[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: دیوید فرنشیک (Shutterstock)

وقتی با کسی زندگی می کنید ، چیزهای خود را به اشتراک می گذارید. شما هم از بلندگوی هوشمند برای گوش دادن به موسیقی در خانه استفاده می کنید و هم از چراغ های هوشمند برای نشان دادن دوستان خود استفاده می کنید (“نگاه کنید ، من می توانم آنها را آبی کنم!”). نکته این است که همه شما از دستگاه های هوشمند یکسان استفاده می کنید و وقت آن رسیده است که این دستگاه ها را به یک آدرس ایمیل متصل کنید.

دستگاه های هوشمند برای کار به آدرس ایمیل نیاز دارند

دستگاه های هوشمند – شامل بلندگوهای هوشمند ، چراغ های هوشمند و تلفن های هوشمند قفل های هوشمند ، فقط برای ذکر چند مورد – اغلب برای کار به حساب متصل می شوند. گاهی اوقات آنها در یک برنامه جمعی Home قرار می گیرند ، اما گاهی اوقات به یک حساب مستقل نیاز دارند. این معمولاً مسئله مهمی نیست ؛ راه اندازی دستگاه ، وارد کردن ایمیل و رمز عبور و رونق ، چراغ های شما اکنون با صدای شما کنترل می شوند ، در حالی که سوئیچ های چراغ شما دیگر هرگز استفاده نمی شوند.

اما شما ناگزیر باید با این دستگاه هوشمند نگاه کنید. ممکن است لازم باشد از برنامه برای تغییر تنظیمات استفاده کنید. ممکن است به روزرسانی جدیدی وجود داشته باشد که باید روی سیستم انجام دهید ؛ یا ممکن است لازم باشد دستگاه را از طریق تلفن جدید کنترل کنید. و وقتی سعی می کنید این کار را برای یک دستگاه هوشمند انجام دهید ، چه اتفاقی می افتد؟ او یک ایمیل و رمز عبور می خواهد.

اگر این موارد را به سرعت تنظیم کنید – همانطور که ما اغلب انجام می دهیم – ممکن است فقط با شریک راه اندازی سیستم خود به جلو و عقب قدم زده باشید. شاید یک دستگاه تحت حساب شما ، یک دستگاه دیگر تحت حساب آنها و غیره باشد. به اندازه کافی وسایل را جمع کنید و سعی کنید به یاد داشته باشید که کدام دستگاه تحت ناامیدی به تمرین تبدیل می شود: آیا Sonos تحت ایمیل شما است یا ایمیل من؟ “” من چهار ایمیل مختلف دارم. می تواند تحت هر یک از آنها باشد “” شما دارید چهار ایمیل های مختلف؟ “

چرا باید ایمیل را برای دستگاه های هوشمند به اشتراک بگذارید

از سردرد اجتناب کنید از احساس نیاز به ایجاد یک لیست اصلی از همه دستگاه ها و حساب های آنها جلوگیری کنید ، و از پاسخگویی به سوالات در مورد آدرس های ایمیل زیاد خود اجتناب کنید. بهفقط به خود و خانواده خود لطف کنید و یک حساب ایمیل مشترک ایجاد کنید.

بهش فکر کن: چراغ های هوشمند زیر یک ایمیل ، زنگ درب هوشمند شما تحت یک ایمیل ، تلویزیون و همه برنامه ها و خدمات آن تحت یک ایمیل دیگر فال نیست ، دیگر منتظر نمانید که کسی جلسه را ترک کند تا از ایمیل گوینده هوشمند بپرسد –همه چیز تحت یک سیستم ساده و ساده است.

این نکته در اصل برای هر نوع حسابی که شما و شریک زندگی خود می توانید با هم استفاده کنید ، کار می کند. nتا به حال به این فکر کرده اید که ایمیل چه کسی به خدمات پخش کننده شما مانند Netflix ، Hulu و HBO Max متصل است. شما به همان تقویم دسترسی دارید که می توانید با هم مشاهده و ویرایش کنید. برای پیگیری لیست خرید خود ، در برنامه وظیفه ابری ثبت نام کنید. این فقط کارهای مشترک را بسیار ساده تر می کند.

آدرس رایانامه مشترک پایان آن نیست

این نیست بیایید بگوییم که آدرس های ایمیل جداگانه ، البته ، وجود نداردبه حساب شخصی خود را برای مکاتبات شخصی ، حسابهای مستقل و موارد مشابه نگه دارید. نیازی نیست صندوق ورودی شریک خود را با پیام های خود درهم و برهم کنید (در حال حاضر هرزنامه به اندازه کافی وجود دارد). یک گزارش کلی از مواردی که هر دو از آنها سود می برید داشته باشید.

پسندیدنآدرس ایمیل نیست تنها راه حلبه شما می توانید با استفاده از مدیر رمز عبور به نتیجه مشابهی برسید ، زیرا می توانید همه حساب های مختلف خود را در یک گاوصندوق خانوادگی ترکیب کنید ، که هر دو از آن کار می کنید. با این حال ، بهترین مدیران رمز عبور اشتراک های پولی هستند. هنامه رایگان است

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir