[ad_1]

هیچ کس آن را دوست ندارد تخلیه سطل کمپوست. اگر بدشانس باشید ، چیزی به ته آن می چسبد، شما را مجبور می کند هنگام تلاش برای خفه کردن مطالب ، به تلی از مواد آلی متعفن و متعفن خم شوید. اما برای حل این مشکل به کیسه های کمپوست گران قیمت احتیاج ندارید – حوله های کاغذی معمولی قدیمی نیز به همین ترتیب کار می کنند.

اگر سطل آشغال شما مرتباً سرریز می شود ، این یکی برای شماست: فقط یک یا دو حوله کاغذی را تا کنید تا کاملاً در ته سطل (تازه تمیز شده) شما قرار بگیرد ، سپس آنها را در آنجا بیندازید. این یک مقدار هک است ، که تفاوت فوق العاده بزرگی ایجاد می کند: لایه حوله مانع از چسبیدن چیزهای سخت به پایین سطل می شود ، اما مهمتر از همه ، آن را با مایع کمپوست اشباع می کند ، که آن را خوب و لغزنده می کند. وقتی تو سطل را خالی کنید ، این حوله مرطوب و لغزنده در پایین شمع بهمراه همه آنچه در بالای آن قرار دارد ، بلغزانید. و از آنجا که حوله های کاغذی قابل تجزیه زیست هستند ، می توانید آنها را در کمپوست بگذارید و اجازه دهید کار خود را انجام دهند.

این هک همچنین از تند و زننده شدن خود سبد جلوگیری می کند ، که یک مزیت بزرگ است. هرچه غذای داخل سطل زباله کمتر باشد ، نیاز به اسکراب کمتری خواهید داشت – و در آخر احتمالاً شما به سطل آشغال رنگی دائمی خواهید رسید. این خصوصاً در طولانی مدت هم برای شما و هم برای لوله کشی یک مزیت بزرگ است.

حوله های کاغذی ممکن است وظیفه کمپوست را به عنوان سرگرمی مورد علاقه شما قرار ندهند ، اما با این وجود کمبود کارهای خانه با تنفر کمی آسان نیست. دفعه بعدی که سطل کمپوست خود را تمیز کردید ، حتماً پس از اتمام کار چند حوله کاغذی در پایین آن قرار دهید.. از این کار بسیار خوشحال خواهید شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir