[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چرا باید به چمن مصنوعی روی بیاورید

عکس: انبه قرمز (شاتر استوک)

با هوادهی ، آبیاری ، چمن زنی و علف های هرز می تواند کار زیادی برای حفظ یک چمن بکر باشد. اما گزینه های دیگری برای چمن های سنتی وجود دارد ، مانند محوطه سازی به سبک کویر که حداقل توجه و آبیاری را به خود اختصاص می دهد ، یا باغ های باران که دارای گیاهان و بوته هایی هستند که برای جمع آوری آب باران و فیلتر سموم طراحی شده اند.

با این حال ، گزینه دیگری که تقریباً به تعمیر و نگهداری نیاز ندارد چمن مصنوعی است. آبیاری لازم نیست و اگرچه نصب آن کمی کار طول می کشد اما در نهایت ارزش آن را دارد. به همین دلیل شما باید به چمن مصنوعی بروید.

چرا باید از چمن مصنوعی استفاده کرد؟

صرفه جویی در مصرف آب یکی از دلایل عالی بودن چمن مصنوعی برای شما ، محله شما و کره زمین است. گزارش های EPA “یک خانواده متوسط ​​آمریکایی روزانه 320 گالن آب استفاده می کنند که حدود 30 درصد آن برای استفاده در فضای باز است.” بیشتر این آب در فضای باز در چمنزارها و باغها استفاده می شود – هنگامی که محاسبه می شود ، سازمان حفاظت محیط زیست دریافته است که آبیاری چمن یک سوم مصرف آب خانگی را تشکیل می دهد ، در مجموع نه میلیارد گالن در روز.

چمن مصنوعی نیز تغییر رنگ نمی دهد. اگر جذابیت اصلی چمن سبز سالم ، نشاط و شادابی آن باشد ، چمن مصنوعی می تواند پس از نصب بدون دردسر به آن دست یابد. برای محافظت در برابر محو شدن رنگ ساخته شده است ، بنابراین حتی با گذشت زمان نیز محو نخواهد شد.

اگر از احساس خود نگران هستید و از از دست دادن چمن طبیعی بین انگشتان پا نگران هستید ، وجود دارد سبک ها و انواع مختلف برای انتخاب کردن. شما می توانید رنگ ، طول را انتخاب کنید و بین سبک خانه یا سبک گلف که شبیه بودن را شبیه سازی می کند ، انتخاب کنید چمن واقعی.

البته برخی هم وجود دارد منفی چمن مصنوعی، از جمله اینکه چمن مصنوعی از روغن و پلاستیک استفاده می کند که آن را تجزیه نمی کند. چمن مصنوعی نیز گرما را جذب می کند و در هنگام لمس نسبت به چمن طبیعی گرمتر احساس می شود.

نحوه نصب چمن مصنوعی

نصب چمن مصنوعی در جلو آسان نیست – این کار زمان بر ، وقت گیر و به تجهیزات ویژه ای نیاز دارد. اگر شما وسیله دارید، با نصب حرفه ای بروید. اگر می خواهید ایده ای در مورد چگونگی آن داشته باشید ، تماشا کنید انبار چمن مصنوعی روند را در فیلم آموزشی خود شروع کنید.

قبل از اینکه چمن مصنوعی خود را بگذارید ، باید با از بین بردن تمام عناصر منطقه ، از جمله چمن ، سایر وسایل برقی و حداقل چهار اینچ روی خاک سپس a را نصب کنید تخته خم در امتداد محیط چمن مقطعی برای ایجاد مرزی برای تخمگذاری چمن مصنوعی.

پس از تعیین مرز ، لایه پایه “” را قرار خواهید دادمخلوط DG سنگ ریزه، ”مخلوطی از شن و ماسه برای اطمینان از تخلیه مناسب. این لایه همچنین پایه ای یکنواخت برای چمن فراهم می کند ، بنابراین می خواهید از صاف بودن آن اطمینان حاصل کنید. سپس مخلوط شن را خیس کرده و آنرا پت کنید تا یکدست و فشرده شود. می توانید از a استفاده کنید ابزار قدرت آن را بزنید (که برای اجاره یا خرید آن نیاز دارید) یا با دست آن را صاف کنید پاروی مخصوص.

نحوه قرار دادن چمن مصنوعی

سپس یک قرار دهید سد علف های هرز– لایه از پارچه نازک تا علفهای هرز به چمن نچسبند. سپس وقت آن است که چمن خود را بگذارید ، آن را روی کل منطقه یا قسمت هایی بچرخانید ، و سپس آن را برای سفارش برش دهید. سعی کنید یک هشتم اینچ را خیلی بزرگ ببرید تا مواد کافی برای قرار دادن چمن در محل داشته باشید. چمن را بگذارید به مدت 30 دقیقه بنشینید در آفتاب گسترش یابد. انبار چمن مصنوعی توصیه می کند چمنها را به شکل S به نصف ببرید تا اگر یک قطعه بزرگ دارید ، امکان تحرک داشته باشید.

هر شش اینچ چمن ها را با میخ در اطراف محکم کنید و سه چهارم اینچ آنها را چکش بزنید تا چمن خیلی سخت نگیرد. سپس میخ های U شکل را روی درزهای اتصال نصب کنید تا دو قسمت در کنار هم قرار بگیرند. هر دو نوع ناخن از چمن پنهان می شوند و برای چشم و پاهای شما دیده نمی شوند.

هنگامی که همه چیز برش داده شده و گذاشته شد ، آخرین مرحله استفاده از پر کردن است ماده ضد باکتری شبیه شن و ماسه که به چمن کمک می کند تا به حالت ایستاده قرار بگیرد و به آن مقداری وزن می دهد تا در جای خود قرار بگیرد و بیشتر احساس چمن واقعی کند. برس قدرت چمن را به طوری که پر کردن به پایین نفوذ کند ، سپس از یک سمپاش بذر استفاده کنید تا پر کردن به طور یکنواخت قرار گیرد. سرانجام ، با استفاده از برس قدرت به چمن برگردید تا در جای خود پر شود. تمام کار سخت با پول ، آب ، و زمان خواهد بود صرفه جویی در مراقبت از چمن

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir