[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: ераника (Shutterstock)

طولانی وجود داردقطعه ایستاده از sartorial نصیحت می گوید برای حفظ رنگ و شکل جین درجه یک ، باید از شستن آنها در آب و صابون خودداری کرده و در عوض “آنها را با یخ زدن شستشو دهید”. به طور خاص ، آنها را در یک کیسه پلاستیکی محکم بسته و بدون هوا ببندید و اجازه دهید حداقل 24 ساعت با چوب ماهی خنک شوند. و سپس حجاب. آیا آنها … تمیز خواهند بود؟

این ایده که جین خود را تحت تأثیر شرایط سخت ماشین لباسشویی GE قرار ندهیم در یک کنفرانس پایداری در سال 2014 ، جایی که مدیر عامل Levi چیپ برگ در آن شرکت کرد ، کمک کرد فاش کرد که یک سال است که شلوار جین خود را شسته نشده است، و اینکه 501 شلوار جین “نیازی به شستن آنطور که مردم فکر می کنند ، وجود ندارد”. و wمرغ بر روی نمادین ترین مارک جین او به شما می گوید که لاغرهای مورد علاقه خود را از ماشین لباسشویی دور کنید گوش دهید – و گزینه های جایگزین ارائه دهید. بنابراین بیایید روش را بررسی کنیم و ببینیم چرا در واقع آنچه را که می گوید انجام نمی دهد.

واقعا شلوار جین چقدر کثیف است؟

وقتی شلوار جین می پوشیم ، پوست مان گرفتگی نمی کند و در داخل و روی الیاف پنهان می شود (در واقع خیلی خوب نیست). پوست مرده ، همراه با ترشحات غدد پوستی ما و خاک معمولی قدیمی ، محل رشد باکتری هایی است که باعث بوی شلوار جین می شوند. (PS این باکتریها در دمای بدن انسان بهترین حالت را دارند.)

فریز کردن شلوار جین اغلب راه حل پیشنهادی است: نظریه این است اگر باکتری ها را فریز کنید ، آنها می میرند ، بنابراین بوی تعفن از بین می رود. به گفته استفان کریگ کار ، متخصص میکروب های یخ زده دانشگاه دلاور ، در حالی که دمای زیر صفر باکتری ها را به طور موقت خاموش می کند. مجله اسمیتسونین، “Мهر کدام از آنها برای زنده ماندن در دماهای پایین از پیش سازگار شده است. “

و حدس بزنید چند نفر از بازماندگان طول می کشند تا شلوار جین خود را بعد از آب شدن دوباره با فانک قبلی خود بارگیری کنید؟ یکی فقط باکتری های تنها و تنها می توانند باعث ایجاد بوی بد شوند و باعث شود آن “شلوار جین دوست پسر” واقعاً نام خود را برآورده کند.

Wبرای تمیز کردن شلوار جین خود از کلاه استفاده کنید؟

برخی از گربه های جین و افرادی که سبز زندگی می کنند کسانی که می خواهند در مصرف آب صرفه جویی کنند ، تکان های شدید ، سرکه پاشیدن ، خشک شدن زیر نور آفتاب ، و حتی با استفاده از جارو برقی به لیست روش های تهیه شلوار جین قبل از سفر به اعماق فریجیدیر اشاره کنید. و در حالی که سرکه و خورشید می خواهند سرعت را کم کنید بار باکتریایی و به طور بالقوه شما را در زمان بدون بوی بین شستشوها صرفه جویی می کند ، آن را به طور کامل حذف نمی کند. برای این کار به صابون و آب قدیمی خوب نیاز دارید.

حتی برگ “کثیف بپوش آنها” این علم را دارد. پرسیده شده توسط بازارهای تجاری CNN در حال حاضر اگر شلوار جین خود را یخ زده بود ، پاسخ داد: “این داستان یک پیرزن است. کار نمی کند. “برای Maytag ، پس اینطور است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir