پیام شما در خارج از دفتر باید بی رحمانه صادقانه باشد


تصویری از مقاله ای با عنوان پیام شما در خارج از دفتر باید کاملاً صادقانه باشد

عکس: بادبادک_بازی (شاتر استوک)

پیام خارج از دفتر یکی از فرمول بندی شده ترین عملکردهای محل کار مدرن است ، به حدی که به نظر می رسد بیشتر این پیام ها از یک بازی Mad-Libs گرفته شده است: [date] با دسترسی محدود به ایمیل. اگر پیام شما فوری است … ”و غیره و غیره.

نویسنده چارلی ووزل اخیراً خشک کردن این فرم پاسخ استاندارد را منتشر کرده است. در حقیقت ، وی خاطرنشان کرد ، OOO معمولاً با سلام و احوالپرسی آغاز می شود ، و به دنبال آن عذرخواهی به نام “پاسخ من کندتر از حد معمول خواهد بود” ، با همکاران در صورت درخواست اضطراری. وارزل استدلال می کند این بی معنی است ، در طیف وسیعی از گزینه ها برای پاسخ دائمی که همه ما می دانیم و از آن متنفر هستیم ، ارائه می دهد. او می گوید شما باید با آن بیشتر سرگرم شوید. در مورد در دسترس بودن واقعی خود صادق باشید (که امیدواریم بسیار محدود باشد – به هر حال ، این تعطیلات شماست) و فقط پاسخ خود را پر رنگ تر و در نتیجه بهتر کنید.

جوهر زیادی ریخته شده است به نفع ایجاد چنین تشریفات خسته کننده شرکت در طول سال ها ، اما من می خواهم این مفهوم را حذف کنم و آن را ساده کنم: تنها چیزی که OOO شما برای انتقال نیاز دارد واقعیت بی رحمانه صادقانه ای است که شما ایمیل ها را چک نمی کنید و نباید منتظر بازگشت باشید به ساعت

چگونه یک پیام موثر در خارج از دفتر بنویسیم

فرمول ad-lib که قبلاً ذکر شد ، بازمانده فرهنگ اداری سنتی است که باید بمیرد – اکنون بیش از هر زمان دیگری. راهنماهای زیادی وجود دارد تلاش برای آموزش ناآگاهان به حرفه ای ترین روش برای ایجاد یک OOO ، اما متأسفانه ، همه آنها این ایده را تداوم می بخشند که ما حداقل باید تمایل به پاسخگویی به یک ایمیل کارکردی را انتقال دهیم ، حتی زمانی که کار نمی کنیم.

بسیاری از ما در فرهنگ کار “همیشه در حال کار” کار می کنیم که جریان مداوم اعلان های دیجیتالی را که در همه زمان ها می رسد اولویت قرار می دهد. این پیام ها می توانند از طریق اسلک ، ایمیل یا پیام متنی ارسال شوند ، اما همه آنها یک چیز مشترک دارند: آنها شما را به یاد خواسته های همیشه شغلی می اندازند.

من می گویم تنها راهی که ما ، به عنوان کارگر ، امیدواریم که بتوانیم این فشار را دفع کنیم ، ایجاد مرزهای دقیق تر بین ساعات کار و زمان شخصی است – و بخشی از این ایجاد پاسخ های OOO است ، که به طور واضح نشان می دهد ایمیل ، سستی ، تلفن ملاقات ها و قرارهای بزرگنمایی تا پایان تعطیلات اولویت نخواهند بود – یا حتی یک نگرانی نیستند. این بدان معنا نیست که شما باید پاسخی خصمانه ارائه دهید. چیزی مثل تأثیر “I’m in vacation from [insert date] به [insert date] و من ایمیل را بررسی نمی کنم تا زمانی که برگردم “به خوبی کار خواهد کرد.

یعنی ، واقعاً – شما نیازی به ارائه بیشتر از آن به فرستنده ندارید ، زیرا زمان تعطیلات باید فقط برای شما مناسب باشد.

چرا پیام شما در خارج از دفتر مهم است؟

به این تغییر کوچک در اولین جبهه نبرد با ذهنیت که همیشه کارساز است فکر کنید. فرهنگ کار آمریکا بی امان است ، به خصوص در مقایسه با همتایان ما در کشورهای دیگر ، که از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار هستند: فرانسه در سال 2016 قانون کار را تصویب کرد که “حق محرومیت” رسمی ، این بدان معناست که “کارمندان نباید در اوقات فراغت خود تماس بگیرند یا نامه های الکترونیکی مربوط به کار را بخوانند.” بسیاری از رهبران شرکت ها در آمریکا احتمالاً این نوع حمایت از کارمندان را به عنوان کاری ناعادلانه رد می کنند ، اما این چیزی است که حداقل باید باعث الهام بخشیدن به مردم اینجا شود استفاده کنید تعطیلات خود را به جای فقط گرفتن آن.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes