چرا باید اندازه پای خود را برحسب سانتی متر بدانید


عکس از بالا به پایین فردی که پای راست خود را اندازه گیری می کند.  آنها شلوار قهوه ای و جوراب مشکی می پوشند و روی سطح چوبی بسیار روشن ایستاده اند.  دست های شخص دیگری دیده می شود که یک نوار اندازه گیری زرد رنگ را روی پای اندازه گیری شده نگه داشته است.

اندازه کفش ها بین مارک های تجاری آنقدر متفاوت است که خرید یک جفت جدید می تواند من حسش میکنم مثل مزخرفات بدیهی است ، بهترین راه برای ثبت نام این است که فقط آنها را امتحان کنید ، اما این همیشه ممکن نیست. اگر چاره ای جز سفارش آنلاین ندارید ، باید اندازه پاهای خود را در سانتی متر بدانید.

چرا سانتی متر و نه اینچ؟ جای تعجب نیست که از آنها بیشتر استفاده می شود: تقریباً هر تولید کننده کفش روی کره زمین اندازه سانتی متر را در نمودار اندازه خود قرار می دهد ، بنابراین هنگامی که اعداد خود را می دانید ، می توانید به راحتی اندازه خود را در هر مارک پیدا کنید. همچنین باعث می شود که اندازه مردان به سرعت و با دقت به زنان یا کودکان (و بالعکس) تبدیل شود. به طور کلی ، اگر کفش را به صورت آنلاین خریداری می کنید ، باید پای خود را اندازه بگیرید.

خوشبختانه انجام این کار بسیار آسان است. دو بهترین روش نیاز به خط کش یا نوار اندازه گیری ، قلم و کاغذ و کسی که کمک کندبه علامت های سانتی متری ایده آل هستند ، اما اگر خط کش یا نوار متریک ندارید خوب است. فقط مطمئن شوید که هر اندازه گیری را در 2.54 اینچ ضرب می کنید تا عدد معادل آن را در سانتی متر بدست آورید.

راحت تر است چون می توانید از نوار چسب نرم استفاده کنید روی آن بایستید و بگذارید دستیار شما حساب کند تفاوت موقعیت انگشت و پاشنه پا. این ویدیو از Good Sports Outdoor Outfitters است در سان آنتونیو این تکنیک را با جزئیات شرح می دهد:

اگر فقط یک خط کش یا چیز دیگری دارید انجام ندهید اگر می خواهید بایستید ، می توانید پاهای خود را ردیابی کرده و از آن برای اندازه گیری طول استفاده کنید. کانال یوتیوب در پزشکان پای میشیگان دارای راهنمای عمیق برای ردیابی و اندازه گیری مناسب:

از هر تکنیکی که استفاده می کنید ، حتماً وزنه ای را روی هر پا قرار دهید که اندازه گیری می شود تا دقیق ترین عدد ممکن را بدست آورید. پس از اتمام کار ، هر دو اندازه گیری را در یک یادداشت در تلفن ، Google Drive ، Dropbox یا Password Manager ذخیره کنید. (Post-it یخچال نیز کار می کند.)

استفاده از اندازه گیری های شما واقعاً حدس را از یافتن اندازه شما دور می کند. فرض کنید پای چپ شما 26.3 سانتی متر و پای راست شما 26.5 سانتی متر است. برای کفش هایی که به تناسب اندام نیاز دارند و / یا احتمالاً کشیده می شوند ، به دنبال سایزهای متناسب با 26.5 یا 27 سانتی متر باشید. اگر می خواهید تناسب بیشتری داشته باشید – مانند برای چکمه هایی که با جوراب های ضخیم می پوشید – به 27.5 یا حتی 28 بروید.

این است! ممکن است هر بار اندازه ایده آل را دریافت نکنید ، اما بسیار بیشتر از اندازه های سنتی اعداد نزدیک خواهید شد. “اندازه 9” می تواند به معنای یک میلیون چیز متفاوت باشد ، اما همیشه می توانید به آن اعتماد کنید سانتیمتر


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes