باشد که باعث انحراف انرژی و داده های شبکه شما نمی شود و واضح است که آمازون اقدامات امنیتی درستی را انجام می دهد ، اما Sidewalk را به عنوان گزینه ای انتخاب می کندخارج از خدمات ، به جای درگیر شدن ، به اندازه کافی ناامید کننده است.

اگر از برنامه های پیاده رو بزرگ آمازون استفاده نمی کنید ، می توانید تنظیمات پیاده رو را برای همه دستگاه های خود در برنامه تلفن همراه الکسا سفارشی کنید. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> تنظیمات حساب> پیاده رو آمازون. از اینجا چندین گزینه دارید:

 • ضربه زدن “یافتن جامعه” برای خاموش کردن اشتراک گذاری تقریبی مکان ، اما به دستگاه هایتان اجازه استفاده از پیاده رو یا:
 • ضربه زدن پیاده رو آمازون تا کاملاً خاموش شود.

چه دستگاه هایی با پیاده رو آمازون کار می کنند؟

در هنگام راه اندازی ، طبق Tech Aeris، دستگاههای آمازون زیر در پیاده رو آمازون گنجانده می شوند ، مگر اینکه ویژگی غیرفعال باشد:

 • Ring Floodlight Cam (2019)
 • Ring Spotlight Cam Wired (2019)
 • Spotlight Cam Mount Ring (2019)
 • اکو (نسل 3 و جدیدتر)
 • Echo Dot (نسل 3 و جدیدتر)
 • Echo Dot برای کودکان (نسل 3 و جدیدتر)
 • Echo Dot با ساعت (نسل 3 و جدیدتر)
 • اکو پلاس (همه نسل ها) ، اکو شو (همه مدل ها و نسل ها)
 • نقطه اکو
 • استودیوی اکو
 • ورودی اکو
 • اکو فلکس

[TechHive]

این نشریه در دسامبر سال 2020 منتشر شد و در تاریخ 1 ژوئن 2021 با اطلاعات جدید در مورد مهلت قطع این ویژگی و دستگاه های پشتیبانی شده به روز شد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes