[ad_1]

عکس چهار سفیدپوست ، دو زن و دو مرد در حال تمیز کردن هالتر.

هیچ رازی نیست که ورزشکاران حرفه ای با وزنه به اتاق می زنند سخت. اگر به دنبال نام ورزشکار (مرد) مورد علاقه خود به علاوه “تمرین” یا “تناسب اندام” در YouTube باشید ، احتمالاً شواهد ویدیویی درباره آنها پیدا خواهید کرد خرد کردن یک بن بست 495 پوندی یا فشار دادن دمبل های بزرگ آنها هیچ چیز نیستند. اما این نوع آموزش برای آبجو معمولی بسیار ماهرانه است ، نه؟

اشتباه. اگر هر ورزشی ، در هر سطحی انجام می دهید ، باید وزنه بزنید – به خصوص اگر فقط یک یا دو بار در هفته بازی کنید. از همین رو.

این ورزش سنگین ، نشاط آور است وزن آنها را آسان تر می کند

بازی در هر ورزشی به معنای انجام بسیاری از حرکات چالش برانگیز است: دو سرعت ، پرش و پرش. تغییر مکرر ، ناگهانی در جهت ؛ انداختن لگد زدن چرخاندن خفاش ، چوب یا موشک ؛ گرفتن هل دادن از بلوک شروع تمام این حرکات نیاز به خم شدن سریع و کشش مفاصل متعدد ، به علاوه تعادل و هماهنگی کافی برای قائم ماندن دارند. آن ها هستند دشوار است – و هرچه آنها را کمتر تمرین کنید ، بدن سخت تر می شود.

این احتمالاً دلیل آسیب دیدگی ورزشکاران معمولی است. اگر بیشتر اوقات خود را پشت میز نشسته باشید ، کاری به راحتی “دویدن” یک پاس شل در یک وانت بسکتبال می تواند به اندازه کافی استرس زا باشد تا خطر کشیدن عضله همستر را افزایش دهد. کالج پزشکی ورزشی آمریکا اشاره می کند که تمرینات استقامتی علاوه بر عضله باعث تقویت استخوان ها و تاندون ها می شود و به نظر می رسد انواع آسیب ها در افراد در هر سنی از جمله آسیب های کمر کاهش می یابد. آنها تمرینات قدرتی را برای همه – از ورزشکاران حرفه ای گرفته تا “مبتدی غیررقابتی” توصیه می کنند.

بلند کردن باعث قویتر شدن شما می شود

احتمالاً می بینید که این کجا می رود. بالا بردن وسایل سنگین باعث قدرت شما می شود و وقتی قدرت دارید احتمال آسیب دیدگی کم است. با این حال ، وقتی ناگزیر این کار را انجام می دهید – زیرا ، بیایید قبول کنیم ، این اتفاق می افتد – سریعتر خواهید جهید.

الان حدود دو ماه است که بلند می شوم و می توانم آن را تضمین کنم. ماه گذشته هنگام فوتبال بازی کردن ، تقریباً یک میلیون بار مچ پای راست خود را پیچیدم. این بسیار درد داشت ، اما با کمال تعجب من یک مایل به خانه کاملاً راه افتادم. روز بعد مچ پا سفت و کمی متورم بود ، اما دردناک نبود. طی یک هفته ، من حرکت کامل معکوس داشتم. در عرض سه ، گویا اتفاقی نیفتاده است.

فعالیت من در پیچ خوردگی مچ پا تقریباً به 20 سال قبل برمی گردد و در کمتر از دو ماه هرگز درمانی نداشته ام ، چه رسد به چند هفته. کاش از نوجوانی که مستعد آسیب دیدگی هستم ، بلند کردن را شروع می کردم ، اما دیرتر از هرگز. (اگر ورزشکاران نوجوانی این مقاله را می خوانند که مستعد آسیب دیدگی هستند یا نه: به جایگاه اسکات بروید.)

چگونه وزنه برداری را برای ورزش شروع کنیم

این بسیار ساده است: کمی وزنه بر روی میله بگذارید. اگر حرکات وزنی از قبل بخشی از برنامه تمرینی شماست ، افزایش وزن در طول زمان. در غیر این صورت ، به جایگاه اسکات بروید (یا در یک کلاس وزنه برداری مبتدی ثبت نام کنید) و روی آن کار کنید.

با این حال ، همه افراد به یک میله و صفحه دسترسی ندارند ، جایی که دمبل متوسط ​​از آنجا می آید. شما می توانید همه کارها را از سرقت و نظافت گرفته تا تاب و ددلیفت با یک جفت دمبل انجام دهید ، و از آنجا که گزینه های زیادی برای تمرینات یک طرفه (یک طرفه) را نیز ارائه می دهد ، برای بازتوانی آسیب دیدگی ایده آل هستند. از مجموعه های گران قیمت صرف نظر کنید وزنه های کوچک بی فایده– دو دمبل سنگین (حداقل 25 کیلوگرمی) شما را به خوبی شروع می کند. وقتی قویتر شدید می توانید بیشتر سفارش دهید. (من از Dick Sporting Goods سفارش دادم و هست هنوز موجود است.)

وقتی صحبت از حرکات خاص می شود ، اشتباه است که اشتباه شود چمباتمه می زنم و بالابر مرده. این آثار کلاسیک برای ایجاد اعتماد به نفس و همچنین قدرت عالی هستند ، بنابراین اگر احساس می کنید گم شده اید ، با آنها شروع کنید. از آنجا به دنبال برنامه های پیشنهادی تمرین با وزنه برای ورزش خود باشید. همه از دونده ها تنیس بازان می توانند از آسانسور استفاده کنند و هرگز برای شروع دیر نیست.

به آسانسورهای المپیک فکر کنید

تقریباً هر برنامه تمرینی قدرت باعث ایجاد قدرت و جلوگیری از آسیب می شود درست این برنامه همچنین شما را سریعتر و قدرتمندتر می کند. اگر این هدف شماست ، با بهترین دوستان جدید خود ملاقات کنید: و تمیز

ورزشکارانی که ورزش های تماسی انجام می دهند (به ویژه دختران) از بالا بردن هر وزنه ای اغلب ناامید می شوند ، بنابراین آسانسورهای المپیک برای بسیاری از ما یک مفهوم خارجی است. چه زباله ای: وزنه برداری (یک کلمه) به قدرت ، هماهنگی و تعادل استثنایی نیاز دارد و مقادیر زیادی قدرت تولید می کند – هر ماده اصلی برای عملکرد ورزشی ، در دو حرکت موثر.

این س ofال که آیا کشیدن و تمیز کردن برای همه ورزشکاران بهتر است ، یک بحث است. برخی از مربیان استدلال می کنند که وقت در ورزش بهتر است صرف آسانسورهای ساده مانند اسکات شود که به تکنیک زیادی احتیاج ندارند. اما اگر می خواهید بالابرهای انفجاری هالتر را آموزش دهید ، وزنه برداری در ایالات متحده در اینجا بحث محکمی است:

سرقت و تمیز کردن و طناب زدن بالاترین قدرت را در تمام ورزش ها تولید می کند. قدرت ، محصولی از قدرت و سرعت ، یک ماده اصلی در کمک به افراد است که با سرعت بیشتری می دوند و بالاتر می پرند. گنجاندن آسانسورهای المپیک در تمرینات موثرترین راه برای ایجاد قدرت و سرعت است.

در آسانسورهای المپیک یک ورزشکار نیاز دارد تا از طریق “کشش سه گانه” سریع و هماهنگ مچ پا ، زانو و مفصل ران به زمین وارد شود و این امر نشان دهنده آنچه در دو سرعت و پرش اتفاق می افتد ، اجزای اصلی اکثر ورزش ها است. علاوه بر تمرین این ورزش ، بالابرهای المپیک بالاترین انتقال را برای بهبود مستقیم عملکرد ورزشی در ورزشهایی دارند که قدرت ، قدرت و سرعت ضروری هستند.

نکته اساسی: ثابت شده است که آسانسورهای المپیک قدرت ، قدرت و سرعت ایجاد می کنند – و باعث می شوند شما کاملاً آشفته شوید. مهم نیست که با چه ورزشی بازی کنید ، بحث کردن بسیار دشوار است.

اگر بالابرهای پیچیده هالتر هنوز سرعت شما بالا نیستند ، درست است. حرکات کمتر از وزن هستند. چه در حال انجام اسکات اساسی در جلو باشید و چه در کالیبر مسابقه ، تمیز و کشیده باشید ، نکته اصلی این است به طور مداوم از وزنه هایی استفاده کنید که احساس سنگینی می کنند. همچنان که خود را به چالش می کشید ، فقط قدرتمندتر و قدرتمندتر خواهید شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir