[ad_1]

جارو برقی در مدارس قدیمی امروزه بسیار نادر است. این منطقی است: اگر yشما می توانید با کمتر از 200 دلار خلاuum کاملاً سبک و سبک از آمازون سفارش دهید چرا باید با یادگاری سنگین تر و پر سر و صداتر از دستگاهی برخورد کرد که به کیف های یدکی نیاز دارد؟

به صراحت بگویم ، زیرا خلا vac موجود در کیسه هاست عالیه. تابستان گذشته من یک کربی Sentria II به روز شده را از Craigslist به قیمت 80 دلار خریداری کردم و بلافاصله زندگی من را تغییر داد. بله ، سنگین است و خیلی چابک نیست ، اما چیزی که چابکی ندارد بیش از آن است که با عملکرد خالص جبران کند. (این چیز مانند جارو برقی دایسون 800 دلار موهای گربه را می مکد – کاملاً درست است.)

اما ، همانطور که من آن را درک می کنم ، جارو برقی کیسه ای چیزی بیشتر از عملکرد بدون دردسر ارائه می دهد. آنها حداقل سه مزیت متفاوت (و عظیم) نسبت به همه دارند ، اما خارق العاده ترین مدل های بدون کیف هستند. اگر صدها دلار برای دمیدن روی دیسون ندارید ، تقریباً هر جارو برقی موجود در کیف شما در محدوده قیمت بهترین چیز بعدی است و من می خواهم به شما بگویم چرا.

وکیوم با کیف منجی برای مبتلایان به آلرژی هستند

بعد از استفاده از جاروبرقی بدون کیسه در بیشتر زندگی بزرگسالی ، تصور کردم که عطسه بخشی از معامله است. آزاد كردن خلا always همیشه مقداری گرد و غبار ایجاد می كرد و با تخلیه جعبه ابرهای باران از آن می بارید. در هوا. اگر به هر چیزی که مشخص شود در خلا وجود دارد حساسیت دارید – گرد و غبار ، کنه ها ، موهای حیوانات خانگی – کل روند ممکن است تحریک کننده تر از ارزش آن باشد.

هیچ کدام از این موارد با جاروبرقی های موجود در کیسه ها اتفاق نمی افتد. تا زمانی که لوله ای که سر و کیسه را به درستی متصل می کند ، تمام این گرد و غبار و مو و سایر ذرات ریزگرد مستقیم به داخل کیسه می رود ، که مخصوص برای گرفتن ذرات ریز گرد و غبار. تعویض کیسه می تواند کمی مکش گرد و غبار آزاد کند ، اما این در مقایسه با گردابی که هنگام تخلیه جعبه به دست می آورید ، هیچ چیز نیست. اگر شما یا کسی که با او زندگی می کنید از آلرژی داخلی رنج می برید ، به طور جدی خود را مدیون بررسی خلا in موجود در کیسه ها می دانید. در صورت نیاز همان چیزی است که می توانید کیف های دارای درجه HEPA نیز خریداری کنید.

خلا V با کیف هستند سبزتر از آنچه فکر می کنید

من می دانم که به چه فكر می كنید: كیسه های جاروبرقی برای محیط زیست فوق العاده مضر هستند. هر بار که کیسه را عوض می کنید ، انبوهی از گرد و غبار و مو را به داخل کیسه ای می ریزید که از بین نخواهد رفت.

دو چیز در اینجا اول ، گرچه درست است که بسیاری از کیسه های خلاuum – به خصوص کیسه هایی که برای مطابقت با استانداردهای HEPA طراحی شده اند – از پارچه مصنوعی غیر قابل تجزیه بیولوژیک ساخته شده اند ، اما بسیاری دیگر در واقع این کار را می کنند. شما می توانید کیسه های ساخته شده از کاغذ واقعی و سایر مواد قابل لمس مناسب برای اکثر مدل های جاروبرقی را خریداری کنید. دوم ، فکر می کنید چه چیزی آلوده تر است: کیسه های خلا V مبهم به طور فزاینده ای مبهم می شوند ، بعضی از آنها زیست تخریب پذیر هستند – یا صنعت جهانی رشد بیشتری می کند هر سال جارو برقی از جعبه های پلاستیکی که هنگام شکستن آنها به ناچار در محل های دفن زباله قرار می گیرند؟

در واقع می توانید جاروبرقی ها را در کیسه ها تعمیر کنید

این امر من را به یک مزیت نهایی و بزرگ می رساند: بر خلاف اکثر جاروبرقی های ظرف دار ، جاروبرقی های کیسه ای برای تعمیر طراحی شده اند. قطعاتی که به طور مرتب فرسوده می شوند (به خصوص کمربندها) آنقدر ارزان و آسان تعویض می شوند که پس از تماشای چند فیلم در YouTube می توانید این کار را خودتان انجام دهید. برای کارهای دشوارتر ، همیشه تعمیرگاه های خلا وجود دارد که کمتر از آنچه به نظر می رسد مبهم است. تقریباً هر کلان شهر در ایالات متحده حداقل یک منطقه دارد زیرا شرکتهای تمیز کننده تجاری باید خلا their خود را در نظم مناسب حفظ کنند. اگر دور از شهر یا شهری با هتل های زیاد زندگی می کنید یا در ساختمانهای اداری ، احتمال اینکه سرویس تعمیر خلا repair نیز پیدا کنید وجود دارد.

توانایی حفظ و ترمیم خلا your خود در صورت لزوم به نظر خیلی چیز کمی می رسد ، اما به طرز شگفت انگیزی نادر است. چندین سال استفاده از همان خلا فرش شما را تمیز و تمیز نگه می دارد پول در جیب شما و نگه دارید خلا dep انبار شما – که هستند بسیار عالی اهداف.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir