چرا اجاره شما اغلب بیش از پرداخت وام مسکن است


انبوه جعبه های متحرک در یک اتاق آفتابی

عکس: vtwinpixel (Shutterstock)

مستاجران استپاره شده توسط عناوین برای بازار داغ مسکن ، که به نظر می رسد متعلق به آنها است آخرین فرصت خرید املاک دقیقاً با گزارشاتی که تسکین می دهند آرام نمی شوند پرداخت اجاره در حال حاضر بالاتر از حد متوسط پرداخت ماهانه وام مسکنبه اما مقایسه هزینه مالکیت با اجاره ماهانه چندان آسان نیست ، زیرا مالکیت خانه با آن همراه است مجموعه ای از هزینه های پنهان در واقع موارد بحث انگیزی وجود دارد مزایای پایبندی به اجاره حتی اگر قیمت مسکن از سقف بالا می رود

چرا اجاره بها بیشتر از قیمت وام مسکن است؟

درجه سانتی گراددوستداران این موضوع Reddit در بهترین حالت: “اجاره شما است اکثر شما هر ماه پرداخت خواهید کرد تا زمانی که وام مسکن شما باشد حداقل شما هر ماه پرداخت خواهید کرد “چرا چنین می شود؟ خوب ، صاحبان خانه باید بازیابی هزینه که مستاجر مجبور به پرداخت حداقل حداقل مستقیم نیست:

  • مالیات بر املاک: سالانه 2471 دلار، متوسط ​​(و خیلی خیلی زیاد بیشتر در برخی از الفدر یک ردیف)
  • هزینه های ماهانه HOA: 250 دلار در ماه، میانگین
  • تعمیر و نگهداری: 170 دلار در ماه، میانگین
  • بیمه صاحبخانه: ماهی 80 دلار، میانگین
  • قبوض آب و برق: ماهی 200 دلار، میانگین
  • بیمه وام مسکن خصوصی: ماهی 160 دلار، میانگین
  • بیمه سیل مورد نیاز طلبکار: 61 دلار در ماه، میانگین

سایر هزینه های احتمالی ممکن است شامل: جمع آوری زباله ، تامین آب و فاضلاب ، کنترل آفات ، هرس درختان ، نگهداری از امکانات ، و بیمه زلزله مالکان هنوز پول می دهند این هزینه ها ، البته ، ولی بسیاری از آنها در قیمت اجاره گنجانده شده است.

البته ، همانطور که هر مستاجر خسته می داند ، می توانید با آن گیر کنید صاحبخانه فقیر یا ارزان قیمت که صرفه جویی در تعمیرات و کنترل آفات با این حال ، هزینه ها واقعی هستند و هستند بالای همه چیز آنچه که مالک برای پرداخت وام مسکن پرداخت می کند (تفصیل دقیق تری را می توان در آن یافت این پست توسط Lifehacker)

همه گفته شد ، پشیمانی لازم نیست – مسکن همچنین هستند دارایی هایی که تمایل به افزایش ارزش دارند ، اغلب بیش از 10 در سالبنابراین آنها حتی با توجه به هزینه های جاری مالکیت آنها بسیار ارزشمند هستند.

چرا اجاره چندان بد نیست

امنیت هزینه و انعطاف پذیری از جنبه های اجاره دست کم گرفته شده است. وقتی استخدام می کنید ، می دانید دقیقا هر ماه چقدر برای مسکن هزینه خواهید کرد برخلاف صاحب خانه ، شما 30 سال وام مسکن ندارید که نگران آن باشید و مجبور نیستید هزینه های غافلگیرکننده ای مانند یک کولر گازی جدید یا دیگ بخار را برای چند هزار نفر برای هر شخص بپردازید.حداقل نه به طور مستقیم. مزیت دیگر اجاره این است که برخلاف داشتن یک خانه ، نقل مکان در آنجا بسیار آسان تر است برای تغییر شغل ، افزایش خانواده یا با مکانی بهتر و ارزانتر برای زندگی برخورد کردم. البته این امر اجاره را مقرون به صرفه نمی کند ، اما مزایای خود را دارد.

چگونه بفهمیم اجاره خانه شما بسیار بالا است یا خیر

بررسی و مقایسه قیمت اجاره برای املاک مشابه در محله ای که می خواهید زندگی کنید و تعیین کنید میانگین نرخ ماهانه هر آپارتمان تعداد اتاق خواب و امکانات مورد نیاز شمابه این تعداد صاحبخانه است قیمت های خود را تعیین می کنند، بنابراین از تحقیقات خود به عنوان اهرمی برای مذاکره ماهانه پایین تر اجارهبه اگر از آنچه ارائه می شود خوشتان نمی آید ، حداقل انعطاف پذیری لازم برای جستجو در جاهای دیگر را خواهید داشت.

در اینجا نیز لازم به ذکر است: اگر در نتیجه همه گیری از رانت خود عقب افتاده اید ، گزینه های خود را برای اجاره کمک در نظر بگیرید ، همانطور که در این پست توسط Lifehackerبه


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes